Şimdi Ara

MESLEĞİNİZ NEDİR SEVEREK Mİ YAPIYORSUNUZ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
14
Favori
20.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Nedne hocam insanların yarısı yazılımcı olmak için can atıyor

Alıntıları Göster
    Aslında yanlış yazdım. Yazılıma hala ilgim ve zevkim var ama sanırım soğumamın nedeni çalıştığım firma.
  • Propadien P kullanıcısına yanıt
    Aslında yanlış yazdım. Yazılıma hala ilgim ve zevkim var ama sanırım soğumamın nedeni çalıştığım firma.
  • Servis isine girmeyi dusunen varsa kisaca yazayim, detayli soru sormak isteyen varsa pm yollayabilir. Babam servis isi yapiyor Izmit-Gebze arasi. 45 yasinda emekli oldu ve calismadan duramadigi icin P plaka ve servis aldik, arada puruzler ciksa da isinden memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Gevurlar sabunu çatır çatır almış. Şimdi kontrol ettim stoklardan bayağı gitmiş. Hakkını isteyen alsın ben görevimi yapıyorum. Patronum sat derse satarım.
    Ayrıca sizin aldığınız yediğiniz içtiğiniz kullandığınız ürünlerin üzerinde gerçek oranları mı yazıyor.? Hele şu anki krizde Bi düşün bakalım.
    Neyse cumartesi gecesini iple çekiyorum.
    Hadi selametle

• Biryerde yazmasina gerek yok ilahi adelet er yada gec tecelli eder sizde selametle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cancogan C kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl açtın galeriyi o kadar parayı nerden buldun? Ya da galeri açmak için ne kadar sermaye gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

maastan memnun musun hocam
    ben de pc muh okuyorum da mezun olunca ne yapacagim hakkinda pek bi fikrim yok

• 1-İngilizce öğretmeni
    2-Hayır

• Makine mühendisliği
    Nötr

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Adalet mi yav he he

• Matematik öğretmeniyim
    Çok şükür diyorum ancak matematik öğretmeni olana kadar ve olduktan sonra mesleki acıdan ilerleyene kadar verdiğim emeği başka bir alanda versem çok daha iyi bir yerdeydim .ornegin yarın sınava girecem ben de.Hukuk fakültesi kesin kazanırım . Ama ya sonrası?
    Yaş gelmiş 35 e
    Herşey zamanındaydi

• quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

Katiplik mi hocam ?

Alıntıları Göster
    Maalesef katiplik hocam.
  • Gıda ambalajı üreticisiyim
    Çok severek yapıyorum.

• Insaat Muhendisiyim (23 yildir)

Meslegimden her turlu zorluguna ragmen memnunum. (Ayda sadece 2 pazar izin yapmayi, gece gec saatlere kadar calismayi sorun yapmazsak)
  • Grafik tasarım işi ile ilgilenmekteyım, işimi seviyorum fakat çalısma saatlerı daha az olmalı
  • justinxnitsuj kullanıcısına yanıt
    +Müşteri vs ugrasmama, istersen bir gün hiç konuşmadan bitirebilirsin :) hacı dayı sıkılmıyor musun öyle durumlarda beni uyku basıyor :D bi iş olsada yapsam diyorum

sanırım bu kronik bi problem

"iş yerinde cozemedigin bir sorunu evde kafanda çözmeye devam etme"
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Tabi inanana inanmiyorsan yapicak bisey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

O pozisyona nasıl geldiniz hukuk gerekiyor dediniz ya o yüzden sordum

Alıntıları Göster
    Hukuksal açıdan kendinizi geliştirmeniz lazım. Ama sadece hukukçular yapmıyor mühendisler de var benim gibi bu pozisyonlarda çalışan. Çünkü bir avukat sözleşme vs incelerken bir mühendis gibi göremiyor işin sadece hukuksal boyutuna bakabiliyor. Ama bir mühendis eğer geçmiş saha teknik ofis deneyimi varsa daha yararlı ve faydalı olabiliyor. Birde büyük bir firma da iseniz zaten avukatlar var mahkeme vs gibi durumlarda ya da noter ihtar arabulucuk vs varsa topu onlara paslıyoruz onlar hallediyor. Ben bir hukukçuya ihtiyaç duymadan resmi yazı, sözleşme protokol vb. şeyleri yapabiliyorum fakat eğer çok kritik bir durumla karşılaşırsak avukatı devreye sokuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaperVR -- 14 Haziran 2019; 9:31:55 >

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende de var 3 ay oldu başlayalı resmen hayattan soğudum
  • kamuda elektrik mühendisiyim memnunum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.