Şimdi Ara

Bir Aracın Son Sahibi Olanlar Klübü (Rover içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.655
Cevap
88
Favori
162.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tampona sinek kondu, boyatsam mı, ıslak mendille mi silsem?

Kaputa taş çarptı, boyanın canı yanmış mıdır?

Tavanda da güneş yanığı var, takla atiyim bari de yalancı duruma düşmiyim?

Son günlerde forumda gördüğüm bu soruların hepsinin temeli babası belli; "Son sahibi olur muyum??"

Bende diyorum gelin bu korkumuzla yüzleşelim,

Kimse beni ekleyin demesin bu gruba katılması gerekenleri bizzat beraber seçelim

ANDIMIZ

Uyanın Smartçılar,

Tekmil verin Daewoocular, Protoncular

Ve kıta kıta Rovercılar,

Ucundan az biraz Alfacılar

her cins her markadan coupeciler

abzürt arabaları ile trafiğe renk katanlar

rengarenk araç alıp ***e damgası yiyenler

ne oldum demeyin

son sahibi olurmuyum deyin

Son Sahibi Olursun Araç İncelemesi Bölümü

Nissan NX Coupe
    (1991–1996)

Bir Nissan Sunny'den daha zor satılacak araç hangisidir? Tabiki Sunny tabanlı bir coupe!
    Bu muhteşem aracımız 80'lerin gudik dizilerinden ve fosforlu disko gençliğinden esintileri ile sizi geçmişe mıhlamaya dünden hazır!
    T-Top tavanı otobüsteki kızları kesebilmeniz için o dönem özel olarak dizayn edilmişti, hatta nissan mühendisleri bu müthiş buluş yüzünden çokça dayak yedikleri söylenir.
    Neyse biz dönelim bugüne, t-top he, bırakın topu, bu aracın içindeyken t harfini bile telafuz etseniz tra-esti damgası yersiniz söyleyim.

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 9.5

Sonuç: Araç gerek 3. cinslerin tercih sebebi olması, gerek 2 kapılı üstten bacalı bir model olması sebebiyle, gerekse de çoğu örneğinin
    milletimizde alerji yaratan, ishal yapan renklerden olan SARI renginde olduğundan Son Sahibi Olunabilitesi muhteşem bir araçtır.

HIGHLY RECOMMENDED!

Citroen BX
    (1982–1994)

Düşük bütçeli hatta 4-5 minik veletin harçlıkları ile biriktirip de el kamerası ile çektiği bir bilimkurgu filminden fırlamış gibi duran bu araç
    osur*ktan fakat maliyetli bir süspansyon sistemi barındırarak listemizdeki yerini zaten ilk bakışta garantiliyor
    bunun dışında milletimizde göz tansyonu yaratıp asabını yırtan arka çamurluk dizaynı da son sahibi olmaya etki eden faktörlerden sayılabilir
    arka tarafındaki gösterişli havalandırma ızgaraları da sizin bi testarossa sürdüğünüze inandırıyorsa hemen alın bu aracı, aldınız mı, e hadi alın!

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 8

Sonuç: Gudik teknolojiler kullanılan araçları her zaman tercih edin, çünkü pahallı geldikleri için her zaman iptal edilir ve parça tedariği yaşayarak
    gruptaki yerinizi garantileyebilirsiniz. BX tam size göre.

Rover 220
    (1992-1998)

"Rover mı, o da ne?" diyecek olan jenerasyon az önce analarının karnından doğdu bile! Bu emsalsiz müzelik araçlar içerisinde bir araç var ki
    biz son sahibi olursun grubu adına özel bir anlam taşıyor evet o hem bir rover hem bir turbo hem de bir coupe olma özelliği ile öne çıkıyor.
    Rover'ın Çinlilere satılıp da o karizma adının buharlı ütü markasını andıran Roewe olarak değiştirilmesi ve son die-hard rovercıların da
    fan klüplerinin kapılarını kapatıp papatya sevenler derneğine üye olmaları ve gidip Grande punto almalarıyla birlikte gözde modellerimiz
    sıralamasında hayli yükseldi aracımız.

