Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: madak

quote:

Orjinalden alıntı: cNCn10ur

bırtane daha wardı bu sarkıyı hatırlamanız daha kolay olur sanal 2 tane ayabusa qıbı motor yarısıyordu bı kız bı erkek arkalarında bırı mavi bırı pembe ışık bırakıyordu bu sarkıyıda cok merak edıyorum metro+da ızlıyodum bı zamanlar ama artık metro+ ya ulasmak cok zor

bu da paulina rubio = dont say goodbye olabilir diye düşünüyorum ama emin de değilim biraz daha atrıntı verebilir misin :):)):

shania twain doqru cıktı sana cok tesekurler ama bu soyledıqım bu deqıl ama yınede hıc onemı yok ben aradıqımı buldumxD ama yınede bı anlatıyım 2. aradıqım parcayı clıbın sonlarına doqrumu yoksa clıbın hepsımı motorlarla qecıo bılmıyorum ama 2 tane motor bı erkek bı kadın yarısıyolar bole sanal bır ortam motorlar falan dehset ama sanal arkalarında da kız olan pembe erkek olan maci ısık bırakıolar motorlarla qıderlerken motorlar saqa donduklerınde owal donmuolar dırek 360 derece saqa doqru yada sola doqru oyle ayarlanmıs ıste neyse bole bı clıptı yınede tesekkurler
  • rica ederim ne demek bulduğuna en az senin kadar sevindim emin ol ama öbürünü hatırlayamadım ne zaman çıkıyodu bu şarkı hangi yıllarda yani

bu arada yeni hatırladım paulina metro da çıkmıyodu başka yerden biliyorum ben onu pardon:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan m

2 sene geçmiş bu mesajlaryazılalı ama merak ettim hala ilgilenen varmı benimde arayıp bulamadığım bir klip var bilen varmıdır acaba .

ilgilenen hep var kardeş sen sor şarkını en azından bulmaya çalışırız :):):)
  • mrb 2 veya 3 sene önce bir klip vardı beyaz kısa saçlı ince sesli bir kadın vardı ismini tam hatırlamıyorum biraz karışıktı galiba klip tuhaf gibiydi kim olduğunu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: linuxuser

Arkadaşlar, birkaç şarkı arıyorum ama metro+ dan değil. Kanal 1 yeni çıktığında yayınladıkları klip kuşağından şarkılar...

1.Klibin başında lunapark gibi bir yere kamera yaklaşıyor. bu bölümde piyano sesleri geliyor. şarkıyı söyleyen bir kadın. sesi de kendisi de shakira ya benziyor ama o değil sanırım. klipte kadının etrafında hayeletler var. nakaratında "it's all rise" gibi bir şey söylüyor rock'a dönüşüyor bu bölümde şarkı. sonra hayaletler kadının üstüne palto atıyorlar ve kadın da hayalet oluyor.

3.ormanda yaşıyan bir kabilede bir kadın hamile kalmış. helikopterle takım elbiseli adamlar gelip kadını alıp şehre götürüyorlar. kabilede yaşayanlar takım elbiselilere şaşkın şaşkın bakıyorlar. şarkı rap şeklinde bir zenci söylüyor.

Bulabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden teşekkürler.

madak bunları da bulabilir misin? lifelines ı buldun onun için tekrar teşekkür ederim ALLAH razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linuxuser -- 5 Aralık 2008; 22:36:26 >
  • bunları da düşündüm ama hatırladığımı sanmıyorum kanal 1 fazla ilgi alanım değildi pek sık seyretmiyordum dedim ya lifelins hayatımın şarkısı olduğu için şıp diye tanıdım hemen ::):):):):):
  • ya bende size bişey sorcam eskiden metroda bi şarkı dinliyodum slowdu ispanyolcaydı galiba ayy lemi essa martina luna .. diye(ben sözleri öyle hatırlıyorum:) yardımcı olursanız çok sevinirim ne zamndır arıyorum bi türlü bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristan_isolde -- 11 Aralık 2008; 10:36:10 >
  • kimse yardım etmicek mi yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: tristan_isolde

kimse yardım etmicek mi yaa

kardeş biraz klipten bahsetsen daha iyi olur bence. ispanyolca anlayabilen var anlayamayan var di mi :):):)):

ne geçiyodu mesela klipte şarkıyı söyleyen eleman ne biçim bişidi???
  • Sevgili arkadaşlar ben bir şarkı arıyorum ama yaklaşık 3 senedir başvurmadığım yol kalmadı. Metro da çalmıyordu, 2006 senesinde kanal 1 in yayınladığı yabancı klip kuşağında çalan bir şarkıydı ve back street boys' un incomplete şarkısından hemen sonra başlıyordu. Şarkıyı söyleyen bir rock grubuydu, sanıyorum 4 kişilerdi ve solisti büyük ihtimalle sarı saçlıydı. top sakalı vardı ve büyük olasılıkla bir şapkası. ŞArkıyı bir ormanda söylüyorlardı yanlış hatırlamıyosam çam ormanıydı, kesilmiş ağaçlar üstüste yığılmıştı. bu şarkı benim hayatımın parçası ve bulamadım hiçbiryerde. bu şarkıyı hatırlayan varsa yalvarıyorum bir cevap atsınlar.

şimdiden sağolun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: madak

kardeş biraz klipten bahsetsen daha iyi olur bence. ispanyolca anlayabilen var anlayamayan var di mi :):):)):

ne geçiyodu mesela klipte şarkıyı söyleyen eleman ne biçim bişidi???

