Şimdi Ara

Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş(bahar dönemi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
34
Favori
164.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RuLz

quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

son gönderdigim dilekçe budur.adresi ve ismi elle yazdym.umarim imla hatalarina çok dikkat etmezler.cevaba göre tekrardan daha düzenli bir dilekçe yazabilirim.diger arkadaslarda dilekçe yazarsa çok iyi olur.ne kadar çok dilekçe o kadar iyi olur.

Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş(bahar dönemi)

usta 6 değil b maddesiydi ya umarım takılmazlar ona ben de verdim bugün
    inşallah hayırlısı olur ya çok istiyorum geçmeyi

Hocam uyarsaydınız keşke göndermeden önceki halini de koymuştum.neyse sağlık olsun yada bi daha mı göndersem düzgün bir şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://i.imgur.com/01T57we.jpg
    http://i.imgur.com/ophkzyv.jpg

beyler buraya koydum nasıl yolladığımı
    muhtemelen başlığı yanlış atmışım ama pek sorun olduğunu da düşünmüyorum
    dilekçe mi de eğitim öğretim dairesi başkanlığına diye gönderdim ama
    yanlış mı oldu acaba direk yüksek öğretim kuruluna diyemi yazmalıydım bilemedim
    yarın arayıp aslında dilekçe göndermek istiyoruz nereye göndericez diye tekrar sorup atasım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuLz -- 4 Aralık 2013; 22:51:36 >

• Merhaba arkadaşlar. Odtu de hazırlık okuyorum mumkunse eger bahar doneminde itu ye gecmek istiyorum yerlestirme puaniyla. Sorum şu, okudugum kadarıyla ilgili universiteye bagli bi olaymis. Itu ile bu konu hakkinda gorusmus bi arkadasimiz var mi? Bahar doneminde olmasa bile gelecek guz doneminde gecisler kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler arayınca ne diyolar direk yok mu diyolar yoksa çalışıyoruz mu diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: aesaro

Merhaba arkadaşlar. Odtu de hazırlık okuyorum mumkunse eger bahar doneminde itu ye gecmek istiyorum yerlestirme puaniyla. Sorum şu, okudugum kadarıyla ilgili universiteye bagli bi olaymis. Itu ile bu konu hakkinda gorusmus bi arkadasimiz var mi? Bahar doneminde olmasa bile gelecek guz doneminde gecisler kesin mi?

Hocam gelecek sene icin forumdaki arkadaslar kesin olacak diyor. Yökü aradim onlarda buyuk ihtimal olacak dediler. Ben de cok merak ediyorum kesin bir duyum alan varsa yardim edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fck93

quote:

Merhaba arkadaşlar. Odtu de hazırlık okuyorum mumkunse eger bahar doneminde itu ye gecmek istiyorum yerlestirme puaniyla. Sorum şu, okudugum kadarıyla ilgili universiteye bagli bi olaymis. Itu ile bu konu hakkinda gorusmus bi arkadasimiz var mi? Bahar doneminde olmasa bile gelecek guz doneminde gecisler kesin mi?

Hocam gelecek sene icin forumdaki arkadaslar kesin olacak diyor. Yökü aradim onlarda buyuk ihtimal olacak dediler. Ben de cok merak ediyorum kesin bir duyum alan varsa yardim edebilir mi?

Bir de benim bölüm havacılık ama makineye gecmek istiyorum mumkundur umarım

• quote:

quote:

quote:

hocam bölümler arası geçiş yok diye biliyorum ama sen yine de yök'e bi sor istersen. 444 8 965 den. geçişlerin gelecek sene devam edip etmeyeceğini de sor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bölümler arası geçiş yok diye biliyorum ama sen yine de yök'e bi sor istersen. 444 8 965 den. geçişlerin gelecek sene devam edip etmeyeceğini de sor.

aradım az önce yokmuş. böyle saçmalık olmaz daha bölümde değilim ders almadım etmedim

• 2 hafataya kadar netleşir. bakalım dönem arası geçişe izin verecek mi yök
  • İnsallah bi kerelik de olsa izin verir

• Dostlarim benim gelecek sene basvurmak istedigim okuldan puanim 18 puam fazla ve okul 13 kisi aliyor bu gecislerle. Sizce yerlesebilir miyim o okula ? Arkadaslar bi de yonetmelikte eger basvurular %10luk kontenjanin uzerinde olursa adaylar osym puanina gore siralanir diyor ancak her sene osym puanlari ayni seviyede olmayabiliyor. Bazen puanlar 15 puan asagi dusebiliyor. Bu durum sinifta kalanlar icin de haksizlik olmaz mi?

• quote:

Dostlarim benim gelecek sene basvurmak istedigim okuldan puanim 18 puam fazla ve okul 13 kisi aliyor bu gecislerle. Sizce yerlesebilir miyim o okula ? Arkadaslar bi de yonetmelikte eger basvurular %10luk kontenjanin uzerinde olursa adaylar osym puanina gore siralanir diyor ancak her sene osym puanlari ayni seviyede olmayabiliyor. Bazen puanlar 15 puan asagi dusebiliyor. Bu durum sinifta kalanlar icin de haksizlik olmaz mi?

muhtemelen sıralamayla olur hacım yani kafanı takma olur puanın fazlasıyla yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzbit

arkadaşlar 1 ay önce sinde yök de ki yetkili kişilerle mailleştim ara dönemde geçiş olacağını söylediler.İmkanınız varsa yök e gidin en doğru bilgiyi orası veriri çoğu okulun daha yasadan haberi yok.

usta mailleri buraya koyabilir misin , biz neredeyse varımızı yoğumuzu buna harcıyoruz çok önemli bizim için ve eğer gerçekten dedilerse öyle bir şey çok harika bir gelişme bizler için çoğu yerde kullanabiliriz bunu.
  • xzbit kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşlar bende 1 hafta once uludağ üniversitesiyle görüştüm yapabilirsin ara dönemde geciş dedi ..
  • Lisans icin mi soylediler gecişi ?

• ARKADAŞLAR YÖK BU KONU İLE İLGİLİ ŞU AN KARAR VERME AŞAMASINDA... BU DİLEKÇEYİ KENDİNİZE UYARLAYIP GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doline Monjahu

ARKADAŞLAR YÖK BU KONU İLE İLGİLİ ŞU AN KARAR VERME AŞAMASINDA... BU DİLEKÇEYİ KENDİNİZE UYARLAYIP GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

ne kadar çok dilekçe o kadar iyi sonuç gençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuLz -- 9 Aralık 2013; 23:52:54 >

• hocam tam olarak nereye göndereceğiz dilekçe hazır.
  • Bizim dilekçeler ne zaman cevap gelir tahmini?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzbit

yök e gönderecen kardeş yök ün sitesine gir iletişim bölümünde adres var oraya

Tamam yarin gondericem

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.