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 9.5

Sonuç: Bekarlıktan sıkıldıysanız, artık heyecan aramayan genç bir ihtiyarsanız yada kafanıza az önce plaklı bir gromofon düşmüş ise
    bu araç sizin için doğru tercih! Sizi 0 dan 100 e ulaştırdığı hızda son sahibi olmaya da ulaştıracağından emin olabilirsiniz!

Proton Gen-2
    (2004- Günümüz)

Proton, atom çekirdeğinde bulunduğu günden bu yana böyle işkence görmedi karşınızda Proton GEN-2. Dikkatinizi çektiyse 2004 yılı üretim itibariyle nispeten yeni bir model olmasına karşın gerek abzürt tasarımı gerekse de Proton markasının verdiği iç gıdıklayıcı ürperti sebebiyle son sahiplikte aday olmuş durumda. Bu aracı savunanlar Lotus işbirliğinde yapıldığını söyleyese de bunun bir otomobil firması olan lotus mu yoksa gayet botanik lotus çiçeği mi olduğu halen bilim dünyasında tartışılan bir mevzudur. Parça sorunu had safhadadır, evinizin mutfağını torna atolyesine dönüştürdüğünüz takdirde yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 7

Sonuç: Genç bir model olmasına karşın gelecek vaad ediyor, 4 senelik bir otomobilin parça sıkıntısı çekiyor olması Son Sahibi Olursun dünyasında Emmy ödüllerine denk bir durum olduğundan saygıyla ağırladık kendisini.

Renault Vel Satis
    (2002–2009)

Efendim öncelikle bu hafta topuğuna basılmış ayakkabıya benzeyen konuk aracımız Vel Satis ve sloganı "içten dışa tasarlanan ilk otomobil" yani kimkime dumduma, dışını kimsenin tasarlamamış olması kuvvetle muhtemel. Aracın yarattığı görsel kirlilik ciddi boyutlarda radyasyon zehirlenmelerini de beraberinde getiriyor, aracın içindeyken bir yansımadan dışını görmediğiniz sürece güvendesiniz, araçtan çıkınca da opsyonel olarak sunulan kese kağıtlı modeli almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Araç 3.5 V6 motora, 110 bin TL lık fiyata sahip, aracı alırken hayatboyu sadakat şartı aranıyor, bu şartı sağlayan müşterilerle her pazartesi gerçekleştirilen pagan ayini sonrasında araçları kendilerine teslim ediliyor, bu ayin ile araç ve sahiplerinin kaderleri mühürlenmiş oluyor.

Satmak mı?? Böyle bir ihanetin bedeli ağır olabilir, megane hatchbackli bir amca gelip takasta aracının üstüne 4 bin istediği için 15 gün komada yatan Vel Satis sahibi bir vatandaş daha henüz geçenlerde hayatını kaybetti. Hatchback bir üst segment anlayışı dünyada hiçbir zaman oturmayacak bunun bilincinde olun.

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 10

Sonuç: Bir aracı sattırmayacak tüm öğelerin buluştuğu, klüp için özel imalat bu aracı sakın kaçırmayın.

dipnot: alanların araçla birlikte mumyalanması hizmetini ücretsiz sağlamaktayız.

Smart Roadster
    (2003–2006)

Mercedes-Benz üretimi, çim biçme makinasıyla elektrikli scooter arası bu arabamsı aslen "hobbitler için, hobbitler tarafından, hobbitlere doğru" sloganıyla bizzat hobbitler tarafından üretilmiş bu yüzden insan dünyasında çok satamayıp(yersen) gubidik çakma spor araçlar arasında yerini almıştır.

Bagaj için normalde litre olarak verilen ölçüler, bu araç için yemek kaşığı ve su bardağı ile verilir; misal bu aracın bagajı 4 tatlı kaşığı, iç hacmi 2 su bardağı, torpidosu da göz kararı iki tutam büyüklüğündedir. Yani bu arabayı rahatlıkla yemek yaparken ölçüt olarak kullanabilirsiniz.

Aracı alan tapu işlemlerini de acilen yapmalı yoksa kaçak imardan aracı başına yıkılabilir.

satamayıp aracı duvar saati yapabilesiniz diye Saat üreticisi Swatch aracın içine saat koymuştur, daha ne bekliyorsunuz!

