Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
336.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erdemkose78

en bastan anlatiyim
    Basta bir kiz mi erkek mi ne merdivenlerden iniyor anitkabir gibi biyer sonra pesinden gozluklu ajanlar iniyor kovalasiyorlar bi yerde tren raylarinda kovalasiyorlar ve kiz dusuyor erkek ajan geliyor kizdan cantayi aliyor ama kiz ajan erkek ajanin kafasina vuruyor iki kiz aliyor cantayi ve bir tekneye-yata gidiyorlar sonra da denize aciliyorlar . bastan beri de bir gozluklu genc bunlari izliyor cesitli yerlerde
    simdiden sagolun

+ bir de bu bir sarki degil di bir muzikti yani sadece ritm vardi dini dini dininini dini dini dinini dini dini dit gibi bisiydi
  • quote:

quote:

en bastan anlatiyim
    Basta bir kiz mi erkek mi ne merdivenlerden iniyor anitkabir gibi biyer sonra pesinden gozluklu ajanlar iniyor kovalasiyorlar bi yerde tren raylarinda kovalasiyorlar ve kiz dusuyor erkek ajan geliyor kizdan cantayi aliyor ama kiz ajan erkek ajanin kafasina vuruyor iki kiz aliyor cantayi ve bir tekneye-yata gidiyorlar sonra da denize aciliyorlar . bastan beri de bir gozluklu genc bunlari izliyor cesitli yerlerde
    simdiden sagolun

UPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muhterem up ne demek??? :)) kışın biraz soğuktamı kaldın??
  • Shola Ama - You Should Realy Know (ft pirates)
    quote:

Orjinalden alıntı: mc_halil

quote:

Orjinalden alıntı: evo5558

quote:

Orjinalden alıntı: only_rock_metal

Arkadaşlar size arayıp durduğum bir Metro+ klibi soruyorum bileniniz vardır belki:
    Klipteki şarkıyı zenci bi kadın söylüyo ve şarkı Mario Winnans'ın I Don't Wanna Know şarkısının müziğiyle aynı. Karanlık bir ortamda geçiyor biraz. Beyaz lambayla aydınlatılmış bir odada ise zenci bi adamla bi kadın eğleniolar. Solist olan zenci kadınsa siyah bi arkaplanın önünde "I Don't Wanna Know" ile aynı müziğe sahip olan şarkısını söylüo (((hatta aynı şarkı diyeceğim ama sözleri pek uyuşmuyo)))... bilen var mı kim söylüo ve şarkının adı ne???

Pirates - You Should Really Know
    aradigin şarki bu galiba....

bir ekleme yapmak istiyorummmm........evo5558 in dediği bir kapsamda doğru...pirates te bu parçayı söyleyenlerden... ben bu parçanın adını öğrendikten sonra 13 ayrı versiyonunun olduğunu öğrendim...metroda çalınan iki versiyon var... birisi orijinali bir zenci adam söylüyor: Mario Winans-i don't wanna know; diğeri ise senin aradığın Shola Ama- You should really know...ben 13 farklı versiyonunu dinleme şansı buldum..remixleri de birbirinden güzel...Pirates te bu versiyonlardan biri...bu parçayı öğrenmek istemeyen kalmamış...umarım bu yazılan cevap en sonu olur...BURAYA BAKIN ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • The Pink Pussycat - Teri Meri

quote:

Orjinalden alıntı: karpa

yha arkadaşlar bi klip sorcamm diskoda çeklio büütn kızlra pembe giyinio
  • Söyleyen The Pink Pussycat - Teri Meri

quote:

Orjinalden alıntı: madak

quote:

Orjinalden alıntı: karpa

yha arkadaşlar bi klip sorcamm diskoda çeklio büütn kızlra pembe giyinio

ismi teri meri şarkının ama söliyeni bilmiyom bu da klibi işte

http://www.youtube.com/watch?v=OQ6W6CU2uBw
  • quote:

quote:

en bastan anlatiyim
    simdiden sagolun

UPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erdem dediğin şarkıyı çok iyi biliyom ama eve gidip şarkının ismine bakmam lazım..hatta

zamanın da baya armıştım..eve gidip arşive bakmam lazım..bu arada kız adama kelek yapıyodu galiba klibin sonunda ....
  • ya ben babamın yerine girdim o deilm şimdi en çok kız söylüyo erkek başta söylüyo ama pek belli olmuyo müzii e-o-o-e-ee o-o e-o-o-e-e-ee sonra sözler başlıodu böle gidio çok önceden dinlemiştim hepiniz bilirsiniz sanırım klibinde arabadalardı... lütfen okulca onu arıoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asimen71 -- 8 Nisan 2008; 21:38:51 >
  • the_pink_pussycat_teri_meri evet original ismi bu klibi bende var avi
  • yha lütfen bakarmısınıs??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aplomb

