Şimdi Ara

Mercury 50 yıl sonra Türkiye yollarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikan otomobili Mercury”nin, yaklaşık 50 yıl aradan sonra yeniden Türkiye’de satışına başlandı
    BURSA - Mercury”nin Türkiye ithalatçısı Carer Motorlu Araçlar Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özer Ercan, Mercury”nin, daha önce 1950-1960 yılları arasında satıldığı Türkiye’de, haziran ayı başından itibaren yeniden satışıa sunulduğunu bildirdi.
    Şu an satışı yapılan “Mercury”nin SUV modeli, Mountaineer ve Mariner ile sedan modelleri Sable ve Milan’a Türk otomobilseverlerin ilgi gösterdiklerini ifade eden Ercan, “Türkiye’ye özel olarak ‘Premier’ sınıfında hazırlanarak ithalatları yapılan bu araçlarımız beklediğimizin üzerinde ilgiyle karşılaştı” dedi.

Ercan, araçların satışa başlamasıyla birlikte İstanbul, Bursa ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 9 ilde oluşturulan yetkili servis noktalarının da hizmete girdiğini ifade ederek şöyle konuştu: “Otomobillerimizin ithalatına yönelik gerekli izinleri alırken, yedek parça aksamlarının ithalatıyla ilgili girişimlerimizi de tamamlamıştık. Amacımız, ‘Mercury’yi sorunsuz bir şekilde Türk otomobil tüketicisiyle buluşturmaktı. Şu anda bunu sağladığımıza inanıyorum. 75 bin ile 110 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışına başlanan araçlarımız, güvenli, sessiz ve sorunsuz bir otomobil sahibi olmak isteyenleri eşsiz görüntüsü ile cezbediyor.”

Ercan, ilk planda 25 otomobili Türkiye’ye getirdiklerini, yıl sonuna kadar ise 200 araç satmayı planladıklarını ifade ederken, önümüzdeki günlerde İstanbul’da bir tanıtım etkinliği düzenlemek istediklerini sözlerine ekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 15 Haziran 2008; 19:50:44 >

• biraz foto

• cadillac havası var araçta.
  • arkada çin malı gibi durmuş.

içi ise klasik amerikan

bu "carer" mercury/lincoln/mustang distribitörlüğü mü yapıyor.

hadi yaptı diyelim sadece mustang de ne oluyor
  • Hoşuma gitti jipi

Fiyatı nedir acaba?
  • Biraz fantezi kaçmış gibi. AWD v6 araba kimbilir kaç paradır.
  • Ben beğenmedim çin arabası gibi duruyor arka bagaja apaçi gibi ne varsa yazmışlar v6 AWD birde sonradan yapıştırılmış gibi duruyor.
  • bende arkasını falan çin araçlarına benzettim..
  • Arkası tıpatıp eski kasa Seat Cordoba;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarashman -- 15 Haziran 2008; 22:48:56 >
  • şahsen bende beğenmedim
    çin arabalarına beziyor
    marka amblemi bile öyle
    bide bi ton para ver
    o paraya E serisi alınır

kendi fikrimdir
  • iki kere yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 16 Haziran 2008; 0:31:25 >
  •  Mercury 50 yıl sonra Türkiye yollarında

heyyavrum bee geri döndü mercury
  • Bende çinli havası sezdim yukarıdaki model önden opel vectraya benziyor marka köklü ve sağlam da olsa bu saatten sonra macera aramak mantıklı olur mu bilmem.
  • Güzel alettir kendisi.
  • bu ne yha bide o seat benzeten arkadaşı kutluyorum çok güzel olmuş

çinliler tutar bu tutmaz (pahalı olur bence)
  • Çin araçlarına benzediğine ben de katılıyorum.
  • Hep çinlilermi kopya araba yapacak. Bu sefer amerikalılar çin arabasının kopyasını yapmışlar.
  • Çin arabasına benzetmeniz çok tuhafıma gitti açıkcası, ben hiçbir alaka kuramadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Çin arabasına benzetmeniz çok tuhafıma gitti açıkcası, ben hiçbir alaka kuramadım?

şöyle söyleyelim o zaman
    konuyu açan arkadaş mercury demeyip chery milan deseydi ben inanırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 16 Haziran 2008; 17:25:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Çin arabasına benzetmeniz çok tuhafıma gitti açıkcası, ben hiçbir alaka kuramadım?

şöyle söyleyelim o zaman
    konuyu açan arkadaş mercury demeyip chery milan deseydi ben inanırdım

+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.