Şimdi Ara

Mersin Bimde Xbox 360 299 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
4
Favori
23.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbulda yok sanırım. Daha akşam uğradım gözüme çarpardı kesin. Sadece forza ve fifa için bile alınır. Bende ps4 olmasa kesin alırdım. boş cihaz değil.
  • beyler hangi şubelerde var şuan?
  • Hangi şubede hocam
  • Arkadaşlar şubede 3 tane oyun kodu alınmış konsol var. Almak isteyen olursa p.m atabilir. 12:30a kadar alıp gönderebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bimde kalan xbox ların son 3 tanesini de almış bulunmaktayım ... 4 adet de şifresi çalınmış kaldı ... Almak isteyenlere duyurulur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Pm attım hocam bakar mısın.
  • Arkadaşlar önce kargo sonra havale şeklinde gönderebilecek olan varsa iletişime geçelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

bu eskimiş cihazları kimse kırmakla uğraşmaz artık benden söylemesi kırılır zaten diyerek almayın

fiyatına göre iyi değil mi? her mac yaptıgımızda 10 15 lira ps kafeye bayılıyoz sırf o yüzden aldım
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    ben 3-5 farklı oyun oynarım yeter diyenler için süper kaçırılmayacak fırsat ancak yetinmem çok fazla oyun olmalı diyenler için gerek yok orjinal oyunlar çok pahalı takas işide uğraştırıcı ve güzel oyunlar hine pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

ben 3-5 farklı oyun oynarım yeter diyenler için süper kaçırılmayacak fırsat ancak yetinmem çok fazla oyun olmalı diyenler için gerek yok orjinal oyunlar çok pahalı takas işide uğraştırıcı ve güzel oyunlar hine pahalı

sadece fıfa veya pes. Birde call of. Onun dışında bi cs go :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: belalim_601

Arkadaşlar bimde kalan xbox ların son 3 tanesini de almış bulunmaktayım ... 4 adet de şifresi çalınmış kaldı ... Almak isteyenlere duyurulur..

Hocam 4 gün önce sana pm attım dönmedin 1 tanede ben isteyecektim senden ama Bugün saolsun Cenkay Keser e pm attım havale yaptım. Şifresi çalınmış olandan 1 adet aldı kargo yaptı. Şifre çalınma ne oluyor arkadaşlar? içinden çıkan 1 aylık gold üyelik ve oyun mu çalınmış oluyor? İçindeki oyun kutu oyun mu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 13 Mart 2017; 14:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

quote:

Arkadaşlar bimde kalan xbox ların son 3 tanesini de almış bulunmaktayım ... 4 adet de şifresi çalınmış kaldı ... Almak isteyenlere duyurulur..

Hocam 4 gün önce sana pm attım dönmedin 1 tanede ben isteyecektim senden ama Bugün saolsun Cenkay Keser e pm attım havale yaptım. Şifresi çalınmış olandan 1 adet aldı kargo yaptı. Şifre çalınma ne oluyor arkadaşlar? içinden çıkan 1 aylık gold üyelik ve oyun mu çalınmış oluyor? İçindeki oyun kutu oyun mu var?

şahsen 2 tane değişim yaptım istesem içindeki şifreleri cok rahat alabilirdim halada alınabilir. Yani pek bi önlem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

quote:

Hocam inanın mesajınızı görmedim .... Görsem yardımcı olurdum... Sabah son kalan 3 taneyi aldim ... Cankay kardesim bim e geldi ...tanıştık... Kusura bakmayın elimden geldigince yardımcı oluyorum arkadaşlara... Kısmet artık... Sağolsun cankay yardim etmiş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belalim_601 -- 13 Mart 2017; 17:51:56 >

• Normal fiyatı nedir bunların?
  • Bu cihazların içerisindeki oyun kodları nasıl çalınmış olabilir? Yazık günah be, 3 kuruş menfaat için ne dolaplar dönüyor. Aslında Bim'e şikayet dilekçesi yazmak lazım, güvenlik kameralarından incelesinler ve çalışanlarını sorguya çeksinler. Eminim üst yönetimin haberi yoktur bu kod hırsızlığı olayından. Haberleri olsa incelerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

Bu cihazların içerisindeki oyun kodları nasıl çalınmış olabilir? Yazık günah be, 3 kuruş menfaat için ne dolaplar dönüyor. Aslında Bim'e şikayet dilekçesi yazmak lazım, güvenlik kameralarından incelesinler ve çalışanlarını sorguya çeksinler. Eminim üst yönetimin haberi yoktur bu kod hırsızlığı olayından. Haberleri olsa incelerler.

içinde neyin olması gerektiğini bile bilmiyorlar. Kolu bile alsam anlamazlardı. Ben açtım bakın kontrol edin diye öyle bakar gibi yaptılar aldılar. Kul hakkı olduğunu unutmayın yeter.
    Emre hocam siz niye alıp iade etmiştiniz? Bir sorun mu vardı?
  • Bugün mersin şubesindeki 3 konsolidasyon aldım, sahiplerine kargolarım, birinide kendim kullanacağım. Şubede başka konsol kalmadı gidecek olan arkadaşlar boşuna gitmesinler.

• seas79 kullanıcısına yanıt
    Bir tanesini arkdasima aldim bi baktimki kutulari kontrol edenler acaip cizmisler makinayi. Ben bunu degistireyim dedim. Sonra bi baktim benim sifir kutudaki cihazdan digerine gore fazla fan sesi geliyordu cok degil ama. Gittim ikisinide orda fise takarak sectim aldim. Brisinde gene ufak tefek cizik var ama dert deil dedi arkdasim.

Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Saol hocam @Emre654.

Cenkay hocam bizim cihazlar nasıldı görme imkanınız oldu mu? Tekrar teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.