Şimdi Ara

Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş(bahar dönemi) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
34
Favori
164.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
Giriş
    merhabalar , ben 2018 yılında dgs ile yerleştim o yıl 2018 güz 2019 bahar yılını dondurdum sağlık sorunlarımdan dolayı.
    2019 güz ve 2020 bahar yili ders kaydi da yapmadım dondurmadım da. E devlet ten öğrenci belgesi aldığımda pasif öğrenci (kayıt yenilememiş) yazıyor. ders kaydı yapsam gano m düşecek yatay geçiş yapamayacağım , ben pasif öğrenci iken e devlette ki öğrenci belgem ile yatay geçiş yapabilir miyim ?
    geçmek istediğim okulun yönetmeliğini okuduğumda pasif öğrenci ile ilgili bir vermemiş . bu durumu yaşayan yada pasif öğrenci iken yatay geçiş yapan var mi ??
    mail adresim ; zeynepalici37@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12galatasaray12

Arkadaşlar şu an 1. sınfıım, sene sonunda yatay geçiş yapacağım.
    Sene sonu şu anki okulumda kayıt yenilemem gerekir mi?
    aralık ocak dönemi merkezi ek 1 ile yatay geçiş te yapılabilir. merkezi ek 1 ile ilgili videom var buraya eklemek yasak isteyene mesaj atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 3 Şubat 2020; 10:32:33 >
  • Merkezi Yatay Geçiş, Sene sonları her bölüm için zorunlu olmakla beraber ara dönemde ki geçişler tamamen üniversitenin insiyatifine bağlıdır. Ara dönemde kimi üniversite geçiş açmıyorum diyebilir. Ve geçişler her dönem için belirtilen dönem başındaki tarihlerde yapılır haricinde başvuru alınmaz. Geçiş süresi içinde başvuru yapılıp kabulünden sonra muafiyet için süre tanınır. Bu süre içerisinde transkript ile ders intibak işlemleri yapılabilir.
  • 4 yıl önce kocaeli unisi 2 yıllık halkla ilişkiler kazandım ancak hastalıktan dolayı hic gidemedim ve suan öğrenciliğim pasif konumda yatay geçiş ile bu sene AÖF geçebilir miyim bilgisi olan yazabilir mi nasil islemler yapmam lazim ya da nereden bilgi alabilirim bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.