Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadslar metroda çaln bi clip vardı bi ara sarısın erkek bi sarkıcı söylüodu koltuklara duvarlara tekme fln atıodu onlarda ters dönüodu güzel hareketli bi müzikti bileniniz varsa söylerse cook sevinirm
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemkose78

arkadasim hani bir klip vardi basta bi kiz mi cocuk mu ne merdivenlerden kosarak iniyo arkasindan ajanlar takip ediyo bunlari surekli gozluklu bir genç seyrediyo sonra iki kiz ajan da bu kaçanla bir oluyolar gidiyolar gozluklu gencin teknesine biniyolar ... bu klibin muziginin adi ne biliyor musun?

upppppp
  • xdangerx aradığın şarkı ( rob thomas == lonely no more)
  • benim sarki ne uppppppp
  • cok tesekkrler dostm emegine saglık
  • quote:

benim sarki ne uppppppp

walla senin şarkıyı bulamadım daha doğrusu hatırlayamadım ne anlatmak istedin ama inan düşünüyorum bulcam sen ayrıntı vermeye çalış
  • arkadaşlar benim şarkı hakkında fikri olan yokmu acaba ?
  • Bu konu nasıl silinmemiş yahu?Resmen indirmek için link istenmiş.
  • ultrabeat - pretty green eyes
    quote:

Orjinalden alıntı: hapcikoyun

arkadaşlar imdat yardım istiyorum acil hemide metro + dabi klip vardı arıyorum ama bulamadım klipte 3 tane fıstık gibi hatun var biri sarışın biri kumral 3 ü diskodalar göbek atıyolar şarkıda never have to be alone die bi cümlede geçiyo nakarat olarak hatunların üçünde dekolte giyinmiş klip başlarkende yeşil bi nokta kızın gözüne gelio anca bu kadar anlatabiliyorum tabi bu hatunlar için bu klibi herkes izlemiştir sanırım izlemeyen çok şey kaybeder.. bu arada şarkıyı bi erkek söylüyo nolur ismini cismini bilen bi yollasın hatta mailde atabilir pembepirens@mynet.com

• hadi daaa

quote:

Orjinalden alıntı: nsfavc

quote:

BU ŞARKIYI BİLEN GÖREN DUYAN HİSSEDEN VARMI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

quote:

Orjinalden alıntı: lastonee

Şarkıyı bir erkek söylüyor ama söyleyen kişi görünmüyor klip boyunca. Şarkı oldukça hareketli. Disco şarkılarını andırıyor.

Klipte sarışın bir kızla, siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan var. Kız sarışın uzun saçlı. Oğlan klibin başında tuvalete giriyor. Klozette hacetini görürken gösteriyor kamera arkadan :) O arada kız da içeriki odada oturmuş televizyona bakıyor sıkılmış bir vaziyette. Elinde bir kumanda var... Sonra oğlan tuvaletten çıkıyor sarılıyorlar vs. Bu olaylar olurken arada başka kişilerin oynadığı bir filmden alınmış gibi görünen sahneler gösteriliyor. Başka başka çiftlerin sarılmaları vs. gösteriliyor...

Bir ara kız, oğlanı sırt üstü yere yatırıyor kendi de üstüne çıkıp öpüyor. Bir de kızın elinde çubuk şeklinde, kırmızı beyaz bir şeker var.. onu tutuyor sinsi sinsi bakıyor klibin sonunda :)

Şarkının nakaratından anlayabildiğim kadarı şu: "Sweet love, whenever you are around me, sweet love it's alright it's alright now..."

"sweet sweet love" diyor bir de arada...

