Şimdi Ara

MERCEDES GLA ANA KONU (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
14
Favori
69.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Septams

Merhabalar hocam, kaynak bulamadim yeni makyajli kasa icin eger bulabilirseniz gonderebilir misiniz

makyajlı kasanın net bir fotosu yok , çok büyük değişiklik beklemeyin farlarda ve tamponlarda ufak kozmetik değişiklikler yapacaklar.

şu an sadece spy shot resimler var hepsi kamufle araçların..

ayrıca wv bile tiguani getirmemekte inat ederken bence mercedes 1.6 dizel hayatta getirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 23 Temmuz 2016; 16:12:31 >
  • Septams kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kaynak: JESMB.DE http://www.jesmb.de/indexie.htm

Nachdem der CLA im April 2016 als vorletzter der MFA Familie sein Facelift erhält, ist dann im Frühjahr 2017 der GLA (X156) an der Reihe.
    Auf den Bilder sind die neuen Front-LED-Scheinwerfer (Bi-Xenon sowie BiXenon-ILS wird entfallen) sowie die neuen Rückleuchten mit einer geänderten Leuchtengrafik zu sehen.

Neue Front- und Heckschürzen sind beim aktuellen Prototyp noch nicht installiert.

Auf der Motorenseite könnte der neue 2,0 Liter Diesel OM654 zum Einsatz kommen. Bei den Benzinern wird wohl die Evolutionsstufe vom aktuellen M270, der M260, debütieren. Weitere Details sind noch nicht bekannt.
    (Foto/Video: Jens Walko Walko-art.com)

https://www.youtube.com/watch?v=5pw4cfSBFQ4

Herşey bir yana, acccık süspansyonları daha konforlu hale getirseler yeter

• Arkadaslar, Gla 200 almayi istiyorum. Ama benzinlinin ne kadar yaktigi ile ilgili bir veri bulamadim. Kullanan arkadaslardan gercek tuketim verilerini ogrenebilirmiyim? sehir ici ve sehir disi ne yakiyor benzinli arac?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roving

Arkadaslar, Gla 200 almayi istiyorum. Ama benzinlinin ne kadar yaktigi ile ilgili bir veri bulamadim. Kullanan arkadaslardan gercek tuketim verilerini ogrenebilirmiyim? sehir ici ve sehir disi ne yakiyor benzinli arac?

https://www.youtube.com/watch?v=7Lgtn7OepmY

fikir sahibi olmanıza katkıda bulunacaktır.

performanslı kullanmazsanız çok tütektmiyor aslında ama araç elime ulaştığımda birkaç hafta içerisinde kapsamlı bir incelem yapacağım burda paylaşırım , eylül sonu gibi teslim planlanıyor hazirandan beri bekliyorum aracı..

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

Arkadaslar, Gla 200 almayi istiyorum. Ama benzinlinin ne kadar yaktigi ile ilgili bir veri bulamadim. Kullanan arkadaslardan gercek tuketim verilerini ogrenebilirmiyim? sehir ici ve sehir disi ne yakiyor benzinli arac?

performanslı kullanmazsanız çok tütektmiyor aslında ama araç elime ulaştığımda birkaç hafta içerisinde kapsamlı bir incelem yapacağım burda paylaşırım , eylül sonu gibi teslim planlanıyor hazirandan beri bekliyorum aracı..

Merhaba,

Ben aracınız geldi, keyifle sürmekten forumu unuttunuz diye düşünüyordum Neyse az kalmış, inşallah güle güle kullanırsınız aracınızı.

Bu arada geçenlerde konusu geçmişti, makyaj (facelift) ile ilgili olarak yeni yazılanlar çok ahım şahım şeyler değil (akıllı ışık sistemi, 360 kamera ve dışarda biraz estetik dokunuşlar). Eğer dizel motorda radikal bir değişiklik olmayacaksa (1.5 lt güç artışı yada 1.6 lt motorun yerleştirilmesi) hiç ama hiç makyajlı versiyonu beklemeye gerek yok.

iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

Merhaba,

Ben aracınız geldi, keyifle sürmekten forumu unuttunuz diye düşünüyordum Neyse az kalmış, inşallah güle güle kullanırsınız aracınızı.

