Şimdi Ara

MERCEDES IKI YENI MOTOR TANITTI : OM654M ve M254 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın tüm fosil binek satışı yasaklansa, arabayi nerede şarj edeceksin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 601 motordan gerisi yalan. İyi mazot almayınca motoru eline verecekse ne anladım yenilikten.

• individual İ kullanıcısına yanıt
    E kasa değil de C kasa için daha uygun sanki bu motorlar. E kasa için 3.0 V6 çift turbo+hibrit daha iyi olur.

• nokia gibi yeniye yatırım yapmazsa otomobil firmaları sonları nokia gibi olur.bildiğim kadarıyla elektrikli arclara yatırım yapıyor mercedes .benzinli motorlara göstermelik yatırım yapıyormuş gibi yapıyor.ayno motoru süsleme yapıp yeniymiş gibi satma taktiği.
  • QralCess Q kullanıcısına yanıt
    Boş konuşma ya dersini almamışsın halen. senin fakir fiat sandın daimleri herhalde
  • DooD_Rox D kullanıcısına yanıt
    ecek acak olması bişeyi değiştirir mi. Yazmışsın ya yukarda zırvalar. Onların cevabiydı. ilk attığım link 2016 daki haber. 4 yıl geçti. Orada yazan 2 yılda 14 milyar euro yatırım yapılacak diyordu. Yani bu yatırım çoktna yapıldı şuan meyvelerini alıyorlar. 70 den fazla bataryalı model var mercedeste. tam elektrikli EQC ve EQV var. Seneye EQA, EQB ve EQS geliyor. Boşa sıkma kardeşim oku öğren.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Hadi bak işine patlaya patlaya bir hal oldun hala gidip millete bulaşıyorsun

Dün kim patladı gördük. Adamlar ın satıştan aldığı parayı karlılık gibi göstermeye çalıştın. Gerçeği saklayamazsın Laftan anlamıyorsun yapacak bişey yok.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    2017 den beri 48V kullanıyor mercedes. Dizel motorlara yeni getirdi. M254 yeni bir motor ama.

Biliyorum dizel için söyledim zaten yazan dizel için yazdığı için. Ortada yeni bir motor yok dizel için, sadece emisyon testlerinde CO2 verisini düşürmeye çalışıyorlar. Bu şu an oldukça tartışmalı zaten, özellikle mildhybridlerin gerçek sürüş koşullarındaki verimliliği ile plug in hybridleri olduğunun çok altında gösteren ilk 100 km verileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 24 Mayıs 2020; 22:18:4 >
    Hahahhah Net Profit dedin sonra gidip kıvırdın..
    Magnetti Marelli ayrı bir korsisyum.
    Yani anlayacağın onun satışı FCA ya yansımaz.
    üstelik satış meblağsı 7-8milyar dolardı.
    FCA 2019 da hiç araç satmadı galiba
    Patladın şimdi yürü insanları rahatsız etme

bin kere 2.7 milyar kar ettiler dedim arattırma bana yorumları şimdi. magneti marelli ayrı konsorsiyum diyosun kazancın 4 milyarı o zaten. Onu da eklemişler 6.6 milyar olmuş. Attığım tablolara bakmadın mı rezil. Daha neyi savunduğundan bi habersin. Al incele öğren boş laf yapmakta ustasın anca.

MERCEDES IKI YENI MOTOR TANITTI : OM654M ve M254

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 24 Mayıs 2020; 23:14:37 >
    Anlaman kıt biraz kesip attım iyice bak oku hadi bakalım

• Şu forumdaki akıl Mercedes-Benz'de yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Mayıs 2020; 22:52:33 >
  • TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    E450 ve E53 te var o dedikleriniz. 3.0 R6 367 hp - 435 hp + hibrid.

• elektrikli araçlar 15 sene sonra hayal kırıklığı olacak düşüncesinde olan benden başkalarıda vardır heralde?
    Hala 4m€ diyor kafa basmıyor mu ayıptır sorması Magnetti Marellinin ayrı konsorsiyum olarak 7milyar dolara satıldı anlıyormusun bak Türkçe yazıyorum 7milyar dolar şimdi AN-LA-DIN -MI

Ya valla beyin bedeni terketmiş. Oğlum tabloda yazana baksana. İngilizcen mi yok, gözlerin mi kör.

GAIN ON COMPLETION OF MAGNETI MARELLI SALE, NET OF TAXES : 3,769 milyar euro
    NET PROFIT MAGNETI MARELLI : 161 milyon euro

TOPLAM : 3,930 milyar euro kazanç

Şimdi bu rakamı 2.7 milyar euro karlılıkla toplayınca 6.630 milyar euro kazanmış oluyorlar....Adamlar bunu yapmış raporda okeeey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 25 Mayıs 2020; 1:34:8 >
    Al senin arttığın tablodan kestim. operasyon karı 2.700 ile magneti marelli nin yer aldığı bilanço olan 3.930 u toplayıp net kazanç 6.630 demiş.

3.930 dediği sayı tabloda yazdığı gibi magneti marellinin satışından ele geçen para ve magneti nin net kar ı toplamı.

Aşağıdaki tabloda da bu iki kazancı toplamış senin söylediğin sayı ortaya çıkmış.
    Bunu da anlamayacaksan sözün bittiği yerdeyiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 25 Mayıs 2020; 1:22:27 >

• Elektrikli arabalarda menzil sorunu var, 100 sene geçsede fosil yakıt kullanılmaya devam edecek

Elon muskçı çoluk çocuk boşuna hayal kurmasın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.