arkadaşlar bi kadın kızıl hafif dalgalı saçlı kızılderililer oynuyor kliptede..hareketli bi şarkı ben parçanın adını ve söyleyen kadının adını istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacam şimdiden teşekkürler

gloria estefan wrapped (Hoy)
  • ardkşlar bn bi şarkı arıyorum 3 senedr metroda çıkıodu beyaz tişörtlü bi adam sölüyo kolunda diesel saatt var siyah arkada yeşil ışık olan biyerde dans ediyolar daha sonra adam telefonun üstüne çıkıp tuşlara zıplıyoo fln şarkınn nakaratı so as you lets go gibi bşy diyorr bu adamı ve şarkısı bulursanız yada biliosanzz çok menun olrum sayılarmlaa şimdiden teşkkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: haykonly

ardkşlar bn bi şarkı arıyorum 3 senedr metroda çıkıodu beyaz tişörtlü bi adam sölüyo kolunda diesel saatt var siyah arkada yeşil ışık olan biyerde dans ediyolar daha sonra adam telefonun üstüne çıkıp tuşlara zıplıyoo fln şarkınn nakaratı so as you lets go gibi bşy diyorr bu adamı ve şarkısı bulursanız yada biliosanzz çok menun olrum sayılarmlaa şimdiden teşkkler

shawn desman ====>> let's go
  • Ben de bi klibi çok merak ediyorum çok eskiden çıkardı esmer oldukça gsl bi bayan söylüo arka fon sarı kısa siyah şortu var yanında dans eden kızlar var ooo ooo oooo dio nakaratında sonra karelere bölünüo ekran 4 karede de o görünüo klibin bitişinde de beyaz çarşafların içinden gülümsüyo hatırlarsanız çok sevinirim ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Manga

Ben de bi klibi çok merak ediyorum çok eskiden çıkardı esmer oldukça gsl bi bayan söylüo arka fon sarı kısa siyah şortu var yanında dans eden kızlar var ooo ooo oooo dio nakaratında sonra karelere bölünüo ekran 4 karede de o görünüo klibin bitişinde de beyaz çarşafların içinden gülümsüyo hatırlarsanız çok sevinirim ;)

kelis >>> trick me şarkısı olabilir ama tam emin diilim anlamadım fazla biraz daha açık anlatabilirsen
  • fotr lü bi kız bi erkeğin üzerine bal gibi bişey döküyodu nakaratı i've got diye başlıyodu sanırım
    bu şarkıyı aşşa yukarı bir yıl önce yazmıştım hala bi bilen çıkmadı anlaşılan ben bi daha hatırlatiim yok mu allah aşkına duyan bilen
  • ya arkadaşlar lütfennnnnnn klibin resmini bile koydum hiçbiriniz hatırlamıyo musunuz??????
  • arkadaslar selamlar yenı uye oldum

metroda bı klıp vardı pembeler ıcınde ınce seslı bı bayan soluo bı gozluklu adam rap tarzında eslık edıo arada

sonra bı kız var sarkı soyleyenle dans edıyo sonra kızın sevgılısı kızı kolundan cekıp goturuyo

en son kız bı kart gosterıo

arkadaslar bu sarkıcıyı bı bulamadım 3 senedır oncelerı cıkıyodu

bıde metro fm de calınan baska bı parcası daha vardı hay hay fılan dıodu yaw

nolur bı bakın canlkar yaa

sımdıden tesekkurlerr
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan özçivit

arkadaslar selamlar yenı uye oldum

metroda bı klıp vardı pembeler ıcınde ınce seslı bı bayan soluo bı gozluklu adam rap tarzında eslık edıo arada

sonra bı kız var sarkı soyleyenle dans edıyo sonra kızın sevgılısı kızı kolundan cekıp goturuyo

en son kız bı kart gosterıo

arkadaslar bu sarkıcıyı bı bulamadım 3 senedır oncelerı cıkıyodu

bıde metro fm de calınan baska bı parcası daha vardı hay hay fılan dıodu yaw

nolur bı bakın canlkar yaa

sımdıden tesekkurlerr

birincisi pink pussycat >>>> teri meri
    ikincisi de baby h sööliyen ama sarkının adını tam bilmiyom main naseeb gibi bişiydi herhalde
  • bi şarkı vardı eskiden

Down My Legs, Around My Nose, Across My Back, Between My Toes, Down My Arms Around My Eyes Across My Breasts And Down My Thighs

diye nakaratı filan vardı....internette çok aradım ama bulamadım stan-suntan yazıyo bi yerde ama öyle bişey yok...

bilen biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.