Şimdi Ara

Mersin Superonline Hız Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mersin ve çevre illerde yaşayan arkadaşlar için soruyorum sizdede bu sorun varmı?
    Son 1-2 haftadır internette olur olmadık zamanlarda kısa kesintiler yaşanıyordu ve son 2 gündür internet hızım rezalet bir durumda.
    Sonra fatura günü gelince 25Mbps internet hizmeti verdik derler. :(
    Eskiden speedtest.net ile hız testi yaparken merkez olarak Adanayı gösteriyordu şimdi Kıbrısı gösteriyor.
    Hizmet kalitesi rezalet bir durumda. En sevmediğim Türk firmaları arasında birnci sırada TURKCELL

• boox kullanıcısına yanıt
    Siz yinede sevmeye devam edin mersin ve bursa çevresinde teknik sorunlar oldugundan Geçiçi sürelerle kopmalar olucak istanbul bile bu sorundan etkileniyor eger 1-2 Gün içinde düzelmezde teknik servis bölümünü ara derdini anlat
  • Bugün Adanada baglattirdik. Hiz testi yaptim wirelessla 10mbits ethernetle 25-30 mbits hiz aliyorum. Bu aradaku fark niye bu kadar fazla cozemedik.(modemin yaninda olmama ragmen)

Download yaparkende hizim 300-500kb oluyor anca. Ping de 40-45 civari cikiyor. Yeni olmasindan dolayi mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bugün Adanada baglattirdik. Hiz testi yaptim wirelessla 10mbits ethernetle 25-30 mbits hiz aliyorum. Bu aradaku fark niye bu kadar fazla cozemedik.(modemin yaninda olmama ragmen)

Download yaparkende hizim 300-500kb oluyor anca. Ping de 40-45 civari cikiyor. Yeni olmasindan dolayi mi acaba?

Temmuzdan beri 50mbit 250gb akk kullanıyorum. Hiçbir zaman 50mbit'in altında hız olmadı. Superonline gerçekten kötünün iyisi.

Biraz önce yaptığım hız testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 29 Kasım 2013; 0:50:48 >

• İstanbul'da sürekli olarak kesinti yaşıyoruz. Ayrıca fazla kesilen faturalar da cabası. Aylardır hiçbir muhattap da bulamıyorum.
    Kesinlikle superonline dan uzak durun..!!!

http://superonlineinternet.wordpress.com/
    Bu sayfayı takip edin yeni yazılar eklenecek gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Bugün Adanada baglattirdik. Hiz testi yaptim wirelessla 10mbits ethernetle 25-30 mbits hiz aliyorum. Bu aradaku fark niye bu kadar fazla cozemedik.(modemin yaninda olmama ragmen)

Temmuzdan beri 50mbit 250gb akk kullanıyorum. Hiçbir zaman 50mbit'in altında hız olmadı. Superonline gerçekten kötünün iyisi.

Hocam modeminizn markasi ne huawei mi? Benimki Zilgin Zilgina kotu demisler hep internette..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Hocam modeminizn markasi ne huawei mi? Benimki Zilgin Zilgina kotu demisler hep internette..

Tilgin kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.

• Allah Allah ya bende niye nu kadar fark çıkıyor. Dün forumda bir SOL çalışanıyla konuştum. Yarın bir müşteri hizmetlerini arayn olmazsa modem değişim talebi isteyin dedi. Bakalım ararım belki birazdan.
  • Biraz önce kablosuz ayarlarında güç seviyesini 1 e indirdim 21 mbits hız almaya başladım kablosuzdan. Tamam hız sorununu hallettik diyelim. Ping 40-45 civarı çıkıyor. Bunu nasıl düşürebiliriz?
  • bnde dun bağlattım 25 mbit reklam yapıyor ama kablosuz 14 leri zor goruyor.
    sadece lafda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowman

bnde dun bağlattım 25 mbit reklam yapıyor ama kablosuz 14 leri zor goruyor.
    sadece lafda.

Hocam benim bir ust mesajda yazdigim seyi sende yap etkisi olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.