Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Silindi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Merdivenleri kaçar kaçar çıkarsınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Boyum uzun olduğu için maksimum kaç basamak çıkarsam öyle çıkarım, ayrıca çok hızlı yürürüm. Benimle yanyana yürüyen kimseyi görmedim daha.

hocam yoksa sen benim kayıp ikizim misin ben de hızlı yürürüm,merdivenleride ne kadar yükseğe ayağımı atarsam öyle çıkarım.

kayıp ikizlerimi buldum
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Tersten çıkarım

Çok güzel bir gifmiş Amedra kardeş.
    |
    |
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Yarbay
    4496 Mesaj
    1 tam 5 de 3 uzeri 7 bolu 10 parantez karenin dorduncu turden koku kadar cikarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sağ ayağımla iki basamak çıkar, sonra sol ile bir basamak yükseltirim. Sürekli böyle. Tabii her zaman değil.

Sürekli böyle,ama her zaman değil?
    Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Yarbay
    5373 Mesaj
    2
    |
    |

MSI B150M Bazooka | İ5 6500 | MSI GTX 960 4GB | Kingston 8 GB Ram | Kingston 120 GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | PHILIPS MMS430 | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter
    Steam PSN TvTime
  • Emekli Yönetici
    27899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sağ ayağımla iki basamak çıkar, sonra sol ile bir basamak yükseltirim. Sürekli böyle. Tabii her zaman değil.

Sürekli böyle,ama her zaman değil?

Evet evet, sürekli böyle. Amedra ile ne yapacağız, bilmiyoruz. Sanırım son çare olarak ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyleyeceğiz.
    |
    |
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Yarbay
    9285 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nerevarine

Ben uçarım genelde.
    |
    |
    |
    |
    koşarak gelirim ilk 4-5 tane çıkarım iyi bir zıplayışla 3 yaparım sonra tempolu bir şekilde 2 ile devam ederim yorulunca 1e inerim
    |
    |
    1er 1 er çıkar 5er 5er inerim
    |
    |
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 15 Aralık 2012; 20:43:24 >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Amac : Kapi kapanmadan merdivenleri cikmak.

Sonuc :
    |
    |

İmza için OCA'ya teşekkürler.

Elektrik ve Elektronik Muhendisligi 4. Sinif
  • Yarbay
    2558 Mesaj
    genelde merdiven sayısının 3'e bölümünden kalan rakam ile yukarı çıkarım ( x=merdiven sayısı x
    N x≠3k)

örneğin

41 merdiven basamağı olsun 41'in 3 bölümünden kalan 2'dir bundan dolayı ikişer ikişer çıkarım
    |
    |

~CRIPPLED BLACK PHOENIX~
    "'Rab'bim, hayatımın efendisi. Benden aylaklık, ümitsizlik, küstahlık ve gevezelik ruhunu al ve bana iffet, tevazu ve sabır ver.''

• Binbaşı
    1091 Mesaj
    2-2
    |
    |

2016-2017 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.