Şimdi Ara

'Mesajım bulunsun' olayı !?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda çok denk geliyorum. Özellikle otomobil forumunda hangi konuya girsem "mesajım bulunsun" yazan bi tip var?

Ne alaka?

İlerleyen dönemde konu tutarsa girip onu mu düzenleyecek konunun gidişatına göre?

Yoksa sadece post mu kasıyorlar?

Sevmedim ben bu olayı!!!

• Bu konuda iyi tartışma çıkar ''mesajım bulunsun''
  • bence post kasıolar. Mesajım bulunsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Bu konuda iyi tartışma çıkar ''mesajım bulunsun''
    Bir mesajda ben bırakayım bu konuya ileride lazım olur bikaç sene sonra bu mesajımı alıntı yapar hortlatırım konuyu

Şaka biyana benimde dikkatimi çekti birkaç kez gördüm acaba neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprock88

bence post kasıolar. Mesajım bulunsun:)
    Otomobil forumunda zaten herkes rahatça fikir beyan edebiliyor. Post kasmak isteyen çok rahat yazar 3 5 kelime de olsa.

Sevmedim ben bu olayı tekrar ediyorum...
  • İnci sözlükten aşina olunmuş bir tabir. Mesajları bulunsun ki konuya herhangi bir mesaj yazıldığında mail olarak gelsin ve böylece konuyu sürekli olarak takip edebilsinler diye yazılan bir cümledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

İnci sözlükten aşina olunmuş bir tabir. Mesajları bulunsun ki konuya herhangi bir mesaj yazıldığında mail olarak gelsin ve böylece konuyu sürekli olarak takip edebilsinler diye yazılan bir cümledir.

ama bizim insanımız her şeyi abarttığı gibi bunu da abartınca ortaya pek hoş görünmeyen durumlar çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjknn

quote:

İnci sözlükten aşina olunmuş bir tabir. Mesajları bulunsun ki konuya herhangi bir mesaj yazıldığında mail olarak gelsin ve böylece konuyu sürekli olarak takip edebilsinler diye yazılan bir cümledir.

ama bizim insanımız her şeyi abarttığı gibi bunu da abartınca ortaya pek hoş görünmeyen durumlar çıkıyor

Alıntıları Göster
    forumu kodlayan arkadaşlar Bu konuya email ile güncelleme abonesi ol diye birşey yapmışlar. sağ üstte hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanTuran

Son zamanlarda çok denk geliyorum. Özellikle otomobil forumunda hangi konuya girsem "mesajım bulunsun" yazan bi tip var?

Ne alaka?

İlerleyen dönemde konu tutarsa girip onu mu düzenleyecek konunun gidişatına göre?

Yoksa sadece post mu kasıyorlar?

Sevmedim ben bu olayı!!!

Çok yaptığım bir şey olmamasına rağmen bir kaç kere (belki de 1 kere emin olamadım) yaptığım bir şeydi.Tek amacım o konuya cevap yazmaya zamanımın olmamasıydı.Gerçi hala yazamadım ama kafamda konuyu toparlayıp yazmak var.
    Böyle yaptığım konuyu çok rahat bulabileceğim.
    Saygılar ..

• quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum benimde sevmediğim bir tabirdir.2 kelime de olsa yorum yapma yetenekleri de mi yok bu insanların her konuya böyle mesajlar yazıyorlar anlamak güç bizim milletimizi.
  • quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum benimde sevmediğim bir tabirdir.2 kelime de olsa yorum yapma yetenekleri de mi yok bu insanların her konuya böyle mesajlar yazıyorlar anlamak güç bizim milletimizi.

Alıntıları Göster
    mesajım bulunmasa da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

forumu kodlayan arkadaşlar Bu konuya email ile güncelleme abonesi ol diye birşey yapmışlar. sağ üstte hemen.

yeni farkettim sağol ya
    haa e artık hiç bi mantığı da kalmadı "mesajım bulunsun"un
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    genelde bu msjım bulunsun yada takip mesajları konu dışında ve 2. el bölümünde kullanılır.

bunun yegane amacıda okuduğun bir konuyu daha sonra bulmak zor oldugu için bu yöntem kullanılır.

örneğin 2. yada 3. sayfaya düşmüş bir konuyu daha sonra bulmak için profilden son msj attıgınız kısımdan kolaylıkla girebilirsiniz.

bu kadar herşeye tepki göstermemek lazım.

2. el bölümünde benimde sıklıkla kullandığım bir şeydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

mesajım bulunmasa da olur.

Alıntıları Göster
    daha sonra lazim olmasini dusundugum konularda mesajım bulunsun yazıyorum ileride lazim olursa profilimden girip bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

daha sonra lazim olmasini dusundugum konularda mesajım bulunsun yazıyorum ileride lazim olursa profilimden girip bakıyorum.

Alıntıları Göster
    En azından hoşunuza giden bi yorumu alıntı yapıp +1 deyin. Fikir beyan etmiş olun ya da bir fikri desteklemiş olun.
    Forumun amacı farklı fikirler ortaya koyarak birbirimize yardımcı olmak.
  • quote:

En azından hoşunuza giden bi yorumu alıntı yapıp +1 deyin. Fikir beyan etmiş olun ya da bir fikri desteklemiş olun.

Alıntıları Göster
    mesajım bulunsun..MAKSAT DOSTLAR BENİ HATIRLASIN

Laf aramızda ilk defa bu topice bu mesajı yazdım yoksa bende sevmiyorum pek ama yapanlarada saygı duyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: darüzzafer68

mesajım bulunsun..MAKSAT DOSTLAR BENİ HATIRLASIN

Laf aramızda ilk defa bu topice bu mesajı yazdım yoksa bende sevmiyorum pek ama yapanlarada saygı duyuyorum

Alıntıları Göster
    En büyük derdiniz bu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

En büyük derdiniz bu olsun.

Alıntıları Göster
    Bu mesajı nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Bu mesajı nereden bulabilirim?

Alıntıları Göster
    Smiley 'm bulunsun

Stok yapiorum da

• quote:

saçma sapan yorum yapmaktansa bence bu yöntem daha mantıklı

malum forumda sinirler hep gergin, höt desaen 40 kişi üstüne atlayıp "o höt değil g.t, bilmeden yorum yapmayalım" diyor :)

not: mesajım bulunmasada olurdu ama artık çok geç galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 12 Mart 2011; 11:05:46 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.