şarkının ispanyolca olduğundan emin değilim ,öyleymiş gibi geliyo:D adam böle kumral uzun saçlıydı,böyle bi klüp gibi bir yerdeydiler adam söylüyo arkada adamlar çalıyo ortada kız var oynuyo:)) bi tane kız var masada şarkıyı söyleyene bakıyo böyle hatırlıyorum bu kadar anlatmamdan artık ne kadar çıkarabilirseniz...:D:D:D
  • aramanıza gerek kalmadı şarkıyı buldum :D yazmadığım -o salak- sözler kalmadı ama sonunda buldum o benim ay lemi essa martina luna dediğim yer meğersem Ay de mí que ésta maldita luna mış olsun genede yaklaşmışım o kadar yılın üzerine :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristan_isolde1 -- 5 Ocak 2009; 21:44:29 >
  • Arkadaşlar, Yemekteyiz programında bir bayan yemeğini hazırlarken arkada buradaki müzik çalıyordu:

http://www.swfcabin.com/open/1231258686

sayfayı açtığınız anda çalmaya başlayacak. kaçırırsanız sayfayı yenileyin. nakarat kısmıdır burası. lütfen bi el atıverin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: []AngelofDarkness[]

quote:

Orjinalden alıntı: wolverine35

ya arkadaşlar.hepimizin sorunu aynı anlaşılan.bana da biri yardımcı olabilir mi?
    izlediğim klipte 5 hatun var.baya güzeller.3 ü keman çalıyo 1 i piyano,ötekini hatırlamıyom.
    klasik müzik gibi hareketli bişiyler çalıyolar. klipte zenciler var,ayin yapıyolar gibi.kendilerinden geçmişler,camdan birileri bunları izliyo.sonra görünce kaçıyolar falan.arada hatunlar HYPNOTİC diyolar falan...
    bu grubun adını ya da şarkının ismini bilen bana cevap versin lütfen....

Arkadaşım haniden beri o grubu ariyom hepimizde bişiler peşindeyiz kimine ulaşıyoruz kimine ulaşamıyoruz
    bende çok aradım ve şu adrese ulaştım
    aradığın grubun adı "Wild" albüm adı "Time". Senin klibin ise "Hipnotic (Tonji Huljic)". Anladığıma göre Grup Bond'un Bi uzantısı.. detaylı bilgi ve albüm içeriğini aşağıdaki linkten öğrenebilirsin
    http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B00067RGAE/ref=pd_rhf_p_2/203-6688932-5105532

Yıllardır bu kızları arıyodum ya.. Bi kliplerinde de görevimiz tehlikenin soundtrack'ini çalıyorlardı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: linuxuser

Arkadaşlar, Yemekteyiz programında bir bayan yemeğini hazırlarken arkada buradaki müzik çalıyordu:

http://www.swfcabin.com/open/1231258686

sayfayı açtığınız anda çalmaya başlayacak. kaçırırsanız sayfayı yenileyin. nakarat kısmıdır burası. lütfen bi el atıverin.

Shantel - Dubstar Bugarskji
  • xdangerx sağol budur.
  • ya arkadaşlar yaklaşık 2-3 sene önce bi şarkı dinlemiştim ve aylardır arıyorum .. takip ediodum şimdi misafir olarak ama kmse sormamış gördüğüm kadarıyla..

ya klip baya kalabalık.. siyahi bi bayan söylüo R&B - Hiphop tarzında..
    erkek kız var baya dans ediolar loş bi ışıkta. şarkıyı söyleyen kızın üstü hip hop tarzı. hatırladığım kadarıyla ayağıyla sandalye falan itiodu. üzerinde kapşonlu yarım bi sweet giyiodu. bir sürü dansçı flan vardı. çoğu zenciydi.
    teri meri , 50 cent candy shop , destiny's child'ın girl şarkısının ilk yayınlandığı sıralar vardı.. shakira nın şarkıları flan çalıyodu.

eklemedim.
    söyleyen bayan siyah saçlı ve şarkı canlı bi şarkı hızlı ..
    karanlık ama faif ışık ortamda hareketli danslar yapyolar..
    bulabilen olursa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onfnx -- 10 Ocak 2009; 20:50:22 >
  • merabalar beyler metro fm de şu sıralar çalan bi şarkı var genelde şarkıların sözlerini çıkarır ara bulurum ama bu biraz zor şarkıda I HURT YOU BABY ve SHAKE THAT SHAMMY gibi laflar var umarım bu konuda yardımcı olursunz çok hoş bi şarkı bayadır arıyorum yardımcı olursanz sevinirim....
  • arkadaşlar 2 senedir bir şarkı arıyorum çıldıracağım 3 tane kadın var klipde dans edio arabayla geliolar klip ilk başlangıçda ağaçda bi afiş var afişde PICNIC IN THE PARK YAZIO resmlerini uldum bi yerden ama sanatçının ismini bilmiyorum yada şarkının adını çıdırjam yardım edin asla__sevme@windowslive.com msn adresim lütfen bulabiljek ilgilenen arklar eklesin :(((((((((( offffffffffff
  • arkadaslar bnde bi sarkı arıyorummm bayaa olduu ama metro+ da werdilermi bilmiyorm heryere baktmm ama yok ınsallah yardmcı olablırsınızz sarkıyı son 1-2 sene ıcınde kanallarda fln gormedm ama 1-2 sene once yabancı kanallarda wardıı zenci bi adam sölüyodu klibinde bi kaç kişi wardı sanırsam 3-4 flnn sözleride galiba I soo wannaa gie gidiodu R&b hiphop tarzı hareketli bişeydii
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.