Onun dışında arada şunlar da söyleniyor: "You don't know what I am feeling... Sweet sweet love 'cos you're my lady, 'cos you're my baby"

BU ŞARKIYI BİLEN VARMI

sanki yer yarıldıda yerin altına girdi mutlaka bilen vardır yazın şu şarkıyı
  • en bastan anlatiyim
    Basta bir kiz mi erkek mi ne merdivenlerden iniyor anitkabir gibi biyer sonra pesinden gozluklu ajanlar iniyor kovalasiyorlar bi yerde tren raylarinda kovalasiyorlar ve kiz dusuyor erkek ajan geliyor kizdan cantayi aliyor ama kiz ajan erkek ajanin kafasina vuruyor iki kiz aliyor cantayi ve bir tekneye-yata gidiyorlar sonra da denize aciliyorlar . bastan beri de bir gozluklu genc bunlari izliyor cesitli yerlerde
    simdiden sagolun
  • başa alalım

quote:

hadi daaa

quote:

quote:

BU ŞARKIYI BİLEN GÖREN DUYAN HİSSEDEN VARMI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

quote:

Orjinalden alıntı: lastonee

Şarkıyı bir erkek söylüyor ama söyleyen kişi görünmüyor klip boyunca. Şarkı oldukça hareketli. Disco şarkılarını andırıyor.

Klipte sarışın bir kızla, siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan var. Kız sarışın uzun saçlı. Oğlan klibin başında tuvalete giriyor. Klozette hacetini görürken gösteriyor kamera arkadan :) O arada kız da içeriki odada oturmuş televizyona bakıyor sıkılmış bir vaziyette. Elinde bir kumanda var... Sonra oğlan tuvaletten çıkıyor sarılıyorlar vs. Bu olaylar olurken arada başka kişilerin oynadığı bir filmden alınmış gibi görünen sahneler gösteriliyor. Başka başka çiftlerin sarılmaları vs. gösteriliyor...

Bir ara kız, oğlanı sırt üstü yere yatırıyor kendi de üstüne çıkıp öpüyor. Bir de kızın elinde çubuk şeklinde, kırmızı beyaz bir şeker var.. onu tutuyor sinsi sinsi bakıyor klibin sonunda :)

Şarkının nakaratından anlayabildiğim kadarı şu: "Sweet love, whenever you are around me, sweet love it's alright it's alright now..."

"sweet sweet love" diyor bir de arada...

Onun dışında arada şunlar da söyleniyor: "You don't know what I am feeling... Sweet sweet love 'cos you're my lady, 'cos you're my baby"

BU ŞARKIYI BİLEN VARMI

sanki yer yarıldıda yerin altına girdi mutlaka bilen vardır yazın şu şarkıyı

• UP!!!
  • arkadaşlar bnde bişey sormak istiyorum 4 tane kız vardı ikisi zenci diğer ikisi sarışın bi yerde dans ediyolar üzerlerinde pembe açık kırmızı açık yeşil ve mavi renk elbiseler var.klibi bnde var ama ismi yok
  • sürekli çıkıyodu metroda resmini koydum lütfen arkadaşlarr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büschra -- 24 Şubat 2008; 13:49:50 >
  • quote:

en bastan anlatiyim
    Basta bir kiz mi erkek mi ne merdivenlerden iniyor anitkabir gibi biyer sonra pesinden gozluklu ajanlar iniyor kovalasiyorlar bi yerde tren raylarinda kovalasiyorlar ve kiz dusuyor erkek ajan geliyor kizdan cantayi aliyor ama kiz ajan erkek ajanin kafasina vuruyor iki kiz aliyor cantayi ve bir tekneye-yata gidiyorlar sonra da denize aciliyorlar . bastan beri de bir gozluklu genc bunlari izliyor cesitli yerlerde
    simdiden sagolun

UPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • yha bi diskoda çeklio büütn kıslar pembe giyinio
  • yha arkadaşlar bi klip sorcamm diskoda çeklio büütn kızlra pembe giyinio
  • quote:

Orjinalden alıntı: karpa

yha arkadaşlar bi klip sorcamm diskoda çeklio büütn kızlra pembe giyinio

ismi teri meri şarkının ama söliyeni bilmiyom bu da klibi işte

http://www.youtube.com/watch?v=OQ6W6CU2uBw
  • arkadaşlar bi video klip izledim.şarkısı çok güzeldi şarkıyı çok merak ediyorum klibi çok az izledim izlediğim kadarıyla bir adam var etrafında bir sürü kızlar var adamın saçları biraz uzun ve etrafında bir sürü kızlar. kızlar genellikle bikinili kafalarında boynuz falan var bazı kızlar banyoda.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.