Şimdi Ara

MERCEDES GLA ANA KONU (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
14
Favori
69.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size katılıyorum, zaten 25.000 km sini dolduran aracın sahibi olarak zaten eleştirilecek yerleri daha önce yazmıştım. Bence fazlası fanatiklik ve acımasızlık olur.
  • Yeni gla siparişi vereceğim tavsiyeleriniz varsa paket seçimi opsiyonlar vb gibi duymak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Yeni gla siparişi vereceğim tavsiyeleriniz varsa paket seçimi opsiyonlar vb gibi duymak isterim

X1 tavsiye ederim. ;)) yada çok hacim ihtiyacı yok ise ben olsam q2 beklerim.
  • elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    BMW şu anda kendi ayağına kurşun sıktı X1'de. Dün itibariyle X1 fiyatlarına yakaşık 4000 Avro (13binTL) zam geldi, X3'te bir değişiklik olmadı. Neden geldi şu an anlamak zor, zira 2 hafta önce de kura yapılan zam ile 3binTL zam gelmişti. Bu fiyat artışından sonra X1 tercih edenlerden GLA'ya dönüşler olacak gibi görünüyor. Perşembe günü fiyat almıştım X1 için. 2 gün sonra 13binTL zam insanı araçtan soğutuyor. Ayrıca zam için bir sebep de yok. Almanya'da üretiliyor ve orada yıllık enflasyon %1'in altında. Aracın standart donanımlarına ekleme olmadıysa X1 satışlarında epey düşüş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmariachi

quote:

Yeni gla siparişi vereceğim tavsiyeleriniz varsa paket seçimi opsiyonlar vb gibi duymak isterim

X1 tavsiye ederim. ;)) yada çok hacim ihtiyacı yok ise ben olsam q2 beklerim.

Valla x1 de iskontom var haber bekliyorum ama bu zam olayları canımı sıktı.

Gla aynı paraya çok daha donanımlı ve güvenlik paketleriyle satın alınabiliyor dışardan daha etkileyici duruyor ama bmw motor olarak sanki bir adım önde bilemiyorum
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Görünüş, motor, donanımlar, opsiyonlar bence biraz izafi ve tamamen kullanıcıya göre şekillenen olgular. Ama şunu dikkate alın 2017 3. çeyrekte (2017 kesin ama çeyreğinden emin olamadım) gla makyajlanacak. Açıkcası ben öyle çok ahım şahım bir değişiklik beklemiyorum (bknz a ve cla) Ancak yeni yüzlü araç hataları var ise giderilmiş bir araç her zaman iyidir.
    Hocam bende ilk başlarda X1 düşünüyordum tüm araçları test ettim aşağı yukarı ve GLA'da karar kıldım aracımıda 2 gün önce teslim aldım şuan için gayet memnunum.
    Ben Urban paket beyaz renk ekstra gece paketli modeli aldım araç gerçekten harika duruyor bu kombinle, jantların içide siyah gelince araç kendini tamamlıyor.
    Birkaç resim atıyorum aracımdan..
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU

• commandoer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. Aracı kullandıkça görüşlerinizi paylaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Görünüş, motor, donanımlar, opsiyonlar bence biraz izafi ve tamamen kullanıcıya göre şekillenen olgular. Ama şunu dikkate alın 2017 3. çeyrekte (2017 kesin ama çeyreğinden emin olamadım) gla makyajlanacak. Açıkcası ben öyle çok ahım şahım bir değişiklik beklemiyorum (bknz a ve cla) Ancak yeni yüzlü araç hataları var ise giderilmiş bir araç her zaman iyidir.

Ben de fazla.değişiklik beklemiyorum fazla beklemeye de tahammülüm yok birkaç güne karar verecegim
  • ukiotoshi U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyimlerimi aktarırım zaman geçtikçe ..
  • commandoer kullanıcısına yanıt
    Maşallah maşallah güzel günlerde kazasız belasız kullanın. Naçizane, eğer sıkıntı yaşamam derseniz ön camlarınıza film yaptırın derim. İnanın daha şık olacak aracınız.

iyi günler
  • stormhan S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cümlemize.. Film konusunu düşüneceğim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Teşekkürler cümlemize.. Film konusunu düşüneceğim hocam
    Command alan yada apple carplay 'li audio 20 kullanan var mı deneyimleriniz nedir?
    Command almayı çok istiyordum, hele o ortadaki multimedya ekranın kalitesizliğinden dolayı farz gibi birşeydi. Ancak maalesef inanılmaz gereksiz pahalı bir opsiyon olduğundan tercih etmedim. Katılırmısınız bilmem ama, command a gelene kadar birçok opsiyon ekletmek gerekir diye düşünüyorum.
  • quote:

Command almayı çok istiyordum, hele o ortadaki multimedya ekranın kalitesizliğinden dolayı farz gibi birşeydi. Ancak maalesef inanılmaz gereksiz pahalı bir opsiyon olduğundan tercih etmedim. Katılırmısınız bilmem ama, command a gelene kadar birçok opsiyon ekletmek gerekir diye düşünüyorum.

