Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
4
Favori
30.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir] yazıyor her mesajın altında. Her mesajda ne değişiyor?

• Alışverişleri takip etmeye başlamanız için iznimizve bilgimiz lazım. Para akışı olmamış, bunun dışında her şey doğru.
  • Ya bırak laf kalabalığını, kimseye duyurmadan etmeden güzel güzel kodları gömmüşsünüz linklere birde hala yok öyleydi yok böyleydi... Alelacele üyelik sözleşmesinde değişiklik yapmalar, yok biz duyurmuştuk demeler. REZİLLİK
  • Donanım haber zaten anma hizmeti yapıyor... Hatta hatta mesut ve erdi çalışanların paralarını kendi cebinden ödüyor... Yumurtaya akıl veren Allah'ım bunlara neden? akıl vermedin. Dh sonuçta bir işlete para kazanmak zorun. Adam akıllı bir bu site kaldı bunu da diğerlerine benzetmeyin.

• Xiaomi'nin Türkiye distribütörlüğü konusundaki son durum nedir?

• Amazon.de anlaşmamız var dedin istatistik tutuyormuşsunuz da amazon da ona göre tr pazarına girecekmiş yazarken güldüm. Göster belgeleri merak edyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jetmurat hayrına hayrına diyerek maaş almış bu konu hakkında ne diyorsun
  • Sadece amazon mu alibaba vs de var mı
  • Açıklamasını beklediğim tek nokta kullanıcı sözleşmesinin son dakikada değiştirilmesiydi, deyim yerindeyse yuvarlanarak geçiştirildi, kalanını izlemeye gerek görmüyorum.
  • Site senin olabilir, düz mantık ile düşünürsek ben buraya mesaj gönderiyorum, hit arttırıyorum diye sen reklam alıyorsun. Sonra bana çıkıp yok site benim ister reklam alırım, ister temasını değiştiririm diyemezsin. Ekşişeyler'de entry'ler izinsiz paylaşınca neden geri adım atmak zorunda kaldı dürümcü?

Kendine çok güveniyorsun mesut kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırarım Boynuzunu İblis -- 23 Temmuz 2017; 23:3:31 >
  • eskiden **** kapalı kullanırdım sırf forum gelişsin serverler gelişsin diye son 1 yıldır **** açık kullanıyorum ? neden ?? server leş habire çöküyor amazondanda para kazandınız. ne güzel . serverler çöp geliştirmediniz !
  • abi elimde airties 5650 modem var buna bir tane wd red disk bağlamak istiyorum.
    ek bi aparat bir şey almam gerekiyor mu usb çevirisi için? yoksa direk bağlayabiliyor muyum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydit dediginiz olay i 5 ay once hatta daha once farkedenler olmus

Yaw he he isine geleni okuma

Hemen nasil magdur edebiyatina basliyor bedava hizmetmis vs

Hadi diyelim 1 ay sa neden daha onceden konuda refli link paylasan diger uyeler banlanirken murata birsey olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cahitsitki -- 23 Temmuz 2017; 22:45:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevzu, burada forumun para kazanıp kazanmaması değil. Tabiki kazanacak.

Mevzu, bu konu hakkında şeffaf olunmaması. Burayı kullanan binlerce kişinin bihaber olması.

Mevzu, bütün bunlar öğrenilip yazıldığında özür dileneceği yerde olayın örtbas edilmeye çalışılması. Yöneticilerin ciddiyetsiz tavırları ve çelişkili ifadeleri.

• Merhaba,

Öncelikle kimi hangi nedenle işe aldığınız şahsen umurumda değil, malum kişinin bilgisi ve terbiyesi ortada zaten.

Sorum şu olacak size tabi cevap verebilirseniz; forumda kişilere ettiği hakaretlerden dolayı bu üye hakkında neden kalıcı bir yaptırımda bulunmadınız ? Cevabını ben biliyorum ama size sormak istedim.

Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 24 Temmuz 2017; 0:20:55 >
  • abi amazon da sattılan ürünlerin %80 i çin malı biz niye çinden alıp amazon la avrupaya satamıyoruz

• Üyelik sözleşmesi hakkında üyelik sözleşmesi her zaman değişiyor dedi şaka gibi bunu söyleyip geçti.Neden daha önce amazonla alakalı madde yokken kriz çıktığında eklendi onu sordular cevap vermedi şuanlık.
  • Youtube'da yorum yapmamı engellediler. Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 23 Temmuz 2017; 22:46:42 >
  • DH bir haber ve inceleme sitesi olarak elbette reklam alacaktır, elbette ortaklık ve farklı araştırma inceleme çalışmaları yaparak para kazanacaktır..
    bazı arkadaşlar nedense DH para kazandığı için üyeler tarafından eleştiri aldığını söylemiş, mesele DH nin üyeler üzerinden para kazanması değildir..
    bir ürünü gösterip tanıtırsınız, ürünü allandırıp pullandırırsınız bunun reklam olduğunu bir köşeye yazıp çizersiniz, bunun adı Reklam olur, bundan para kazanırsınız..
    bir ürünü alıp inceleyeceğinizi belirtirsiniz tarafsız bir şekilde eksileri ve artılarını söylersiniz bunun adı inceleme olur..
    eğer bir ürünü inceleme adına alıp üreticisinin istekleri yönünde farklı bir şekilde kamu oyuna açıklarsanız o zaman bunun adı ne reklam olur ne de inceleme..
    aynı durum amazon için geçerlidir, dobra dobra durum söylenseydi herkes helal olsun diyecekti, sonuçta bir çok insan amazon'dan ve murat'ın bilgisinden faydalandı.. (keşke bunun arkasında anlaşma olduğu söylenseydi..) işin özünde murat yok, işin güzel olmayan tarafını kurgulamak donanımhaber tarafından yapıldığı bir gerçektir.. yönlendirme olmuş mu olmamış mı?? insanların etki altında kalıp yanlış ürünü almalarına ortam hazırlanmış mı?? amazon ile anlaşmalı olarak bir ürün daha pahalı fiyata alınmasına sebep olunmuş mu?? vs vs gibi bir çok sebep sayılabilir, ancak konunun en hassas kısmı üyelere gerçek söylenmeden anlaşmanın yürütülmüş olmasıdır.. üyelere çoluk çocuk gözüyle bakıp aptal konumuna düşürmek gerçekten DonanımHaber'e yakışmadı, bence herşeyden önce bir özür dilenmelidir..
    Ayrıca "Bu bir reklamdır" uyarısı yasal zorunluluktur.

• Vitaminsiz Mesut vitamine pek takmış . yollada içelim vitamin. üyeleri aşağılamanda başarılar !
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.