Şimdi Ara

Merkezi sistem turksat yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nextstar ye 2000 cx super plus marka (siyah kasa) cihazım var. Merkezi sistemin olduğu sitede turksat,hotbird,astra mevcut.

Turksat dışındaki diğer uydularda sinyal seviyesi gösterip kanallar çekiyor ama ne yaptıysam turksatı yapamadım. Sitenin uyducusu geldi o da çözemedi.

Öncelikle şunu belirteyim cihazın ucuna uyducu deneme yaparak kendi el cihazından atv yi filan gösterse de benim recevier da bi türlü olmuyor.
    Çanak ayarı otomatik ayar hepsini denedim sinyal kalitesi hep 10.

LÜTFEN YARDIM EDİN!

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

Arkadaşlar nextstar ye 2000 cx super plus marka (siyah kasa) cihazım var. Merkezi sistemin olduğu sitede turksat,hotbird,astra mevcut.

Turksat dışındaki diğer uydularda sinyal seviyesi gösterip kanallar çekiyor ama ne yaptıysam turksatı yapamadım. Sitenin uyducusu geldi o da çözemedi.

Öncelikle şunu belirteyim cihazın ucuna uyducu deneme yaparak kendi el cihazından atv yi filan gösterse de benim recevier da bi türlü olmuyor.

LÜTFEN YARDIM EDİN!

PM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 7 Kasım 2013; 13:11:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

Arkadaşlar nextstar ye 2000 cx super plus marka (siyah kasa) cihazım var. Merkezi sistemin olduğu sitede turksat,hotbird,astra mevcut.

LÜTFEN YARDIM EDİN!

Diseq de sorun olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.