Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.570
Cevap
45
Favori
148.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LewsTherinTelamon L kullanıcısına yanıt

bizim oynadığımız boss'ta boss aslında , phantom snake olarak geçiyor . o 9 sene içinde medic snake'e dönüşüyor . bende daha bitirmedim hocam dayanamayıp wiki'den baktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT 6

Hideo Kojima konamiyi fena kazıklayıp gitmiş.

Oyundaki gerçek big boss kafası bandajlı ismail. Bizim oynadığımız karakter ise GZ Helikopterdeki Medic. Oyunun ismi Metal Gear İsmail arkadaşlar.

İsmail bir tuhaf adamdır
    Üç kuruş için hesap sorandır
    Uyanık geçinir amma yalandır
    Tüm varlığı cebinde olandır
    Aklını seveyim Lan İsmail
    Lan İsmail, Lun İsmail, çüş İsmail

• Oyunun İngilzce versiyonun Hong Kong Psn store dan sipariş ettim. İlk etapta 1 gb civarında bir dosya indirdi. Şu andada 5 gb civarında bir boyutta dosya indiriyor. Oyun bildiğim kadarıyla 25 Gb seviyesinde. Ancak şuan işte olduğum için kalan 19 gb otomatik indirmeye başlar mı başlamaz mı bu sorunun cevabını bilemiyorum. Daha doğrusu bu sorunun cevabını arıyorum. Süreç nasıl ilerliyor?İlk defa indirdiğim için soruyorum.

Bu arada oyunu almak isteyenler. Hong Kong Paypal hesabı yaratıp, herhangi bir banka sanal kartını bu paypal hesabına bağlayıp alabilirler. Oyun bana 168 Tl ye mal oldu.
    Türkiyeden Paypal hesabı yaratırsanız alım yapmanıza izin vermiyor. Benim bağladığım sanal kart Koçailem kredi kartı. Mastercard özellikli. Bilginize ve almayı düşünenlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supertwister -- 4 Eylül 2015; 11:21:18 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Sniperlara susturucu alabiliyorsunuz ama önce side ops ta bunu yapabilecek adamı açmanız gerekiyor. Side opsta "high skilled prisoners veya soldiers" açıklaması olan görevleri yapın, Afrika bölgesini açtıktan sonra legendary gunsmith isimli side ops açılıyor. O görev zincirini de tamamlayınca silahlara eklentiler takabiliyorsunuz bunların içinde susturucu da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supertwister

Oyunun İngilzce versiyonun Hong Kong Psn store dan sipariş ettim. İlk etapta 1 gb civarında bir dosya indirdi. Şu andada 5 gb civarında bir boyutta dosya indiriyor. Oyun bildiğim kadarıyla 25 Gb seviyesinde. Ancak şuan işte olduğum için kalan 19 gb otomatik indirmeye başlar mı başlamaz mı bu sorunun cevabını bilemiyorum. Daha doğrusu bu sorunun cevabını arıyorum. Süreç nasıl ilerliyor?İlk defa indirdiğim için soruyorum.

Bu arada oyunu almak isteyenler. Hong Kong Paypal hesabı yaratıp, herhangi bir banka sanal kartını bu paypal hesabına bağlayıp alabilirler. Oyun bana 168 Tl ye mal oldu.
    Türkiyeden Paypal hesabı yaratırsanız alım yapmanıza izin vermiyor. Benim bağladığım sanal kart Koçailem kredi kartı. Mastercard özellikli. Bilginize ve almayı düşünenlere...

4.5GB ön indirme yapacak hocam toplamda. 4.5GB indirince zaten kuruldu diyecek oyun. Girip oynayabileceksin. Ama kalan 20-21 GB'ı hiçbir şey yapmana gerek yok arka planda indirmeye devam edecek. Tabii onlar inmeden oyunun devamındaki bölümlere geçemezsin, önce onları indirmesi lazım.

İndirdiğin kadarını oyna mantığı var yani. Ana menüde oyunun üzerine gelip options tuşuna basıp bilgi kısmına gelirsen kaç GB indirdiğini görürsün. Veya Ana menüde Bildirimler, İndirilenler kısmında uygulama verileri olarak indirmeye devam ediyor, buradan indirmeyi durdurup devam edebilirsin istediğin zaman. İnmesine kaç saat kaldığını vs. de buradan görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 4 Eylül 2015; 11:53:29 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilenrimeniz için.

• Arkadaş kaç tane Snake kaç tane Big Boss var! İyice suyunu çıkarmışlar yahu tadında bırakmak diye birşey bilmez mi bunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Gascoigne -- 4 Eylül 2015; 15:20:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey Business

Valla hocam bende bişey anlamadım yok big boss, yok küçük boss medic, yok yavru snake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 4 Eylül 2015; 15:28:34 >
  • Bu oyun için açık dünya sıkıyor demiştim ama fikrimi değiştirdim. 11. Bölümden sonra oyun kendini toparlıyor. Şu an 18. Bölümdeyim gayet sarıyor şu an oyun. Bazı bölüm sonlarında tam boss sayılmasa da güçlü düşmanlar çıkıyor. Eski mgslerin yerini tutar tutmaz orasını bilemem çünkü önceki mgsleri oynamadım. Ama bu oyun çok güzel olmuş. Pek fazla video yok ama video çıkınca da kalitesini konuşturuyor. Goty olur mu bilemem çünkü oyun tam beklediğim gibi değil. Ama kesinlikle yılın en iyi oyunlarından biri. Zaten bu yıl çıkmasını en beklediğim oyun buydu. Gönlüm bu oyunun goty olmasından yana.

