Şimdi Ara

Metro 2033 (2010) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.869
Cevap
4
Favori
175.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun stalkerı andırıyo atmosfer olarak falan ama nasıl bi oyun olur bilmiyorum ama güzel bişy olucaı kesin.
  • PC ve Xbox için bence dönüm noktası yaratacak bir oyun

Çok merakla beklediğim bir oyundu, umarım en kısa sürede gerekli işlemlerden geçerde oynarız
  • ooof yavaş yavaş görününmeye başladı..haftaya bu zamanlar bitirmiş oluruz diye düşünüyorum..
  • Hadi iyisiniz Multi 11 çıkmış. Kötü haber under-DRM(Steam):D

Steam:http://store.steampowered.com/app/43110/
    Diyor ki= Available: 19 Mart 2010

Direct2Drive: X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RMiL -- 14 Mart 2010; 6:00:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

PC ve Xbox için bence dönüm noktası yaratacak bir oyun

Oyunu oynadık kardeş düm düz bir FPS yani bitirip uninstall edersin direk boşuna hevesle beklemeyin yani oynayınca bana hak verirsiniz.
  • Bu oyun DRM mi cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

Bu oyun DRM mi cidden?

Drm yok diye biliyorum.
  • oynanış hakkında biraz bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

oyun çıkmış, ama oynayabilene aşk olsun

Çok mu sistem ihtiyacı istiyor?
  • Arkadaşlar şu videoyu izledim..de bu oyunu çok da Rpg gibi görünmüyor..Stalker gibi değilmiş gibi geldi bana..Oynanış gerçekten güzel..aradaki muhabbetler falan..sanki oradan biymişsiniz hissi veriyor..ama..görev alma falan gibi şeyler görmedim..

şunu bir izleyin isterseniz

• Beklemedeyiz bir gün de önce ingilizce sürümü çıksın dişimi kıracağım..
  • Pc incelemesinde hiç iç açıcı şeyler okumuyorum yalnız,copy paste yapıyorum

"When it comes to the technical side Metro 2033 is a mixed back where amazing qualities are mixed with idiotic priorities and also a bit badly optimized graphical technology. Graphics are at it's basis very good and feels alive, well-done and extremely detailed. At the same time the game is in need of a huge patch as it's nearly impossible to make Metro flow nicely regardless of computer.

"Additionally the fact that out of the box there's no support for DirectX 10 or edge-smoothing and that the game stutters and hangs on a regular basis. Just as in the case of Shadow of Chernobyl Metro is a bit sloppy technologicaly and that feels a bit in regards to how well done the rest of the game is."

"In the end Metro 2033 is a very gripping action thriller that borrows freely from both Bioshock and Half-Life 2. Storytelling is simple but effective and the atmosphere is fantastic. Incredibly stupid enemy soldiers and other silly moments takes the score down a bit however along with the fact that the PC version doesn't feel entirely finished. That multiplayer is missing is also a bit of a dissapointment."

Özetle pc versiyonunun akıcı olmadığı ve henüz tamamlanmamış izlenimini verdiği belirtilmiş özellikle bu cümle düşündürücü.Şeytan dürtüyor Xboxa indir diye ama ben bütün sorunlara rağmen Pcde daha kaliteli oynayacağıma inanıyorum,haydi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 14 Mart 2010; 12:46:15 >

• @JOSEPH hacı, hangi sistemle oynandığı yazıyor mu? Onuda göz önünde bulundurmak gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

@JOSEPH hacı, hangi sistemle oynandığı yazıyor mu? Onuda göz önünde bulundurmak gerekir.

Yok hacım sistem ben de merak ettim yazmamışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Arkadaşlar şu videoyu izledim..de bu oyunu çok da Rpg gibi görünmüyor...

Kim RPG dedi ki zaten oyun salt aksiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Arkadaşlar şu videoyu izledim..de bu oyunu çok da Rpg gibi görünmüyor...

Kim RPG dedi ki zaten oyun salt aksiyon.

oyun duyurulduğudan beri rpg gibi düşünüyordum..hayal kırıklığınıa uğramadım diyemem
  • grafik atmosfer konu mükkemel yapay zeka akıcılık berbat özetle bu
  • videogames sitesinden 9 aldı oyun.. çıktı oyun bu arada..

bu arada dx 10 yokmu oyunda no support falan denmiş yukarıdaki yazıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 15 Mart 2010; 13:38:10 >
  • oyunu kaldırmışlar herhalde çıktığını göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

PC ve Xbox için bence dönüm noktası yaratacak bir oyun

Oyunu oynadık kardeş düm düz bir FPS yani bitirip uninstall edersin direk boşuna hevesle beklemeyin yani oynayınca bana hak verirsiniz.

Ya kardeşim sen necisin ya.gidiyon xbox bölümüne orda oyunu yerden yer vuruyosun.Geliyosun burda aynı şey.Oyuna iki site 90 ve üzeri puan vermiş.Oynayanların yüzde 90 ı beğenmiş.Yorumların hemen hemen hepsi olumlu.Sen beğenmediysern beğenmedin.Gelip burda oyunu edinecek arkadaşları yanlış yönlendirme.

Arkadaşlar Xbox blümündeki yorumları okursanız oyunun gayet güzel olduğunu görebilirsiniz.Özellikle yarattığı atmosfer çok güzel.Sadece vuruş hissi biraz zayıf.Pc oyun kıtlığı çekerken böyle bir oyunu kaçırmayın.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.