Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=fSYzc12j29w&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso84 -- 4 Eylül 2015; 15:22:47 >
  • huso84 H kullanıcısına yanıt
    Bu benim başıma oyun içinde geldi:)
  • Arkadaşlar susturucu düşünce mermi bitince ne yapıyoruz ben bulamıyorum birsey şu uyuşturucu atan silahın da diğer silahinda susturucu düştü nereden bulacağım mermi ve susturucuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

Oyunun open world oldugunu elbette biliyorduk, uzulerek bunu kendimize yedirdik. Fakat kojimanin bu kadar, mgs ile alakasi olmayan bir yapim sunacagini tahmin edemedik !!

Bu oyunun ismi mgs olmamaliydi en azinda ilk bir saat sonrasi.
    -Ratio olmamasi ve olmayisindan dogan hakkimizin kendiliginden dolmasi hiiic olmamis
    -OPEN WORLD olusu ve bu sebepten dogan kopuk hikaye sunumu ve oynayisi( insanlardaki OPEN WOLRD aski nedir arkadas yeterr, her oyunu open world open world istmeleri)
    -badi sistemi guzel fakat, misal d dog ile oyun cok basitlesiyor.
    -onceki oyunlar da telefon(telsiz) konusmalarinin bi havasi vardi, heleki snake in diz ustune cokup parmagini kulagina goturmesi
    - dusman alanina daldigimiz da alarm haline gelen dusmanlar dan kurtulmak ve alarmin susmasi asiri basit olmus( bunun acik dunya olmasinin sevebi buyuk)
    -heliye binip sonra base'e don olayi cok uzatilmis biyerden sonra skiyor
    -silah ozellestirmesi ve karakter ozellestirmesi mgs4 un ceyregi degil

ilk rex ile karsilastigimiz bolumde, rex i parcaladigimiz sahne hic olmamis

-boss savaslari'nin adi koyulmus sadece ilk oyunlar ile alakasi yok
    Bu liste uzar gider

Bu oyuna baska isim bulup, snake karterini ve yan karakterleti koymasalarmis da olurmus

Acikcasi konami veya kojima hagi akil bu oyunu bu hale getirdi ise, en icten ve en samimi sozlerim onlara gitsin.
    Uzuldum artik adam gibi mgs oyunu oynayamicamiz icin. Bari gelmeyecek, mgs 1 2 3 u yeniden yapsinlar.

Benim gibi eski oyuncularının %90'ı daha doğrusu eski serileri yalamış yutmuş olan kesim,beğenmemiş bu seriyi!buradan o anlaşılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar susturucu düşünce mermi bitince ne yapıyoruz ben bulamıyorum birsey şu uyuşturucu atan silahın da diğer silahinda susturucu düştü nereden bulacağım mermi ve susturucuyu

Ben tekrardan muhimmat istiyorum, gokten geliveriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunu türkçe neden yapmazlar anlamıyorum ,bu yüzden kutulu almıyorum sizde almayın ...bu arada ismail benim dayım beyler boşuna yormayın kendinizi
  • oyun tam bi fiyasko olmuş. bu oyun mgsnin devamı olarak değil farklı bir oyun olarak çıkmalıydı. alakası yok diğerleriyle. rezalet. oyunun her yerine hideo kojime yazıyor gzde olduğu gibi her bölüm sonu bi sürü isim giriyor.... sanki çok iyi bir şey yapmış da bi de utanmadan her yerde isimler uçuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar susturucu düşünce mermi bitince ne yapıyoruz ben bulamıyorum birsey şu uyuşturucu atan silahın da diğer silahinda susturucu düştü nereden bulacağım mermi ve susturucuyu

Ben tekrardan muhimmat istiyorum, gokten geliveriyor

Teşekkürler bende öyle yapayım bir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MGS3 ve MGS4 hatta MGS2 Remake isteriz!
  • Vinewood kullanıcısına yanıt

abi kafam fenalarda şu an o neymiş öyle
    e o zaman ismahel kim:D
    hocam ricam daha fazla bişi demeyin kaldıysa kendim oynayıp göreyim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LewsTherinTelamon -- 4 Eylül 2015; 16:14:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LewsTherinTelamon

abi kafam fenalarda şu an o neymiş öyle
    e o zaman ismahel kim:D
    hocam ricam daha fazla bişi demeyin kaldıysa kendim oynayıp göreyim:)

ismail'in kimliğinden çok boss'un 2014'e kadar ne yaptığını merak etmeliyiz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzaGilles

quote:

Orijinalden alıntı: Kalzagg

Aralı arıyorum collector's edition için daha planlanmadı diyor kafayı yiyecem ne zaman gelicek almak istiyorum

D&R'a gelmiş; sağolsun aral çok uygun tutmuş fiyatını da
    Collector's Edition 499TL
    Normal versiyon 279TL
    neyin kafası bu jelatini ni kesip bandrol yapıştırmak, utanmadan birde gözümüze sokar gibi her tarafına aral hologramı yapıştırıcaksın..

yok hocam stokta
  • Quiet cosplay.