Son Sahibi Olursun Fayda/Maliyet İndeksi: 10 üzerinden 9

Sonuç: çocuğunuza akülü araba, hanımınıza tuvalet masası, sizin de duvar saati olarak değerlendirebileceğiniz, çok yönlü bir araç, şiddetle tavsiye olunur

Her hafta 2 araç değerlendirmesi ile aranızda olacağız,
    bizden ayrılmayın

Üyelerimiz

193 bin km de Citroen BX ile son sahibi olursun son sahibi olursun

2000 NISSAN Primera 1.6 Comfort Metalik Gümüş Aracıyla engişdene dostumuz aracının son sahibi olacak gibi görünüyor. Piyasası yok, hele bide boya varsa al nikahına gitsin.

2 kere komple boyanan ve bir kez bloğu inen 75 Model Ford Consul L Deluxe 2.0 V6 ile sahibi unforgiv3n da daha uzun yıllar ayrılmayacaklar gibi.

96 model volvo 850 aracıyla sayın Meteg grubun daimi üyesi oldu. 10 yıl sonra çok fiyakalı bir kümes sahibi olacak

2001 model marea arkadan kazalı bir araca sahip olan lamec kalad aracı satmaya çalışırken 70 binde olduğunu söyleyince bir de yalancı damgası yiyerek arabayı koynuna alacak gibi

1990 Model Renault 25'i olan FRED BAKER da sittin sene o aracı satamaz, Türbe yapar yatır der

sapultra rumuzlu üyemizin babası yandan ve arkadan kazalı 320 bin km'deki 91 Vectra'sı ile son sahibi olursun dünyasına hızlı bir giriş yaptı
    kendisi ise 02 Opel Corsa 1.8 GSI ile genç yaşta evliliği tadanlardan.

98 model taunus gl aracıyla Metalurjist aracına ne renk nufus cüzdanı çıkartacağını şaşırmış durumda

time_keeper isimli üyemiz sahip olduğu 2004 fiat marea nın önden darbeli kaput değişmiş olduğunu söyledi, önüne kırmızı halı serdik

Bir kere motor yapılan ve arkadan boyalı 206 bin km de 1993 model mazda 323 ve sahibi cesmuru sana ne desek az

1999 Honda Accord 3.0 V6 ve sahibi bal974 dostumuz V düzen motorunu evin salonuna uygun dekore edebilirse sehpa olarak iyi iş görür

Tek kapılı 96 model rover 220 ve daimi sahibi serkan_2120 ın nikahına tüm klüp üyeleri davetlidir, kapıda IP kontrolü yapılacaktır

1991 Model Hyundai Sonata sı ile OpelCorsa1.3 yanlış ata oynamış bir ganyancı üzüntüsü yaratıyor bizde

2006 model honda city: pişmiş tavuğun başına gelmedi bu aracın başına gelen, maniavolkan city'n ile mutlu bir ömür sana

90 model nissan sunny ve Daihatsu hije ile son sahiplik koleksyonu gibi duran bu güzel tablo ise sscasta dostumuza ait

2000 model 406 Coupe si ile Soylukan klübümüze şeref veren coupecilernden, Avea reklamındaki gibi iyi davranın ona, hayatı kaymış

"reno manager im var 1993" diyen musty578 ehliyeti yanında evlilik cüzdanını da yanında taşımalı, gerektiğinde polise ibraz edebilmeli yoksa zinadan içeri girer

92 Hyundaı excel ls ve voltura grubumuza davetiye kazanmıştır, davetiye 2 kişiliktir eşinizle birlikte gelin

2004 Chevrolet Lacetti Sedan -osmanözbay evliliğini sağlamlaştıran yegane unsur aracın satranç tahtası gibi birbirine opozit kalan renkleri

85 r9 gtl ve 90 model 1.0 motor otomatik vites lpgli suzuki swift ile harem kurup osmanlı hayatı yaşayan üyelerimiz de var sisyphos gibi

