Şimdi Ara

Metin2 Steam Edition - Ana Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
4
Favori
50.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke eskisi gibi olsa ama steam serverinde herkes fazladan pc sahibi değilse 1 hesap açabilecek. Öyle saman açayım 3-4 tane pazar açayım devri yok gibi bir şey. Birazda oyunun üstüne düşerlerse. Of hep umut ediyorum arkadaş 21 yaşındayım. 8. sınıfta millet sınava hazırlanırdı ben bu mereti oynardım. Tekrar güzel günlerine dönsün oynamaktan zevk alalım. Sağda solda 3-5 kişi toplaşıp grup kurup keselim. Bi sosyalleşme olsun arkadaş. Eskisi gibi zevk almak istiyorum :D
  • Lorkhan00 L kullanıcısına yanıt
    fazladan pcye gerek yok. virtual machine diye bir şey var
  • Global iyi olmayacak bence. Milletin 1 euroya 1 dolara aldığını sen burada en iyi ihtimalle 2-2,5 liradan alacaksın ki arada uçurum var. Dedikleri gibi cs go dakiler hileden çok şikayetçiler metin2 ye ayrıcalık mı tanıyacaklar bilemiyorum. Lycan karakteri çok kötü oldu. Bizim gibi pvp nin hızına alışmış kişilere metin2 yi editlemeden koyarlarsa(cesaret pelerinsiz mor yeşil potsuz ve rüzgarın ayakkabısı olmadan) çabuk sıkılıp dağılırız. Şaman çok gerekli oluyor hadi pazarı geçtim 2 defa giriş yapamamak çok zorlayacak. Ve ayrıca metin2 de bilinmedik hiçbir şey kalmadı millet eski hesaplarının hatrına oynuyordu ki 0 dan kasmak günümüz oyunlarına alışmışlar için zulüm olacak. İnşallah yanılırım ama bence tutmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar metinin steame geçmesi demek hileden arınması demek mi oluyor yani kesin ?

• server birleşmesi gibi yeni bir hayal kırıklığı olmaz umarım
  • En son 2009da oynamıştım galiba. Steamde launch verildiği zaman girer bir bakarım.
  • Lycan gelecek denmiş ben bakmadım ama doğruysa bu oyun yapımcılarında hiç ilerigörüşlülük olmadığının kanıtıdır. Sırf lycan olduğu için oyuna tekrar başlamayacak olanların sayısı çok yüksek.
  • oyun iyice saçmalamış arkadaş indirmeye değmez. üstünde item olmayan adama ölüyorsun meğer adam biyologa ot götürmüş otu alıp maymunun k*çına sokmuş maymun k*çından buz kafası büyüsü üretmiş o büyü +150 savunma veriyormuş onu içtiği için seni kesmiş. biz şamana item dizemezken adamlar wolfteamden fırlamış karakter çıkarmışlar yazık ettiler güzelim oyuna.
  • Knight muhabbetine dönebilir ilk steame geldiginde 20-25 bin kisi oynuyordu simdi sadece 2 bin online var. 23 bini bıraktı oynamayı yani.

birde oyun p2w gibi. bi süre sonra ep almadan ilerlenmiyor. ayrıca biraz insan düşününce bu oyunu oynamak icin çok zamanın boşa gideceginin farkına varıyor
  • kırmızı bayrakta oynayacak arkadaşlar varsa pm atsın beraber takılırız. arkadaşalr hilesiz oynamak için en iyi hangi karekter olur seri kasılmak için falan yalan olamsı ndaha önce hiç hielsiz oynamadım ama artık keyfine hilesiz oynayacağım bıçakcı ninja ile iyi kasılanabilir mi ?
  • Arkadaşlar şimdi birisi bana yardımcı olabilir mi?

Ben steam nedir bilmem. Nedir bu steam? Metin2 yi steam de oynamak için ne indirmem gerekiyor? Steam hesabı üzerinden mi metin2 oynayacağız yoksa siteden hesap mı açacağız?

Nasıl olacak bu iş, biri anlatabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheManWhoWalksAlone

Arkadaşlar şimdi birisi bana yardımcı olabilir mi?

Ben steam nedir bilmem. Nedir bu steam? Metin2 yi steam de oynamak için ne indirmem gerekiyor? Steam hesabı üzerinden mi metin2 oynayacağız yoksa siteden hesap mı açacağız?

Nasıl olacak bu iş, biri anlatabilir mi?

Steam hesabından giriş yapılacak id pw giriş yeri olmayacak
  • Ortalıkta kesin bi bilgi yok malesef ama galiba global bi server olmayacak. Tahminimce metin 2 ye yeni bi tr serveri eklenmiş gibi olacak ama buna sadece steam ile bağlanılabilecek. Gelecekte steam ile eski m2 hesabınızı birbirine bağlayabileceksiniz sanırım. Birde steam serverinde steam cüzdan kodundan alışverişte yapılabilcek. Yani cs go da kutu düşürüp csgofast.com da katlayıp metin2 ye yatırabilirim :D
  • gene indirip girdim milletin elinde değişik silahlar var testereli savaşçı gördüm. ne olduğu belirsiz itemler satılıyor. eskiden ch4 bile full çekerdi artık en kalabalık yer karadeniz oda sadece ch1 busy. gerçi köyde konuşan yok sadece pazarlar gördüm karadeniz bile sinek avlıyor ne hale gelmiş la oyun
  • Artık aynı anda 5 hesap kasıp 10 hesabıda pazara bıraktıkları için öyle. Önceden itemleri toplardık pazarı kurardık. Kıyasıya ticaret yapardık alırkende satarkende. Malları hemen elden çıkartıp + itemlerini alıp basmamız lazımdı çünkü. Şimdi öyle değilki adam 5-10 hesap açıp pazara gidiyo. Yok artık o heyecanlı pazarlıklar falan. Steam ile bu ruh gelebilir işte. Çünkü aynı anda 2 hesap açılamıyor. Beni heyecanlandıranda bu olay
  • en son 8.sınıfta oynayıp agamemnonda hesabımı 6.000 tl ye satmıştım steame düşerse tadından yenmez diye düşünüyorum boş zamanların dostu olabilir metin2 steamde <3
  • 8 Mayıs gelmeden indiremeyecekmiyiz ya oyunu?
  • Oyun global halde olacak sanırım her ülkeden giriş yapılacak kalabalığa hazırlıklı olalım ...
  • Bence yeni bir server olmalı, Herkes 1 levelden başlamalı.

Eski tip MT2 getirmeleri lazım, "beta" zırhlar, itemler falan çok gereksiz.

Ayrıca az birşey oyunu kolaylaştırmaları lazım çünkü oyun aşırı derecede Pay to Win modunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 7 Mayıs 2017; 13:26:30 >
  • steame gelmeden önce bakim son durum ne diye girdim 1 lvl çar kastım 15 lvle 2 saatte knighta alışmışım town atma gelmiştir m2 ye sanıyorum yok o da yok sıkıldım çıktım bayılacaktım sabır gerek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.