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015)

bence süper olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 4 Eylül 2015; 16:56:39 >
  • Ne eldivenmiş arkadaş her yorumunun altına şu lanet eldiveni koyuyorsun

• Quiet kapışmasının başında snake eater'den the end aklıma geldi. "Güzel bir fight olucak sanırım" dedim ama hiç tadı tuzu yoktu ve inanılmaz derecede basitti. Gerçi tam anlamı ile bir fight değildi fakat serinin eski oyunlarında ki en güzel şeylerden bir fight'ların biraz zaman alan taktiklerini bulmak ve bir kaç farklı yöntemin oluşu. Şu ana kadar görevlerde dahil taktik ve strateji faktörleri yoktu, umarım ilerki fight'larda bu faktörler devreye girer.

• Benim yurt dışı kargo yalan oldu gibi tr sınırına gelince kutuyu açıp tecavüz ettikten sonra gelinliği giydirip yol kenarına atmasın bu kargocu lar. İşin kötüsü hangi kargoyla geldiğini de bilmiyorum. Ya da paketi iyice mıncıkladıktan sonra kapımın önüne bırakmasınlar. Endişeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Quiet kapışmasının başında snake eater'den the end aklıma geldi. "Güzel bir fight olucak sanırım" dedim ama hiç tadı tuzu yoktu ve inanılmaz derecede basitti. Gerçi tam anlamı ile bir fight değildi fakat serinin eski oyunlarında ki en güzel şeylerden bir fight'ların biraz zaman alan taktiklerini bulmak ve bir kaç farklı yöntemin oluşu. Şu ana kadar görevlerde dahil taktik ve strateji faktörleri yoktu, umarım ilerki fight'larda bu faktörler devreye girer.

Mgs3 te bu ihtiyarı horlarken enselemiştim.

• Şu 11. bölümden sonra noluyor acaba, spoiler vermeden biri birkaç detay verebilir mi belki oyunu oynama hevesim gelir
  • Arkadaş iyi güzel ama şu lanet save sistemi o kadar saçma yapmışlar ki. Bırakta ben istediğim yerde oyunu kaydedebileyim. Az önce episode 9 oynuyorum aslında görevleri tamamladım ama elmas felan araştırıyordum az bi yüksekten bizim eleman düştü ve öldü sonra taa ebesinin nikahı gibi bölümün başından başlattı. Direk kapadım oyunu. Görevden ziyade zaten sağa sola parça bakıp bulmak mesele iken neden sürekli kaydetmez ki oyunu Ayrıca oyundaki aim sistemi rezalet özellikle helikopterde silah kullanmak imkansız gibi bir şey. Ps de sürekli fps oynarım ama böyle saçma aim sistemi görmedim milim kıpırdatıyorum sanki sona kadar yön vermişim gibi hareket ediyor alet. Bu arada oynayış zamanım 20 saati geçmiş ve daha %4 bitmiş. ki ben her yeri gezdim ve elegeçirdim neye göre veriyor ki bu değeri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Arkadaş iyi güzel ama şu lanet save sistemi o kadar saçma yapmışlar ki. Bırakta ben istediğim yerde oyunu kaydedebileyim. Az önce episode 9 oynuyorum aslında görevleri tamamladım ama elmas felan araştırıyordum az bi yüksekten bizim eleman düştü ve öldü sonra taa ebesinin nikahı gibi bölümün başından başlattı. Direk kapadım oyunu. Görevden ziyade zaten sağa sola parça bakıp bulmak mesele iken neden sürekli kaydetmez ki oyunu Ayrıca oyundaki aim sistemi rezalet özellikle helikopterde silah kullanmak imkansız gibi bir şey. Ps de sürekli fps oynarım ama böyle saçma aim sistemi görmedim milim kıpırdatıyorum sanki sona kadar yön vermişim gibi hareket ediyor alet. Bu arada oynayış zamanım 20 saati geçmiş ve daha %4 bitmiş. ki ben her yeri gezdim ve elegeçirdim neye göre veriyor ki bu değeri ?

nişan alırken r1 e basıp fps görüş açısına geçiyor. en rahatı öyle bence.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.