Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.144
Cevap
188
Favori
497.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 45 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1414
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 267
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 180
  • Favoriye Eklediklerim 188
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • evandevan5a1 (535 mesaj) fyilmaz (267 mesaj) Ilkay1244 (204 mesaj) TsuBLK (170 mesaj) skype1994 (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1992 mesaj) Mobil (3120 mesaj) Tablet (169 mesaj) (3 mesaj) Mini (250 mesaj) Uygulama (116 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Devlet Üniversiteleri >> MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU
Giriş
    461 Mesaj
    http://www.fsm.edu.tr/resim/Dosya/ilan_listesi2019-01-11-09-15-48am.pdf

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜN. MERKEZİ EK 1 SONUCLARI.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    461 Mesaj
  • Teğmen
    202 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

http://halic.edu.tr/documents/halicweb/duyurular/yataygecis23_01_2019.pdf
    İyi geceler hocam 2 kere merkezi puanla yatay geçiş yapılır mı? Teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

İyi geceler hocam 2 kere merkezi puanla yatay geçiş yapılır mı? Teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Yapılamaz malesef.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Hocam gecmek istediğim yerden puanım 6,2 puan yüksek 78 kişi kontenjan açılıyor fakat güz dönemi gecis yapicam sizce gecmeme olasılığım var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akks_

Hocam gecmek istediğim yerden puanım 6,2 puan yüksek 78 kişi kontenjan açılıyor fakat güz dönemi gecis yapicam sizce gecmeme olasılığım var mi?
    yok dostum
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ilkay1244

yok dostum

Alıntıları Göster
    genel kontejan 78 ise %30 u kadar kontenjan açılır çoğu bölüme 8-10 kişi en fazla başvuruyor
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Hukuk fakültesi olduğu için baya kalabalik sinif 260 kişi %30 kont 78 kişi basvurmasi lazim

• Onbaşı
    26 Mesaj

Zamnetmem dolacağını

|
    |
    akks_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Konu dışı olacak ama bilen varsa cevaplayabilirmi?

Ben üniversiteyi bıraktım ancak hala kaydım var.

99luyum ,askerliğim şubat 1 gözüküyor okul hâla tecil etmemiş şimdi ben lise diplomasıyla gitsem tecil ederlermi yoksa ek c2 belgesi mi getirmemi isterler.

Ek c2 belgesini e posta yoluyla gönderirlermi yoksa bizzat benimmi gidip almam gerekiyor. Okul baska şehirde oldugu için biraz sıkıntı.

Ne yapmam lazım teşekkür ediyorum.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Hocam okudum okudum da bulamadim.Gecmek istedigim yer onayli lise diploma fotokopiso istiyor.Suan okudugum okula asil diplomami vermistim nasil olur sizce?Yatay gecis icin basvuracagim yere e devlette kayitlu barkodlu belgeyi versem kabul ederlermi sizce?Ogrenci islerinden lise diplomasi vermezler diye okudum.Orada onayli fotokopisini verirlermi hazirlayip?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suada_12 -- 24 Ocak 2019; 19:52:29 >
    |
    |
    evandevan5a1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suada_12

Hocam okudum okudum da bulamadim.Gecmek istedigim yer onayli lise diploma fotokopiso istiyor.Suan okudugum okula asil diplomami vermistim nasil olur sizce?Yatay gecis icin basvuracagim yere e devlette kayitlu barkodlu belgeyi versem kabul ederlermi sizce?Ogrenci islerinden lise diplomasi vermezler diye okudum.Orada onayli fotokopisini verirlermi hazirlayip?
    mezun olduğun liseye gidip al direk bu arada trakya üni başvurmayacak mıydınız siz?
    https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-lise-mezuniyet-belgesi-sorgulama

bunu bir kabul ediyorlar mı sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 24 Ocak 2019; 23:12:24 >

• Er
    0 Mesaj

Ederler herhalde liseden alamam yuksek ihtimalle.Ogrenci islerinden fotokopiini cekip onaylamazlar mi?Yada bu belge?

|
    |
    Ilkay1244 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Lise sana vermek zorunda diplomanın kayıp olduğu durumlarda vesayre iş başvurusunda bile lazım olduğu için

|
    |
    suada_12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ben 2013 lys sınavı ile bir devlet üniversitesinde işletme bölümüne yerleştim bu zamana kadar myp ile farklı bir bölüme gidilebildiğini bilmiyordum şuan işletme 4.sınıf olarak gözüküyorum 2013 lys puanıma göre 15 ten fazla sınıf öğretmenliği bölümü tutuyormuş fakat azami öğrenim süresi hesaplamalarıma göre benim 2020-2021 eğitim öğretim döneminden sonra bitiyor şimdi ben ağustos ayında myp ye başvurursam red cevabı gelir mi veya kabul edip 2 yıl sonra atılmam gibi bir durum olur mu
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deatharrow

Merhaba arkadaşlar ben 2013 lys sınavı ile bir devlet üniversitesinde işletme bölümüne yerleştim bu zamana kadar myp ile farklı bir bölüme gidilebildiğini bilmiyordum şuan işletme 4.sınıf olarak gözüküyorum 2013 lys puanıma göre 15 ten fazla sınıf öğretmenliği bölümü tutuyormuş fakat azami öğrenim süresi hesaplamalarıma göre benim 2020-2021 eğitim öğretim döneminden sonra bitiyor şimdi ben ağustos ayında myp ye başvurursam red cevabı gelir mi veya kabul edip 2 yıl sonra atılmam gibi bir durum olur mu
    Öğrenim süren 3 senen kalıyor birinci sınıftan başlayacağını düşünürsek muaf olacağın dersler olsa bile bitiremezsin işletme 4. sınıfa gelmişsin bitir tekrar sınava gir başka bölüm oku.

lisanslar için 7 sene bitirme süresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 25 Ocak 2019; 15:1:8 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    461 Mesaj

bir tek aöf icin rret gelmez azami eğitim süresi sıfırdan basliyor
    bide ODTÜ ye hic bulaşmayin acik şekilde yaziyor azami süre sifirlanmaZ diye
    ona göre davranin

|
    |
    Deatharrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Sordum kabul oluyomuş e devletten alınan belge

|
    |
    Ilkay1244 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Siz yazın geçiş yapacaktınız değil mi?

|
    |
    suada_12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.