Şimdi Ara

Metin2 Steam Edition - Ana Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
4
Favori
50.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence metin2 ye rank gelsin arenada isteyen istediği itemi çekebilsin vs atsınlar 10dk öyle öyle rank atlama olsun bu yaşta oturup car kasamam ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toselli T kullanıcısına yanıt
    Steam bişey yapmamış ki metin2 yöneticisi başlamış steamlik bişey yok

• kapatıyoruz35 kullanıcısına yanıt
    Aynı kafadayım. Zamanında deli gibi kasmıştım ama bu saatten sonra cidden üşeniyorum. Üşenmenin yanı sıra, bu oyuna ayıracak o kadar vaktim de yok artık.
  • kapatıyoruz35 kullanıcısına yanıt
    Steam birşey yaptı demiyorum orada demek istediğim hakkımı steam aracılığı ile arayacagım. Zaten steam gibi bir şirket bu hareketlerin, cocukluğun ve kısacası seviyesizliğin yüzde birini yapmaz.

• O degilse steamda yorumlarda ana avrat kaymis herkes comaya keske steama ozel server coksa ve 2010daki metin2 gibi olsa efsane olur ya

• Oyunun steame geldiğini yeni öğrendim bu konu sayesinde. Merak edip bir bakayım dedim oynayacaktım fakat vazgeçtim. Daha önce Knight Online steame geldiğinde yine aynı şeyler olmuştu.

Oyunun sadece steame özel olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez arkadaşlar hile bakımından. Yorumlara şöyle bir bakayım dedim bu oyunun GMleri Knight Online GM ekibinden daha fena.
    Knight online GMleri sivilceli, oyunun sahibi benim, tanrı benim modelinde tipler. Gördüm ki metin2 yöneticileri bunlardan daha kötü. Öyle çok fazla yorum falan okumanıza gerek yok yöneticinin forum ismi "DeRiNDaRBe" :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2E449A54C -- 9 Mayıs 2017; 2:55:5 >
  • COMADeRiNDaRBe C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar sayın Coma,
    Öncelikle burada bu bilgilendirmeyi yaptığınız için teşekkürler. Türkiye'de Metin2 heyetini temsilen siz olduğunuz ve sizin dediklerinizi referans alarak beklentiler yükseltildiği için okların hedefi olmanız gayet doğal. Kapatılan hesaplardan ziyade buradaki olgun tavrınız için sizi tebrik ederim.
    - TR'nin bozması ile piyasaya hükmeden "geçici" PvP bataklığından bu kitleyi kurtaracak,
    - Ortak bir payda oluşması açısından, bazı özellikleri ile 2008 Metin2'sini isteyenlere hitap edecek(ben ve buradaki sayısız kişi dahil),
    - Hilenin, botun esamesinin okunmayacağı,
    - Uyguladığı kurallar ve düzenlemeler ile atmosferinde buram buram inovasyon kokan,
    - Hollandalı birinin Alman biriyle konuşurken dil benzerliklerini farkedip hoş sohbet olacakları, Türk'ü ile Polonyalı'nın Polonezköy hakkında bilgilerini danışacağı, uzlaşmanın tavana koşacağı, sadece Steam hesabı olanların girebileceği bir Global sunucu hiç şüphesiz hepimizin isteği.
    Yurt dışı ile iletişim kanallarını daima açık tutup halkın arzusunu en üst mercilere ileteceğinizden hiç şüphemiz yok. Böyle bir durum yine hiç şüphesiz hem topluluk hem de yöneticiler için en hayırlısı olacaktır, buna emin olabilirsiniz.

