Şimdi Ara

Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş(bahar dönemi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
34
Favori
164.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de varım beyler dilekçe felan herşey olur bir de geçiş yapan var mı hiç bu yeni yönetmelikle neler yapmamız gerekiyor
  • beyler ciddi anlamda önemli bu dönem arası geçiş olayı. kız arkadaşım bir sene izmirde kalırsa ailesinin izmire taşında durumu var ki çok kötü olacak bizim için.
  • Bugun yaziyorum ben bi ornek ; buraya da koyar degerlendiririz ardindan herkes yök e yollar

• Bekliyoruz

• 21.09.2013 tarihli 268.. Nolu resmi gazetede yayinlanan merkezi yerlestirme puanina gore universiteler arasi gecis yonergesi yeterince basina ve üniversitelere duyurulmadigi icin bir cok ogrenci magdur olmustur. Yonergenin ikinci maddesinde de yazildigi uzere "her egitim ogretim donemi bla bla ........." Donem ortasinda da bu haktan yararlanmak istiyorum/uz. Gereginin yapilmasini arz ederim/iz.

Bu metin nasil beyler , derste oldugumdan ancak bu kadar oluyor maddenin tamamini yazariz hatta cikti alip o yonergeyi ek olarak ekleriz cunku degistirirler biliyorum yani whatsapp grubu da kurabilirim numaralarinizi atarsiniz

• Hatta gencler yonetici arkadasim var konu disinda , olmadi konuyu orada da yayinlayalim rica edelim yazsinlar onlarda ne kadar cok kisi o kadar iyi.

• Tam olarak bir dilekce yazilirsa gonderebiliriz. Haberi olmayan ogrencilerin yerlestikleri okula uyum sorunu ve yeterince duyulmadan kisa bir surede bu gecislerin yapılmasindan doğan mağduriyetler belirtilmeli.

• rulz'un yazdığı dilekçeyi mi gönderiyoruz şimdi?
  • Duzenleyelim gencler , sizlerde katkida bulunun
    Gece ben daha da incelerim kutuphanedeyim eve 10 gibi gecerim , pazartesi gonderelim muhakkak.

• beyler çok yorgun hissediyorum kendimi yeni geldim sayılır eve ,
    yarın düşeyim bunun üzerine ama sizler de yardımınızı esirgemeyin
  • arkadaşlar bunun başvurusu nasıl oluyor? Aynı bölümden 5 bin yüksek olsa bile tercih etsek gelme ihtimali var mı? son soru 2 ya da daha fazla bölüm tercihi yapma şansımız var mı. Bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

arkadaşlar bunun başvurusu nasıl oluyor? Aynı bölümden 5 bin yüksek olsa bile tercih etsek gelme ihtimali var mı? son soru 2 ya da daha fazla bölüm tercihi yapma şansımız var mı. Bilgi verirseniz sevinirim

Nasil yani senin mi siralaman 5000 kisi fazla, gitmek istedigin yerin mi ? Senun siralaman daha yuksekse gecebilirsin obur turlu gecis yapamazsin galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: fck93

quote:

arkadaşlar bunun başvurusu nasıl oluyor? Aynı bölümden 5 bin yüksek olsa bile tercih etsek gelme ihtimali var mı? son soru 2 ya da daha fazla bölüm tercihi yapma şansımız var mı. Bilgi verirseniz sevinirim

Nasil yani senin mi siralaman 5000 kisi fazla, gitmek istedigin yerin mi ? Senun siralaman daha yuksekse gecebilirsin obur turlu gecis yapamazsin galiba

geçmek yapmak istediğim yer daha önde benden yani ben gerideyim. 3 tane tercih yapabilir miyiz peki?
  • quote:

quote:

quote:

geçmek yapmak istediğim yer daha önde benden yani ben gerideyim. 3 tane tercih yapabilir miyiz peki?

senin puanın daha yüksek olmalı geçmek istediğin bölümden. diğeri ortalamayla yapılan yatay geçişe giriyor.

• Evet puaninin ustundeki yere merkezi yerlestirme puaniyla gecemezsin. Diger soruna gelecek olursak istersen 50 tane bile tercih yapabilirsin .

• Bu arada bahar dönemindeki yatay gecisi sadece onlisans okuyanlar yapabiliyormus. Bu seneki basvuruyu kaciran biri olarak merkezi yerlestirme puaniyla yatay gecis ara siniflar icin seneye de devam eder degil mi?

• quote:

Bu arada bahar dönemindeki yatay gecisi sadece onlisans okuyanlar yapabiliyormus. Bu seneki basvuruyu kaciran biri olarak merkezi yerlestirme puaniyla yatay gecis ara siniflar icin seneye de devam eder degil mi?

eder. ayrıca sadece önlisans geçebilir diye kesin bişey yok. yök bile kesin bişey söyleyemiyor. ocak ayına doğru tekrar arayın dediler. önlisans için yapılabiliyosa yatay geçiş lisans için de yapılabilmeli bence. benim baya umudum var. 2-3 hafta sonra belli olur herşey.
  • Beyler bugun duzenleyip dilekcelerimizi gonderelim mutlaka benim icin cok onem arz ediyor ilgilenen arkadaslarda dilekceyi yazip yollarlarsa cok iyi olur , bugun daha da duzenleyecegim o dilekceyi ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarhero111

quote:

Bu arada bahar dönemindeki yatay gecisi sadece onlisans okuyanlar yapabiliyormus. Bu seneki basvuruyu kaciran biri olarak merkezi yerlestirme puaniyla yatay gecis ara siniflar icin seneye de devam eder degil mi?

eder. ayrıca sadece önlisans geçebilir diye kesin bişey yok. yök bile kesin bişey söyleyemiyor. ocak ayına doğru tekrar arayın dediler. önlisans için yapılabiliyosa yatay geçiş lisans için de yapılabilmeli bence. benim baya umudum var. 2-3 hafta sonra belli olur herşey.

Evet bana da ona benzer şeyler söylediler. Yök duyurularini takip edin her şey olabilir dediler. Umarim bir kereligine bile olsa ara donemde geciş yaparlar haberi olmayanlar icin. Cunku duyuru ve basvurular arasi sure cok kisaydi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.