Şimdi Ara

Mersin antalya arası uçak mı araba mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malatyadan Mersine arabayla geçiyorum. Mersinden antalyaya geçeceğim. Arabayı mersinde bir yere bırakıp adana dan uçakla mı geçmeliyim antalyaya? Yoksa araçla devam etmeliyim. Çok kararsız kaldım açıkcası. Eşya indir bindir hava alanı bekle adana ya dön uçağa bin falan uğraşmaya değmez mi acaba araçla devam mı etmeliyim bilemedim. Mersinde 2gün kalacağım. Dönüşte de 2 gün kalacağım. İki çocuk olacak yanımızda Fikirleriniz nelerdir dostlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyamaci -- 31 Temmuz 2019; 10:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabayla eziyet olur uçakla git bütçen varsa

• Uçak first class derim.

• Antalya- Mersin yolunun son durumunu bilmiyorum ama yıllar önce 2 araba yan yana geçemiyordu. Eğer yol düzeltilip genişletildiyse otomobil tercih edin derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • araba ile git yeni yol güzel . ufak bir kısım virajlı çift yol orada hala çalışmalar devam ediyor trafiği etkileyecek bir sıkıntı yok.gazipaşa ya indikten sonra alanya içine girmeden yeni yapılan üst geçitten geçerek direk antalya yoluna düşersin.
  • Aslında ben Silifke den ayrılıp Kırşehir üzeri gitmeyi düşünüyordum. Yani hava alanına 1,5saat mesafedeyim. 1saat önce gitmek gerek. Etti 2,5saat. 1 saat yol. 1saatte in eşya bekle v. B. Etti 4,5saat.
    Arabayla da 7saatte orda olurum. En azından arabayla kontrol bende olur. Yanlış mı düşünüyorum sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyamaci -- 31 Temmuz 2019; 12:34:35 >
  • valla en cok hırsız dolandırıcının para yemeye gezıp tozmaya gittigi yerler bu denız kenarı yerler. Malum luks araclarla makas vs herturlu olumune apacılık yapıyorlar trafık cezalarıda umurlarında degıl haydan gelenı harcıyorlar. Hap mapta atıyorlar. Doalyısıyla o yollarda arac kullanmak cok tehlıkelı
  • Neden Akdeniz de deniz yolculuğu yoktur ki?
  • Araba kullanmayı seven biri için en güzel güzergahtır. Sevmeyene eziyet
  • Daha bu sabah merakımdan ve ihtiyacımdan dolayı karadeniz yol tavsiye almak için konu açtım. Bu konuyu görünce merak ettim akdeniz kıyılarındaki yollara baktım. İçler acısı gerçekten. Karadenizde Sinop-Artvin arası rahat duble yol var sahilden. Ne kadar dağlık bir bölgeymiş mersin antalya arası. Allah kolaylık versin. Ben genede arabayla gidin derim.

• Helikopter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 31 Temmuz 2019; 14:12:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Helikopterim yok maalesef:)

• sedatyamaci S kullanıcısına yanıt
    Kırşehir? Karaman demem istediniz herhalde. Hocam benim hayatım Mersin Antalya yolunda geçti denebilir. Gerçi çok da yaşım yok ama yine de tecrübeli sayılırım. Anamur üzerinden gitmezseniz yolu çok uzatırsınız. Aydıncık - Gazipaşa arası tek şerit hala. Eğer gece yolculuğu yapabilecek durumdaysanız yollar sakin olur. Bence çok da keyifli bir yolculuk olur. Şahsen ben o yolda araba kullanmaktan çok keyif alıyorum. Ancak şöyle bir sıkıntı var, benim kullandığım araçta hiç çocuk olmadı. Onlar sıkıntı yaşar mı bilemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.