Şimdi Ara

Meta Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda oyunun eski tadı yok gibi. Bir süredir oyuna girmiyordum. Tüm herolara rework adı altında basmışlar nerfi. Şampiyonların işlevselliğini arttıracağım diye tadını kaçırmışlar. Rework ve buff/nerfler tamamen profesyonel arenaya odaklı yapılıyormuş gibi geldi bana. Sezon ortası değişikliklerini de gördüm. Zac ulti ve q çöp gibi geldi. Maokai ulti şaka gibi, sen ultiyi atıcaksın tf biticek herkes dağılacak o ulti menzile anca ulaşacak Sejuya tam bakamadım ama onunda ultisi tek kişiye odaklı olmuş diyorlar oda kötü olmuş. Şu anahtar kabiliyetlerin geldiği sezon başı efsaneydi, o günden beri nerf nerf nerf rework rework rework oyun git gide kötüye gidiyor sanki. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazoria -- 24 Nisan 2017; 10:52:19 >

• Oyunun bir yere gittiği yok bu kadar kitleye ulaşmasının en büyük sebebplerinden birisi oyunun hep güncel kalması

Tank reworkunu beğenmediniz falanda sırf hasara yönelik düşündüğünüzden,tanklar bu kadar çok vurmamalı en doğrusunu yaptılar zamanla hasarlarını indirirler kaldı ki tanklar için yepyeni eşyalar geliyor bi yerden alıp başka yerden desteklediler

Herkese kalsa oyun en başından beri kötüye gidiyor şu oyunda parayla sağlanılabilen tek üstünlük görsellik üzerine hiç bi katkısı yok ama sorsan kötüye gidiyor

Çıkın bu zihniyetten eğlenmenize bakın meta sürekli değişecek uyum sağlamaya çalışın zamanı geldiğinde gerçekten soğuduğunuzda bırakırsınız,gerçi oyun bitmiş/bıraktım/bırakıcam diyen tiplerinde halen oynaması ayrı ironi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 24 Nisan 2017; 11:14:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Oyunun bir yere gittiği yok bu kadar kitleye ulaşmasının en büyük sebebplerinden birisi oyunun hep güncel kalması

Tank reworkunu beğenmediniz falanda sırf hasara yönelik düşündüğünüzden,tanklar bu kadar çok vurmamalı en doğrusunu yaptılar zamanla hasarlarını indirirler kaldı ki tanklar için yepyeni eşyalar geliyor bi yerden alıp başka yerden desteklediler

Herkese kalsa oyun en başından beri kötüye gidiyor şu oyunda parayla sağlanılabilen tek üstünlük görsellik üzerine hiç bi katkısı yok ama sorsan kötüye gidiyor

Çıkın bu zihniyetten eğlenmenize bakın meta sürekli değişecek uyum sağlamaya çalışın zamanı geldiğinde gerçekten soğuduğunuzda bırakırsınız,gerçi oyun bitmiş/bıraktım/bırakıcam diyen tiplerinde halen oynaması ayrı ironi

Oyun bitmiş yada bu durumdan ötürü bırakacağım demedim. Sadece durum değerlendirmesi yapmaya çalışıyorum. Kişi bazlı değilde konu bazlı yorum yaparsan sevinirim aksi takdirde aynı şekilde cevap vereceğim. Güncel kalmasından yana bir şikayetim yok, aksine oyun bu şekilde güzel
  • Yok kişi bazlı değil Tr geneli bu tutumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zed alıp tek atçam ben diyen kişiler çoğunlukta olduğu için bu reworkler genel olarak beğenilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

zed alıp tek atçam ben diyen kişiler çoğunlukta olduğu için bu reworkler genel olarak beğenilmiyor.

Hocam zede gerek kalmıyor ki, syndra iki tane top biriktirip r tuşuna bassa yetiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.