Ben dinamik süspansiyon eklerim command online sonradan alacağım
    dinamik süspansiyon dediğiniz, dynamic handling paketi mi, yani 15 mm daha alçak bir şase, sürüş pozisyonu ve Amg donanımda standart olan? Yoksa başka birşey mi?

Ekstra donanım olarak ise kanaatim;
    *Akıllı ışık sistemi
    *Harman Kardon
    *Elektrikili hafızalı koltuklar
  • quote:

dinamik süspansiyon dediğiniz, dynamic handling paketi mi, yani 15 mm daha alçak bir şase, sürüş pozisyonu ve Amg donanımda standart olan? Yoksa başka birşey mi?

*Akıllı ışık sistemi
    *Harman Kardon

dinamik süspansiyon süpansiyonun hem spor hem de konfor modunda kulalanılabilmesini yani 2-3 cm inip kalkmasını sağlıyor.

spor aile için sert , çocuk varsa ya konfor alacaksın ya da dinamik.

akıllı ışık sistemi tercih edilebilir ama bana çok lazım değil açıkçası.

harman kardon şart
    koltuklar da bence böyle bir araçta hafızalı ve elektrikli olmalı.

Bu arada beni gla'da caydırdılar tekrar C 180 e döndüm yarın bmw'ye dönerim , bir araba alamadım gitti :D

satış temsilcileri de mübarek araba satmak istemiyorlar

• quote:

quote:

*Akıllı ışık sistemi
    *Harman Kardon

dinamik süspansiyon süpansiyonun hem spor hem de konfor modunda kulalanılabilmesini yani 2-3 cm inip kalkmasını sağlıyor.

spor aile için sert , çocuk varsa ya konfor alacaksın ya da dinamik.

akıllı ışık sistemi tercih edilebilir ama bana çok lazım değil açıkçası.

harman kardon şart
    koltuklar da bence böyle bir araçta hafızalı ve elektrikli olmalı.

Bu arada beni gla'da caydırdılar tekrar C 180 e döndüm yarın bmw'ye dönerim , bir araba alamadım gitti :D

satış temsilcileri de mübarek araba satmak istemiyorlar

Alıntıları Göster
    dinanmik süspansiyon konusunda kararsız kaldım ve offroad süspansiyon seçtim, araç 3cm daha yüksek oluyor ama sabit , açıkçası dinamik süspansiyonun araç yüksekliğini çok değiştirmeyeceğini ve offroad ile daha komforlu bir sürüş elde edeceğimi düşünüyorum.

spor sert süspansiyon şu an çok tercihim değil.

akıllı telefon entegrasyonunu anlamadım , ben command online'ı dışardan taktıracağım o yüzden eklettirmedim.

Merhaba,

Command'ın maliyeti çok olmaz mı dışarda taktırdığınız zaman? Tabii başka sorularda var, garanti, yapılan işçilik ? Eğer fiyat bilgisi var ise paylaşır mısınız?
  • quote:

Merhaba,

Command'ın maliyeti çok olmaz mı dışarda taktırdığınız zaman? Tabii başka sorularda var, garanti, yapılan işçilik ? Eğer fiyat bilgisi var ise paylaşır mısınız?

valla ben birinci elden görmedim tanık olmadım ama C 180 konusunda yaptıranlar var onlarla bir konuş istersen.

yapan kişihttp://mbclubtr.com/ sitesinin admini ve ben email ile konuştum şase nosu olmadan fiyat çıkartamıyor ama tahminim mercedesin verdiği fiyatın yarısı olacaktır.

ayrıca bazı çalışmayan özelliklerin açılması gibi istisnalar da sunuyorlar diye biliyorum.

ben 2017 de mercedes connect me türkiye'ye gelmeden taktırmayacağım , 2016 araçlara destek vermeyecekleri üzerine bir söylenti var şimdi taktırıp madara olmak var işin ucunda.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.