Şimdi Ara

Mersin Bimde Xbox 360 299 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
23.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Davultepe mahallesi Kazımkarabekir caddesi üzerindeki bim hocam

Davultepede öyle bir mahalle mi varmış ki. Haritadan bakmaya çalışınca kargıpınarına çıkartıyor hocam.

Yol üzerinde Isuzu var orada şefim davultepe de Isuzu ve petrol yan yana onun karşısında tabelası var yukarıya yürüycen ordan biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox360 microsoft türkiye garantili mi, ithalatçı firma garantili mi? fiş fatura yerine geçiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Davultepe mahallesi Kazımkarabekir caddesi üzerindeki bim hocam

Davultepede öyle bir mahalle mi varmış ki. Haritadan bakmaya çalışınca kargıpınarına çıkartıyor hocam.

Yol üzerinde Isuzu var orada şefim davultepe de Isuzu ve petrol yan yana onun karşısında tabelası var yukarıya yürüycen ordan biraz

PTT'ye gelmeden önce eczane var mezitli yönünde, oradan dönünce direkt önüne çıkıyoruz hocam. Ben giderken deli gibi yağmur yağıyordu tesadüfen oradan döndüm önüne çıktım.

• Varmi hala cihaz bi tane istesem mesela

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sanmıyorum.

Benim ki hiç açılmamış cihaz di.

• Çorumda olandan hala 40 tane var kodu vs alınmamış tahminen 15 20 varmış. İsterseniz 3-5 kişiye aldırabilirim ama orada 325₺ benim yeğen çorumda evlerine 30 35 dklık yol bizim ufağı gönderirim +20₺ ye alıp kargoya verir. Almak isteyen varsa ulaşsın. Yalnız çok kişi olmaz 5-6 tane max olur onun için 3 kere git gel yapıcak.

D.n: +20₺ yi ben almıyorum arkadaşlar bunu belirtiyim ufak çocuk yol parası vs var kalanı da cebine kalsın diye söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoniimm -- 14 Mart 2017; 15:23:45 >
  • arkadaslar 054* *** 29 27 nolu arkadasa ulasamıyorum ...eft sini beklıyordum ...nickini hatırlamıyorum ama ne tel. e cvp veriyorsunuz ne mesaja ... almayacaksanız acıp ya da mesajla almıyorum diyin lütfen... en son burdan yazdım... umarım donersınız ...eger mesai saati ıcınde donmezsenız yanlıs anlamayın iptal ederim...kimse magdur olmasın dedıkce kendımız magdur oluyoruz... iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: başaran

20 yillik makinaya 300tl verilir mi be

225 tl di bi ara.300 çok ama

• Adana'da nerde satılıyor arkadaşlar ya bulamadım.
    Mersinde yada başka illerde bir arkadaş yardımcı olabilir mi kaldıysa? pes faşan atmak için alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 14 Mart 2017; 16:30:26 >
  • 225tl olduğunu hiç görmedim hocam.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Belalım nick li arkadaş bana aldı Adana'ya kadar da yolladı sağolsun. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: belalim_601

arkadaslar 054* *** 29 27 nolu arkadasa ulasamıyorum ...eft sini beklıyordum ...nickini hatırlamıyorum ama ne tel. e cvp veriyorsunuz ne mesaja ... almayacaksanız acıp ya da mesajla almıyorum diyin lütfen... en son burdan yazdım... umarım donersınız ...eger mesai saati ıcınde donmezsenız yanlıs anlamayın iptal ederim...kimse magdur olmasın dedıkce kendımız magdur oluyoruz... iyi günler

Hocam arkadaş vazgeçerse ben talibim haberin olsun
  • Elimde 2 tane fazladan var almak isteyen olursa pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

quote:

arkadaslar 054* *** 29 27 nolu arkadasa ulasamıyorum ...eft sini beklıyordum ...nickini hatırlamıyorum ama ne tel. e cvp veriyorsunuz ne mesaja ... almayacaksanız acıp ya da mesajla almıyorum diyin lütfen... en son burdan yazdım... umarım donersınız ...eger mesai saati ıcınde donmezsenız yanlıs anlamayın iptal ederim...kimse magdur olmasın dedıkce kendımız magdur oluyoruz... iyi günler

özeline yazdım hocam ...arkadas sabah yazmıstı sipariş iptal olursa diye ...nasip ona sanırım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belalim_601 -- 14 Mart 2017; 17:35:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

quote:

özeline yazdım hocam ...arkadas sabah yazmıstı sipariş iptal olursa diye ...nasip ona sanırım ...

Kısmet hocam 2 gündür kaçırıyoruz yakalarız elbet :)

• bugun gittim kalmamis dun bitmis, bosuna gitmeyin.

• Arkadaşlar Antalya Alanyadayım kendi ilinizdeki şubelerde olduğunu nerden biliyorsunuz alanyada var mıdır acaba ?
  • Şöyle bir kampanya tekrar çıkarsa haberdar edermisiniz arkadaşlar?
  • haber edriz inşallah hocam... bu arada gönderdiğim ürünler sıkıntısız ulaşmıs.... iyi günlerde kullansın alan arkadaşlar..
  • Arkadaşlar, satmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir mi acaba özelden?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.