Şimdi Ara

Meslek Lisesinden Üniversiteyi Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hiç kazanan varmı aranızda okulda ders görmüyoruz evde bazen test çözüyorum 11. sınıfım sizce kazanılabilirmi ?

• Hayir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorladım işletme oldu anca :D matematiğim hiç yok ondan eğer sendede yoksa hiç zorlama derim

• Çevre müh. kazandım. Şimdi tekrar giricem mak müh kazanmayı hedeffliyorum

• Neden olmasın. Kendine güvenerek çalışırsan yaparsın. Meslek lisesi çıkışlı olup yıldız tekniği kazanan tanıdığım var(bilgisayar mh.) Boş insanların boş yorumlarına kulak asma

• Sen kendin kazanacaksın buradakilerin laflarıyla degıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnız Fok -- 2 Mayıs 2015; 4:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Çevre müh. kazandım. Şimdi tekrar giricem mak müh kazanmayı hedeffliyorum

+1 bende meslek mezunuyum ve inşallah bilgisayar mühendisliği okuyacam. Zor değil la gözünüzde büyütmeyin biraz matematiğe bakar o kadar.

• Arkadaş ilk senesinde ygsde 88k yaptı meslek lisesinde okuyör . Bu sene yaptı onu da yani yapılmayacak bir şey değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meslek lisesi cikisliyim Istanbul universitesi bilgisayar programciligi okuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette gördüm.
    Adam meslek lisesi mezunu ama Macaristanda Pec üniversitesinde okuyor.
    Türkiyede zor ama çalışırsan neden olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ -- 2 Mayıs 2015; 7:03:42 >
  • artık üniversite kazanmak çok kolay. barajı 30-40 puan geç yani 210-220 puan falan al okul puanıyla beraber çok rahat girersin bi yerlere. mesela karabük pc müh. 250 puan falan. üstelik ingilizce. (2. öğretim)

• quote:

Orijinalden alıntı: SanchezDirty

artık üniversite kazanmak çok kolay. barajı 30-40 puan geç yani 210-220 puan falan al okul puanıyla beraber çok rahat girersin bi yerlere. mesela karabük pc müh. 250 puan falan. üstelik ingilizce. (2. öğretim)

karabükte okuduğun bilgisayar mühendisliği ne işine yarayacak bir de o var

piyasanın en ucuz işçilerini oluşturan tabakaya mensup başlarsın iş hayatına o üniden mezun olursan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crimson kullanıcısına yanıt
    Deme ya arkadaşım okuyor orda kötü mü o kadar

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105047660&p=1#105048476

• Üniversite kazanmak çok çooooooook kolay ama mezun olunca o üniversite sana katkı sağlar mı bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

quote:

Orijinalden alıntı: SanchezDirty

artık üniversite kazanmak çok kolay. barajı 30-40 puan geç yani 210-220 puan falan al okul puanıyla beraber çok rahat girersin bi yerlere. mesela karabük pc müh. 250 puan falan. üstelik ingilizce. (2. öğretim)

karabükte okuduğun bilgisayar mühendisliği ne işine yarayacak bir de o var

piyasanın en ucuz işçilerini oluşturan tabakaya mensup başlarsın iş hayatına o üniden mezun olursan

iş sende biter joni. ayy karabük mü pfff 1000 liraya calisirsin .s .s demeyle olmuyor. ordaki güzellik ingilizce eğitim vermesi. bu işe meraklı birisi kendini az buçuk geliştirir ve ingilizce öğrenmiş olarak mezun olur. ingilizce bilmeyen angusu mu alırsın işe yoksa ingilizce bilen birini mi?

şu da var karabüke gidip angusluk yaparsan tabii ki de çöp olur orası.

işin özü: çok iyi unilere gidemiyorsan o alttaki uniler hep aynı. iş sende biter sonuçta.

• 1996 yılında Kocaeli Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Bölümünden mezun olup Kocaeli Üniversfitesi Elektrik Mühendisliğini kazandım. O dönem düz liselere göre katsayımız çok düşüktü. Öys sınavında alt yapı olmadığından sadece matematik ve Türkçe çözdüm. Ne kimya ne biyoloji ne de fizik sorusu cevaplayabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BCvk

Neden olmasın. Kendine güvenerek çalışırsan yaparsın. Meslek lisesi çıkışlı olup yıldız tekniği kazanan tanıdığım var(bilgisayar mh.) Boş insanların boş yorumlarına kulak asma

Hocam vallahi moralim tavan yaptı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForGamer -- 2 Mayıs 2015; 15:52:58 >
  • İngilizce var sadece biyoloji,kimya falan görmüyoruz bu eksikleri 1 yılda kapatamazmıyım.

• Pes etmeden çalışırsan kazanırsın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.