Şimdi Ara

Mesut Abi ekspertiz için OTO RAPOR'u tercih edin diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OTO RAPOR'a mı gideceğiz Mesut abinin dediği gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cold Lover -- 24 Nisan 2018; 15:37:32 >

• Neden Oto Rapor’u tercih edin diyor ?

Mesela ben “Enayi Oto Ekspertiz” diye bir şirket kursam. Bu adamı paraya boğsam, bu seferde enayiyi tercih edin der.

Money Money Moneyyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahalle agziyla kahvede konusan guya arabadan anliyormus gibi lanse edip zerre anlamayan sahis... gerci makasci apacilerin seviyeside anca mesut abiyi anlar adamda kismen hakli boyle konusmakta😄

• reklam kokan hareketler
  • bu adamın dedikleride hep tıraş, geçenlerde bir cihaz reklamı yapıyordu takıyorsun yakıt %30 azalıyor falan

şimdi de otoraporla anlaşmıştır reklam için
  • Şu adamı ciddiye alan var mı ya Thumbnaildeki el işareti videoyu özetliyor buyrun
  • Otomobil kanallari icinde en niteliksizi.yorumlardaki uslubu da itici,kaba.

Takip ettiklerim

Benzin tv-otopark-anlatan adamlar

+

Biraz amator ve imkanlari kisitli olsa da 'otomobilgünlüklerim'

• Kaliteli araba nasıl olur konulu videosunu izleyince bu arkadaşın ne kadar profesyonel olduğunu anlıyorsunuz. O yüzden çok da üzerine düşünmeye gerek yok.
  • İşin içine girmeden bende aynı şeyi söylerdim fakat arabam.com'un otorapor ile anlaşması var ücretsiz ekspertiz yaptırabiliyorsunuz. Onu yaptırma amacıyla gittim baktılar ettiler. 1-2 şeyi yakalayamadılar. Sanırım bayiilik durumundan dolayı bazı sıkıntılar var.
  • Oto Rapor un bir cacıktan anladığı yok,

ben bir kez yaptırdım, yaptırmak zorunda kaldım.

en full paketi aldım, bakın en full diyorum bunun içinde dyno testi var,

Hepsi 30dk sürdü, 30 dk da neye ne kadar baktılar ??? Bakın 30 dk diyorum, benim elime boya makinası verseler sadece 10 dk boya ölçümü için geçer, bunun mekanik kontrolü var, bağlantı noktalarının kontrolü var, motor şanzuman kontrolü var, var da var,

en son 8-10 sayfalık rapor getirdi birisi, raporu anlatırken zaten 30 dk sürdü, anlatması 30 dk süren bir expertiz işlemini sen 30 dk nasıl bitirdin ???

Aracın motor yağı aşırı fazla hemen boşlatın dediler, trgier kayışının değişmesi gerek dediler.

Hemen yetkili servise gittim, söyledim, motor yağı normal çıktı, araçta triger kayış değil zincirmiş, değişmez bu zaten bir sorunda yok dediler.

Servisdeki usta, aküyü gösterdi, adamlar gözünün önündeki aküyü hiç mi görmemiş, bu akü bu araca ait değil dedi, hakkettende akü yerinde bir tuhaf duruyordu, orjinal akü taktırdım orda yerine tam oturdu.

Kısacası oto rapor cacık bi yer, bi daha gitmem, gitmek isteyenede tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

Oto Rapor un bir cacıktan anladığı yok,

Hepsi 30dk sürdü, 30 dk da neye ne kadar baktılar ??? Bakın 30 dk diyorum, benim elime boya makinası verseler sadece 10 dk boya ölçümü için geçer, bunun mekanik kontrolü var, bağlantı noktalarının kontrolü var, motor şanzuman kontrolü var, var da var,

en son 8-10 sayfalık rapor getirdi birisi, raporu anlatırken zaten 30 dk sürdü, anlatması 30 dk süren bir expertiz işlemini sen 30 dk nasıl bitirdin ???

Aracın motor yağı aşırı fazla hemen boşlatın dediler, trgier kayışının değişmesi gerek dediler.

Hemen yetkili servise gittim, söyledim, motor yağı normal çıktı, araçta triger kayış değil zincirmiş, değişmez bu zaten bir sorunda yok dediler.

Servisdeki usta, aküyü gösterdi, adamlar gözünün önündeki aküyü hiç mi görmemiş, bu akü bu araca ait değil dedi, hakkettende akü yerinde bir tuhaf duruyordu, orjinal akü taktırdım orda yerine tam oturdu.

Kısacası oto rapor cacık bi yer, bi daha gitmem, gitmek isteyenede tavsiye etmem.
    Ben gecen sene oto rapor a ekspertiz yaptırdım 1.5 saat sürdü. Sadece boya kontrolü sadece 30 dk sürmüştü.

• lan bari bunu izlemeyin
  • Vakum gücü zımbırtısından sonra bu adamı ciddiye alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

Oto Rapor un bir cacıktan anladığı yok,

+1

Biz de antalya otorapor 'da ciddi anlamda hatalarla ve sorunlarla karşılaştık.

yine aynı şekil yetkili servise gittiğimizde öğrendik gerçekleri.

hem kaportada hem motorda

5 para etmezler.

• Mesut abi kendi alacağı arabayı götürebilir.

Para uğruna şu az yaktırma(!) cihazlarına bulaştığı an bitti benim için.

• Mesut abiyi falan tanımam ama ben de otorapora 3 defa araç götürdüm...

En son 4 gün önce cuma günü götürdüm... Kesinlikle tek geçerim... Herkes ümran otoyu tavsiye ediyor henüz denemedim ama son gittiğim otorapor şubesinin yanında ümran otonun da şubesi vardı hatta duvarları bitişikti... Bunu görünce ümran otoya da bi selam vereyim dedim çok duyduğum için... Ümran otonun da ilk karşılaması, yaklaşımı ve kurumsal görüntüsü gayet iyiydi bir de oradan da fiyat aldım dyno testi dahil pakete ümran oto 225 fiyat verdi otorapor 250 dediği halde yine de 25 lira fark için bildiğim firmadan vazgeçmeyip otoraporu tercih ettim... Gerçekten parasının hakkıdır...

İki ay önce aracını satan arkadaş noterden çıkıp yanıma geldi ulan benim arabayı alan adam bi ekspertizciden randevu almış arabanın inciğine cinciğine baktılar ben böyle ekspertiz görmedim dedi... Ben de otorapora mı götürdünüz diyince çok şaşırmıştı sen nerden bildin diye :)

Dipnot: Bahsi geçen firmayla ya da bu sektörde hizmet veren herhangi bir firmayla uzaktan yakından alakam yoktur sadece basit bir müşterisiyim... Ben memnuniyetimi dile getirdim... Araştıran eden olursa rahatlıkla tercih edebilir...

• TIME kullanıcısına yanıt
    Bunların yanında carviser da öneririm. İngilizceniz varsa carwow da güzel anlatır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fahiri yapmacik buluyorum hocam.carwow a bakayim

• Kim sponsor olursa onun reklamını yapıyor. Olay bundan ibaret. Bu şahıs çıkıp yakıt tasarruf cihazı tanıtmış yahu... Ciddiye alınacak bir tarafı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.