Oynanmış harap edilmiş bir 106 GTI kadar bizi sevindiren ne olabilir, onu evomit 'in kullanması ve bu klüpte olması tabiki

goro1982 arkadaşımız 230000 km deki 1991 model Sunny exsaloon 'u ile ciddi ve seviyeli bir ilişki yaşamakta

35 bin km de 98' Tek Kapı Nissan Micra 1.3 GX araç ve sahibi klüp üyemiz flyingelephant 'ın nikahını acilen ayaküstü gerçekleştirdik, buna sene imam nikahıyla idare etmişler

berataktepe dostumuz gruba öyle bir araç kattı ki yengemize saygı diyorum; 94 model Opel Calibra Turbo 4x4

Ask boyle birsey! 2006 model pertten toplama Opel Astra Twintopu alarak bile bile lades olan TheRummer en mutlu mesut ciftler listemizde basa oynamaya kararli.

vltg dostumuz 307 binde 2000 model cdx 2.0 vectra olan aracından pek bir memnun ki beraber mezara gitmeye razı olmuşlar

fixel ile sevdiçeği 86 Model 175bin km deki renault 9 GTL cicim aylarını çoktan geçmiş

scelikkaleli ve dergilere mazhar olmuş meşhur yeşil murat 131'i ile örnek bir evlilik yapmış, başını bağlamış garaja kapatmış, ben eşimin çalışmasını sevmem diyenlerden

Lé Cola 420 gsi Rover'ı ile aramızda (nasıl olsa roverda model fark etmez hepsi evinin eşi mazbut hatunlar)

megaturk arkadaşımız 98 model kırmızı 117 binde renault coupe sinin içinde ölene kadar bekleyip, kokuşmasını beklemeden kıbleye doğru gömecez

karadeniz_tr 1999 model Proton 416 glx i ile protokolden aramıza girdi

R-34 arkadaşımız komünizmi, yeltsini ve nicelerini gömen TRABANT'ı ile aramızda, kesin onu da gömecek ama benden sonrası tufan diyenlerden

VE VE VE klübümüzün ŞAHI, BAŞTACI 1977 model Renault 12 ile djoz, önünde saygı ile eğiliyoruz. Bir dakika saygı duruşunda bulunuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Sahibi Olursun -- 20 Temmuz 2013; 23:28:45 >

• Efendim Taunus otomotiv dunyasinin Chuck Norris idir, şöyle ki

Taunusun sahibi yoktur, Taunus sizin sahibinizdir

Taunus ile yola koyulmazsiniz, Taunus sizi hava almaya cikarir

Taunusa yakit almazsiniz, Taunus sizden haracini keser

Taunusu satamazsiniz, Taunus yer degistirir

Hicbiryerde Taunus hakkinda konusamazsiniz ve bu Taunus ile ilk gununuz ise sanayiye gitmek zorundasiniz

Kulübümüzün resmi sponsoru Rover olduğu için öncelikle Rover, tişikkirlir rivir

herhangi markada sizi son sahip yapabilecek nitelikler:

yaşına olgun olması (mature severiz biz)

saç/macun oranı macun lehine bozulmaya başlamış olması

silindir hacminde sınır tanımaması

parça ihtiyacı ancak metalurji biliminde doktora ile sağlanabiliyor olması

Bu mesaja eklenen görseller:

Döndüm

vw satamadık 2 aydır,
    bu demek oluyor ki saabı, roverı olanlara önerilerim var:

1 - Üstüne dantelli örtü serin, dekoratif süs olarak çok değerlenecek bu araçlar, mumluk da olabilir bak
    2 - Çok anlamayan tiplere 1/1 ölçekli diecast model olarak itelenebilirler
    3 - Kurban bayramında parçalarını konuya komşuya dağıtmak suretiyle stoklarınızı eritebilirsiniz
    4 - Sahibinden e 110 tl ilan parası yerine 110 liralık benzin koyup yamaçtan yuvarlanabilir
    5 - Arabanızı ateşe verip kış aylarında ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz (benzin pahallı kedi sidiği de işe yarıyor)

Vermiş olduğun rakamlar ve örnekler tamamen doğru fakat, orta gelirli bir vatandaşın aylık olarak atıyorum 1500 lira araç kiralamaya verebilecek durumu yok. Ortalama 40 bin liralık bir araç alsa ve yıllık giderleri senin dediğin gibi 3 bin lira olsa kaybedeceği bir şey yok çünkü elindeki aracın değeri her yıl artıyor. Ayrıca; araba alacak gücü olmayan ailelerin kiralamaya gücünün yeteceğini zannetmiyorum.