İnşallah sony kojimayı kendi bünyesine alıp exc oyunlar yaptırırda naughty dog, quantic dream gibi firmaların oyunları dışında kaliteli excler görürüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu mesajları Spoiler içine almayı akıl etseniz bir de?
  • Beyler oyun hayatımı ele geçirdi vallaha. Başından kalkamıyorum muhtemelen %100 bitirene kadar da kalkamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: supertwister

Oyunun İngilzce versiyonun Hong Kong Psn store dan sipariş ettim. İlk etapta 1 gb civarında bir dosya indirdi. Şu andada 5 gb civarında bir boyutta dosya indiriyor. Oyun bildiğim kadarıyla 25 Gb seviyesinde. Ancak şuan işte olduğum için kalan 19 gb otomatik indirmeye başlar mı başlamaz mı bu sorunun cevabını bilemiyorum. Daha doğrusu bu sorunun cevabını arıyorum. Süreç nasıl ilerliyor?İlk defa indirdiğim için soruyorum.

4.5GB ön indirme yapacak hocam toplamda. 4.5GB indirince zaten kuruldu diyecek oyun. Girip oynayabileceksin. Ama kalan 20-21 GB'ı hiçbir şey yapmana gerek yok arka planda indirmeye devam edecek. Tabii onlar inmeden oyunun devamındaki bölümlere geçemezsin, önce onları indirmesi lazım.

İndirdiğin kadarını oyna mantığı var yani. Ana menüde oyunun üzerine gelip options tuşuna basıp bilgi kısmına gelirsen kaç GB indirdiğini görürsün. Veya Ana menüde Bildirimler, İndirilenler kısmında uygulama verileri olarak indirmeye devam ediyor, buradan indirmeyi durdurup devam edebilirsin istediğin zaman. İnmesine kaç saat kaldığını vs. de buradan görürsün.

daha neler öğrencez acaba
  • Oyunun open world oldugunu elbette biliyorduk, uzulerek bunu kendimize yedirdik. Fakat kojimanin bu kadar, mgs ile alakasi olmayan bir yapim sunacagini tahmin edemedik !!

Bu oyunun ismi mgs olmamaliydi en azinda ilk bir saat sonrasi.
    -Ratio olmamasi ve olmayisindan, hakkimizin kendiliginden dolmasi hiiic olmamis
    -OPEN WORLD olusu ve bu sebepten dogan kopuk hikaye sunumu ve oynayisi( insanlardaki OPEN WOLRD aski nedir arkadas yeterr, her oyunu open world open world istmeleri)
    -badi sistemi guzel fakat, misal d dog ile oyun cok basitlesiyor.
    -onceki oyunlar da telefon(telsiz) konusmalarinin bi havasi vardi, heleki snake in diz ustune cokup parmagini kulagina goturmesi
    - dusman alanina daldigimiz da alarm haline gelen dusmanlar dan kurtulmak ve alarmin susmasi asiri basit olmus( bunun acik dunya olmasinin sevebi buyuk)
    -heliye binip sonra base'e don olayi cok uzatilmis biyerden sonra skiyor
    -silah ozellestirmesi ve karakter ozellestirmesi mgs4 un ceyregi degil

ilk rex ile karsilastigimiz bolumde, rex i parcaladigimiz sahne hic olmamis

-boss savaslari'nin adi koyulmus sadece ilk oyunlar ile alakasi yok
    Bu liste uzar gider

Bu oyuna baska isim bulup, snake karterini ve yan karakterleti koymasalarmis da olurmus

Acikcasi konami veya kojima hagi akil bu oyunu bu hale getirdi ise, en icten ve en samimi sozlerim onlara gitsin.
    Uzuldum artik adam gibi mgs oyunu oynayamicamiz icin. Bari gelmeyecek, mgs 1 2 3 u yeniden yapsinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 4 Eylül 2015; 16:14:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Bu mesajdan bişey anladıysan banada anlatsana hayrına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 4 Eylül 2015; 15:27:48 >
  • quote:

Protagonist hakkındaki gerçeği yazmışsın direk, oyunu bitirmeden şu mesajı görmedim Allahtan. Pişkince gülüp cevap vereceğine Spoiler içine al mesajı, iki dakkalık bir hareket yapacağın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

quote:

Protagonist hakkındaki gerçeği yazmışsın direk, oyunu bitirmeden şu mesajı görmedim Allahtan. Pişkince gülüp cevap vereceğine Spoiler içine al mesajı, iki dakkalık bir hareket yapacağın.

Protagonist ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 4 Eylül 2015; 15:34:44 >
  • Hocam madem oyunu bitirdin spoiler içine alarak bize kısa bi özet geçsen bizde anlasak. Yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Şu mesajları Spoiler içine almayı akıl etseniz bir de?

Hocam kusura bakma inan ki bir MGS fanı olarak sinirden çıldırmak üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateron

Sniperlara susturucu alabiliyorsunuz ama önce side ops ta bunu yapabilecek adamı açmanız gerekiyor. Side opsta "high skilled prisoners veya soldiers" açıklaması olan görevleri yapın, Afrika bölgesini açtıktan sonra legendary gunsmith isimli side ops açılıyor. O görev zincirini de tamamlayınca silahlara eklentiler takabiliyorsunuz bunların içinde susturucu da var.

daha bunun gibi bilmediğimiz şeyler var mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makarov78 -- 4 Eylül 2015; 15:14:06 >
  • episode 30'a geldim bıraktım oyunu bitirmek istemiyor canım hiç Dinleneyim de son vuruşu yapıcam artık
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.