• COMADeRiNDaRBe C kullanıcısına yanıt
    Coma oldugunuzu kanitlayabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetc4n

cok afedersiniz böyle oyunun içine tüküreyim. daha ilk günden ban yedik.. oyunda onlarca hileci var içine etmişler gm bisey yapmıyor ama sohbet satırında flood yapanlara sövdüm diye ban yedim.

iyi olmuş karaktersiz, küfürbaz herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: COMADeRiNDaRBe

Değerli arkadaslar,

-Bazı oyuncular onları eksik bilgilendirdigimi dusunuyor. Açıkcası Global sunucun UK sunucusuna baglı bir sunucu olacagından sizlere bahsetmemiştim çünkü bunu bende bilmiyordum. Siz tüm ülke oyuncularının girebilecegi herhangi bir ülke clientine baglı olmayan bagımsız bir sunucu istiyorsunuz. Bu konuda sizi bilgilendirmediğim icin icin bana kızgınsız. Aslında pek cok bilgiyi resmi duyurularımızda vermiş durumdayız. Metin2 - Steam'a Geliyor!. Ayrıca burada yazanları Canlı yayın yaparakta sizlere anlatmaya calsıtım. BAzı seyler eksik yada yanlıs anlasılmıs olabilir. Dolayısyla henuz bir cok bilinmeyen oldugunu sık sık tekrar etmistim. Herhangi bir ülke sunucusuna baglı olmayan Sadece steam uzerinden oynanabilecek, tüm dilleri iceren bir global server olmasını istediğiniz gayet net olarak görülüyor. Var olan global sunucunun UK clienti üzerinden oynamak istemiyorsunuz. Bu haliyle botların ve hilelerin nasıl engellenecegini merak ediyorsunuz. Çünkü normal client uzerinden dahi baglanılanabilen sunucuda bunların engellenmesi mümkün olmadıgını düşünüyorsunuz. Umarım tespitlerim dogrudur.

-Öte yandan mevcut durumdan gayet memnun olan oyuncularda var. Onların steam girişimiyle takdirini kazanmıs durumdayız. Onların beklentileri ise varolan hesapları ile en kısa sürede steama baglanabilmek. Bir cogu Global sunucuda oynamaya basladı bile.

-Bazı oyuncular ise normal clientlerin tamamen kaldırılarak sadece steam uzerinden hizmet verilmesini istiyor. İşte o zaman bot, hile ve yang satıslarının tamemen bitecegini ve oyunu daha güvenli oynayacaklarını umuyorlar. Bunların hepsini not aldım. Ve kızgınlıklarınız dahil hepsi PD'ye tarafımdan iletilecek.

Son olarak Bir süre Youtube ve FB sayfamı bir süre kapatıyorum. Orada yazılan binlerce mesajı kontrol etmek gece yarılarına kadar okumak çok zor. Ve herkes haklı olarak ilk once kendisine cevap vermemi bekliyor. Birde sayfalarıma dadanan bir kac taklitcinin sizin hesaplarınızı çalma girişimleri cabası. Mudehale edemezsem bunu basarıyorlar. Belki de gelecekte hic acmayabilirim. Bu sayfaları sizin icin acık tutuyordum ve kendimi cok fazla yordugumu hırpaladıgımı farkettim. Vaktimi daha fazla foruma, oyuna ve Steam a ayırmak istiyorum.

Anlayısınız icin tesekkur ederim. :)

Global serverda oynamaya başlayanlar max 1 aya bırakırlar. Herkesin heveslenmesinin sebebi, sadece steam üzerinden global bir server ve hile olmayan bir oyun olmasıydı, üstelik saçma sapan beta zırhları silahları 120 level zırhları olmasa önemli oranda başlayan olur.

• Bosuna yazip durmayin fakemiş

Edit: Hayatimda toplasaniz 5 saat metin 2 oynamisimdir ama bu olay cok garip bir hal almaya basladi takipvetmeye devam edecegim

• Bu arada ortada başından beri global bir server yokmuş. Bizzat EdiLee'nin açıklaması:

quote:

Steam ve bugünkü gelişmeler hakkında bilgilendirme.

