Şimdi Ara

Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 28 Ekim 2020; 12:1:19 >

• Maaşlı bir işte çalışıyorsanız veya düzenli bir geliriniz varsa para elinize geçer geçmez dolara çevirin düşecek falan demeyin sakın , bunlar ARJANTİN'den beter edecekler ülkeyi bakın onlarda 6 sene önce 1 dolar 8 pezo civarındaydı şu anda 1 dolar 78 pezo ediyor bunu buraya not düşeyimde 4-5 sene sonra alıntılarım..

Evet benim de korkum bu, IMF bile arjantini kurtaramadı.

2002 yılında borcumuz vardı ama kasamızda paramız ve bir sürü de kurumumuz vardı, dışişleri iyiydi, yurtdışı bağlantıları iyiydi. Şimdi hiç biri yok. Bunlardan farklı olarak artıya geçtiğimiz hiç bir konu da yok, herşey eksiye gidiyor.

• Vay anasını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğruyu söylediği için kendisini tebrik ediyorum. Tam tersi muhteşemiz şöyleyiz böyleyiz de diyebilirdi. Gerçekten tebrik ediyorum kendisini

• Ucu açık bundan sonrası diyor. Biz bile tahmin edemiyoruz diyor.

Sıvadık üstüne de tüy diktik demek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 28 Ekim 2020; 12:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Doğruyu söylediği için kendisini tebrik ediyorum. Tam tersi muhteşemiz şöyleyiz böyleyiz de diyebilirdi. Gerçekten tebrik ediyorum kendisini

O da farklı bir bakış açısı aslında, uzun zamandır doğru söyleyen bir malum görmemiştik, şaşırtıcı tabi Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok 

• Dürüst birini görmeyeli epey zaman olmuştu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım istifa haberi ne zaman gelecek :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümet saldı ekonomiyi

• Sonunu düşünen kahraman olamaz falan da diyebilirdi..gayet açık konuşmuş bence. Bana sormayın, ben de bilmiyorum demiş kısaca.

MB salmış, Tayyip zaten baştan salmış, ülke hayalet gemi gibi okyanuslarda sürüklenip duruyor.

• noluyo la, sayaç gibi tıkır tıkır yukarı gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 28 Ekim 2020; 13:4:59 >
  • bakan ekonomik programda dolar hedefini açıklar, merkez bankası hedefimiz yok der ülkeye gel Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok 

Türkiye yönetilmiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TL reel bazda bu kadar degersizse pardonda sen ne ...... ime varsin acaba o koltukta ? Kurla ilgili hedefimiz yok = yapabilecegimiz bir sey yok akisina biraktik !

• Bence Merkez Bankası gizli silahını kullanmalı artık: Şakkadanak V2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 28 Ekim 2020; 13:44:59 >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt

Devalüasyon oluyor. Bunlar bu kafayla sene sonunda kuru 9TL civarı bitirirler.

YT değildir.

• Merkez Bankası Başkanı Uysal: Kurla İlgili Hedefimiz Yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.