Şirket, beyaz yakalı, şirketin verdiği arabası olanlar için mükemmel bir seçenek kiralama işi, fakat sabit veya dar gelirliler için araba kiralamak yıkım olur.
    İmzamdaki araç ile protokolden giriş yapıyorum kulübe

Aracım malum sitede kesinlikle hakkettiği fiyata satılmıyor. Oysa aracım 1990'lı yılların en lüks arabalarından biri. Çift taraflı dijital klima, ısıtmalı elektrikli ve hafızalı koltuklar, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, 6'lı CD Changer, elektrikli ayarlanır direksiyon, sunroof, elektrikli camlar, elektrikli ve ısıtmalı aynalar, 4 adet airbag, tabii ki ABS, ESP, arka kapılar ve camlar için çocuk kilidi, 4 tekerde disk fren, park sensörü vs. daha sayamayacağım bir sürü donanım. Evet son sahibi olma garantili bir araç. (en azından benim için )

1- Doblo, Doblodur. En kötü enişte tavana baca açar, kışlık mangalı burada yaparsınız
    2- Kazasız olması bir nebze de olsa yeni sahibinin içini kıpır kıpır etse de, km itibari ile yeni süprizlere göz kırpıyor.
    3- Corolla ne kadar satılır gözükse de, o yıllardaki Japon mühendislerin pörtlek göz akımımdan nasibini almıştır, bu yüzden ufak çaplı göz felci yaşayabilir, aracı bir heykele çevirebilirsiniz. Ayrıca 1.3 motor ile tüy dikerek, kendi elektiriğinizi üretebilirsiniz. Boyalı ve kazalı olması ile Oscarı kendisine veriyoruz.
    4- Gerek yaş, gerek km ile Jüri özel ödülümüzü alıyor. Yaş itibari ile başlık olarak komple boya isteyecek. Siz de kullanınca 300.000 kmde ve komple boyalı olacak. Ve siz de mutlu bir evlilik süreceksiniz.

• Güzel konu olacak gibi gözüküyor takibe aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Güzel konu olacak gibi gözüküyor takibe aldım.
    İmzamdaki aracı aldım, piyasası yok, son sahibi olurum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Size katılıyorum ve hemen ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son Sahibi Olursun

quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Size katılıyorum ve hemen ekliyorum

Alıntıları Göster
    Ben bir şeyi merak ettim. Açtığınız konuyla, nickiniz, bire bir uyumlu. Ve yeni üyesiniz. Forumda açılan konulara hakim olduğunuzu belli. Sanırım daha önceden üye olmadan takip etmişsiniz. Yanılıyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: -MorphY-

Ben bir şeyi merak ettim. Açtığınız konuyla, nickiniz, bire bir uyumlu. Ve yeni üyesiniz. Forumda açılan konulara hakim olduğunuzu belli. Sanırım daha önceden üye olmadan takip etmişsiniz. Yanılıyor muyum?

Alıntıları Göster
    Zamanında babamın sıfır km aldığı 1975 Model Ford Consul L Deluxe 2.0 V6 Araç 2 kere komple boyandı 1 kez blok indirdi.Hiç kuşkum yokki son sahibiyim zaten satsamda bi işe yaramaz yaz civarı 3-4 bin civarı elimden çıkarabilirsem az yakan birşeyler alacağım illallah çektirdi yakıtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Zamanında babamın sıfır km aldığı 1975 Model Ford Consul L Deluxe 2.0 V6 Araç 2 kere komple boyandı 1 kez blok indirdi.Hiç kuşkum yokki son sahibiyim zaten satsamda bi işe yaramaz yaz civarı 3-4 bin civarı elimden çıkarabilirsem az yakan birşeyler alacağım illallah çektirdi yakıtı.