Öğlenden beri bugün açılacağı düşünülen Global server ile alakalı steam den ve buradan o kadar çok soru sorulduki,steam bağlantısı açılır açılmaz girip yapıp normal sunucular dışında başka bir global sunucu olmadığını görünce biraz araştırma yapıp paylaşım yapmak gereğini hissettim.Şirketteki diğer emekli metin2 comasına bu durumu sorduğumda (IRC, email herkes ulaşabilir.),zaten böyle bir sunucunun hiç planlanmadığını,mevcut sunucular ile oyuna bağlanılacağını ve TR den oyunculara verilen bilgilerde bir yanlışlık olduğunu söyledi.Resmi FAQ yani SSS lerdede zaten durum gayet anlaşılır bir şekilde en başından anlatılmış,fakat sanırım bizim buradaki arkadaşlar yanlış anlamış.

http://steamcommunity.com/app/550900/discussions/0/1327844097112519544/

bu resmi FAQ daki ;

Will a separate server be launched for Steam?

No, Steam players will use the regular Metin2 servers.

kısmı gayet açık ve net aslında,

Steam için ayrı bir sunucu başlatılacakmı?

Hayır,steam oyuncuları mevcut metin2 sunucularını kullanacaktır.

Yani en başından beri,steam e özel bir server,yada global server olayı hiç planlanmamış ve olmayacak:)

UK server ında açılan ''global'' isimli server,bizim akdeniz serverının ingiliz versiyonudur sadece.İsmi globaL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cezalandırıcı2006

quote:

cok afedersiniz böyle oyunun içine tüküreyim. daha ilk günden ban yedik.. oyunda onlarca hileci var içine etmişler gm bisey yapmıyor ama sohbet satırında flood yapanlara sövdüm diye ban yedim.

Yaş 11?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

quote:

Yaş 11?

13

bir itirazın mı var

• 28 yaşındayım hiç oynamadım. Oynamalısın diyen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

quote:

Yaş 11?

13

bir itirazın mı var

yaşıtmıyız diye sormuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: IOserI

28 yaşındayım hiç oynamadım. Oynamalısın diyen var mı ?

hayatını çalar oynama
  • Arkadaşlar şu lanet oyunu oynamayın oynatmayın. Eylül 11 ' den beri bütün hesaplarım saçma sapan bir nedenden dolayı kapalı. Anadolu serverinde hiç yoksa 60T 'lik itemim ziyan oldu. Benim hakkımı arayan, beni savunan bir GM yok. Bu durumda hakkımı da arayamıyorum adamların umrunda değilim. Nasıl olsa ben yeniden başlarım, yeniden paraları akıtırım diye bekliyorlar da çok beklersiniz o bağımlılık benden geçti artık. Ticket atıyorum 3 günde bir kopyala yapıştır cevaplar ilgilenen yok. 10 tane falan ticket hesabımı banladılar sürekli yeni ticket hesabı açıp derdimi baştan anlatmaya çalışıyorum. GM'ler gönüllü oldukları için uğraşmıyorlarda. Görsellerde görülebileceği üzere sayfalara sadece derdimi yazmıştım. Fakat çözüm bulmak yerine susturmayı tercih ettiler. 10 senelik oyuncuydum. Harcanan paranın emeğin haddi hesabı yok. Siz siz olun bu parası olanın kral olduğu, para tuzağı oyundan UZAK DURUN. Beyin uyuşturmaktan, paranızı söğüşlemekten, zaman kaybından başka bir şey değil. Yıl 2017'de hala bunu oynayanı görmek üzücü doğrusu.

• Macbook air oyunu açarmı yoksa sadece windows mu

• Yeni oyuncu kazanmak için Steam'ı denemişler. Knight özentileri Önce elindeki mevcut playeri memnun ediceksin, derdine derman olucaksın, ondan sonra yeni playerler bulursun. Adamların umrunda değil umrunda. Canını sıkan biri mi oldu? Taaak sınırsız ban geri dönüşü yok. Hadi git de ben bu kadar emek verdim para harcadım. Banane bile demeye tenezzül etmeyeceklerinin garantisini verebilirim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.