Binbaşı
10 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1-Arkadaşlar siz nasıl müzik yüklüyorsunuz?

2-Ses kayıtlarımı eşzamanla ve sil yapyım yanlışlıkla hepsi silindi,telefon üzerinden görebiliyorum ancak oynatamıyorum nasıl geri getirebilirim?
Biri bana OBP'nin ne işe yaradığını açıklayabilir mi?
Herkesin sadece LYS YGS puanına bakılsa daha iyi olmaz mı?Her okulun yaptığı sınav eşit zorlukta olabilir mi?

Bu sene başında dershaneden dönme bir liseyle görüşmeye gittim.Adam müzik,beden hiç yapmayacağız o saatlerde matematik çözersiniz o derslere de kafadan 100 veririz.Matematik,geo gibi derslere de 95 falan veririz çok dikkat çekmesin diye dedi.Benim okulda bedenden 100 almak bile zor.
Ligin son maçı için elimde 1 adet Doğu Üst bilet bulunuyor... 413-414-415-416-417 ve 211-212-213-214-215 bloklarından maçı izleyebileceksiniz.
Fiyat 250TL.
Denetim Masası/Program Kaldır kısmından kaldırdım ancak hala gözüküyor reklamlar...
http://www.futhead.com/15/leagues/turklig/

http://www.futhead.com/15/clubs/galatasaray-sk/

Önümüzdeki 5 gün içinde tüm oyuncular yüklenecek.
Hasarları

13 kişi öldürülmüştür.
300 kişi yaralanmıştır.
400 tecavüz.

4.214 ev, 1.004 işyeri, 73 kilise, bir sinagog, iki manastır, 26 okul ile aralarında fabrika, otel, bar gibi yerlerin bulunduğu 5.317 mekân saldırıya uğramıştır.

''Atamızın evi Bomba ile hasara uğradı'' manşetleri halkı galeyana getirmek üzere kullanılmaya başlandı.Ancak sonrada anlaşıldı ki o bombayı MİT koymuştur.

Kıbrıs Türktür Cemiyeti Başkanı Hikmet Bil ve üyeleri cezaevine girdi. Ama "Ya bizi serbest bırakırsınız ya da biz bazı şeyleri ifşa ederiz" deyince serbest bırakıldılar. Olaylar halkın üzerine kaldı. Çünkü mahkemede, "Türk milleti galeyana geldi, olayları gerçekleştirdi" denildi. Kimse ceza almadı. İkinci dava Yassıada'ydı. Menderes ve hükümet üyeleri yargılandı. Bu davada da olaylar sadece hükümet üyeleri üzerine yıkıldı. Menderes, defalarca MAH yani MİT Başkanı'nın mahkemeye çağrılmasını istedi. Ama hep reddedildi. Olaylar aydınlatılmadı.

Daha bir özür dilenmemiştir bile...
Merhabalar benim mikrofon kablosu takılı,sesde açık yani mikrofona konuştuğumda duyabiliyorum ancak Skype-Mikrofon ayarlarını düzenle kısmında Mikrofon(USB aygıtı)diye bir seçenek yok.Ne yapmak lazım?
Beyler dün filmi izledim ve kendi yorumum.

Adam deli olmayabilir,çünkü son sahnede merdivende otururken,ortağı ile konuştuktan sonra,adam deniz fenerine giderken ortağı ona 'Tedy' diye sesleniyor,halbuki adamın gerçek ismi Andrew eğer deliyse.?????
Tarz olarak:Anlat İstanbul,Gemide,Eşkiya,Masumiyet,Kader,Güneşi Gördüm,Barda,Ağır Roman,Pardon,Babam ve Oğlum,Pazar:Bir Ticaret Masalı,Çakal,Kabadayı,Organize İşler.

Şimdi diyeceksiniz ki bu saydıklarının hepsinin konusu farklı ancak hepside hayatın içinden bir olay,''başka'' insanları anlatıyor.
Telefonumda bulunan bir videoyu kısaltmak istedim hafıza dolu olduğu için kısaltamadı,niçin böyle bişey oldu ki?
Video'yu kısaltınca boyutunu küçültmüyormuyuz sonuçta?

Not:Kısaltmayı yeni bir video yapmak istemedim,özgünü videoyu kısaltmak istedim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
PAPA paparazi
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.702
İkinci El Bölümü Mesajları: 142
Konularının görüntülenme sayısı: 92.764 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 328 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.