Alıntıları Göster
    İmzamdaki arabaya sahibim. Km'si ile oynanmış. 70000 km kadar indirilmiş. Üzerindeki gösterge 120600 km. Sizce son sahibi olur muyum. Piyasa fiyatının 2000 TL altında aldım. Yine altında satabilir miyim. Alıcıya bunu söleyecem. Onu da söyliyim.

• Yok logan satılır, son sahibi olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Sahibi Olursun -- 14 Şubat 2011; 2:43:41 >
  • quote:

Bence şu an bile bir hesaba sahip (hemde rütbeli) ama olsun güzel bir konu daha bizleri bekliyor. :)
  • Cok guzel bir konu takipteyim Not:Arabam yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kej_

Cok guzel bir konu takipteyim Not:Arabam yok
    bizim kapıda 626 1991 model mazda var
    ben 1.5 yıldan beri satılık yazısını görüyorum
  • quote:

Piyasası yok, hele bide boya varsa al nikahına gitsin.

Ya ne güldüm be..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vigilant

quote:

Piyasası yok, hele bide boya varsa al nikahına gitsin.

Ya ne güldüm be..
    bakınız: imza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotational intertia

sen hiç bir şeey yazmasanda imzan her şeyi anlatıyor..ne diyeyim uzun ama anlamlı bir imza..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotational intertia

Alıntıları Göster
    Bence bütün araçlar bir şekilde satılır, en azından satmak isteyen satar. Veririsin piyasasının 1-2 binlira altına olur .
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ccüneyt

quote:

Alıntıları Göster
    ÖYLE ARABALAR VAR Kİ SON SAHİBİ OLMAYA DEĞER. MESELA DİRİ Bİ TAUNUS GTS. 4500E SATINCAYA KADAR 15 YIL DAHA BİN SONRA DA KÜMES YAP

• quote:

Orijinalden alıntı: MAT1988

ÖYLE ARABALAR VAR Kİ SON SAHİBİ OLMAYA DEĞER. MESELA DİRİ Bİ TAUNUS GTS. 4500E SATINCAYA KADAR 15 YIL DAHA BİN SONRA DA KÜMES YAP

Bu söylediğiniz bana ilham verdi buyrun buradan yakın

Bir araba görürsün çok beğenirsin babana yalvarırsın arabayı alırsın ilgi çekersin çok geçmeden hevesin kaçar.

Bir araba görürsün çok beğenirsin gece rüyanda görürsün kredi çekersin arabayı alırsın ilgi çekersin çok geçmeden hevesin kaçar.

Sonra birgün Taunus görürsün çok beğenirsin hemen ulaşırsın ilgi çekemezsin satmaya çalışırsın satamazsın kümes yaparsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MAT1988

Bu söylediğiniz bana ilham verdi buyrun buradan yakın

Bir araba görürsün çok beğenirsin babana yalvarırsın arabayı alırsın ilgi çekersin çok geçmeden hevesin kaçar.

Bir araba görürsün çok beğenirsin gece rüyanda görürsün kredi çekersin arabayı alırsın ilgi çekersin çok geçmeden hevesin kaçar.

Sonra birgün Taunus görürsün çok beğenirsin hemen ulaşırsın ilgi çekemezsin satmaya çalışırsın satamazsın kümes yaparsın.

Alıntıları Göster
    1996 model volvo 850.. satmayı asla düşünmediğim ve de çok memnun olduğumdan son sahibiyim.annem de kendi aracının son sahibi.. 2001 model alfa 156.. her iki araç da Türkiyede ikinci eli son derece kötü olan markalar.. fakat biz her iki araçtan da memnunuz ve yeni modellerini aratmıyor araçlar bize..

• quote:

Orijinalden alıntı: meteg

1996 model volvo 850.. satmayı asla düşünmediğim ve de çok memnun olduğumdan son sahibiyim.annem de kendi aracının son sahibi.. 2001 model alfa 156.. her iki araç da Türkiyede ikinci eli son derece kötü olan markalar.. fakat biz her iki araçtan da memnunuz ve yeni modellerini aratmıyor araçlar bize..

Volvo 850 güzel araç güle güle binin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.