Bu arada geçenlerde konusu geçmişti, makyaj (facelift) ile ilgili olarak yeni yazılanlar çok ahım şahım şeyler değil (akıllı ışık sistemi, 360 kamera ve dışarda biraz estetik dokunuşlar). Eğer dizel motorda radikal bir değişiklik olmayacaksa (1.5 lt güç artışı yada 1.6 lt motorun yerleştirilmesi) hiç ama hiç makyajlı versiyonu beklemeye gerek yok.

iyi günler.

katılıyorum FL 'te abartı bir yenilik yok üstelik gördüğüm kadarıyla FL CLA'ya zam gelmiş .

bugün öğrendiğim kadarıyla araç 5 gün önce italya'daymış bu da demek oluyor ki teslimat ekime sarkacak :(

bi da sipariş araç hayatta almam

• bende nisan ayında 2016 gla 180 d amg paketli araçtan aldım ancak performansı canımı sıkıyor internette biraz araştırdım .şu chip uygulamalarını race chip almayı düşünüyorum 500 euro fiyatı var konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş varmıdır buralarda sizce araca zararı olurmu
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Geç olsun, güç olmasın. İnşallah güle güle, keyifle kullanırsınız aracınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezfez

bende nisan ayında 2016 gla 180 d amg paketli araçtan aldım ancak performansı canımı sıkıyor internette biraz araştırdım .şu chip uygulamalarını race chip almayı düşünüyorum 500 euro fiyatı var konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş varmıdır buralarda sizce araca zararı olurmu

bence bu foruma üye olup orada sorun :http://mbclubtr.com/

orda mercedes müdavimleri bulabilirsiniz..
  • Aracım bu cumartesi yada pazar kısmetse teslim ediliyor.Büyük bekleyişin sonuna geldik gibi inşallah.

haftaya vakit bulursam bir inceleme videosu çekmeye çalışacağım ama araca baya modifikasyon düşünüyorum.
  • gelişmeleri paylaşmak istiyorum , eylul ayı sonunda aracın peşinatını yatırdık ama mercedes finans allem etti kallem etti krediyi onaylamadı.

ekim ayına attı faturayı hatta aynı gün kefil de bulduk falan ama oralı olmadılar ( satış temsilcim elinde geleni yaptı bu arada tamamen finansal hizmetlerin tercihi )

neyse şimdi ekim ayı itibariyle gla 200 amg baz donanıma 5 bine yakın bir zam gelmiş ancak donanımsal paketlerde zam oranı daha düşük benim özel siparişe 3 bin lira gibi bir zam gelmiş görünüyor bakalım bunu bana yanıstacaklar mı, aracı haziran ayında sipariş etmiştim.ST zamı yansıtmayacağını söyledi , bakalım ne olacak, daha kredi onaylanacağı bile meçhul , biraz canım sıkıldı doğrusu..
  • Aracımı sonunda teslim aldım hatta ziebart'ta cam filmi ve seramik boya koruma yaptırdım.İlk resimleri paylaşayım.

MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU
     MERCEDES GLA ANA KONU

• Aracınız hayırlı olsun, uzun bekleme süresine değmiş ve harika bir araç olmuş. Paladium giri ve iç döşemeler süper. Kazasız keyifli sürüşler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Harika!
    Güle güle sağlıkla kullanın aracınızı, gozlerın hep uzerınızde olacağı bir araç, hatta sokak ağzıyla; bekarı evlendırır, evliyi boşatır 😀😂

• quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Harika!
    Güle güle sağlıkla kullanın aracınızı, gozlerın hep uzerınızde olacağı bir araç, hatta sokak ağzıyla; bekarı evlendırır, evliyi boşatır 😀😂

quote:

Orijinalden alıntı: esOess

Aracınız hayırlı olsun, uzun bekleme süresine değmiş ve harika bir araç olmuş. Paladium giri ve iç döşemeler süper. Kazasız keyifli sürüşler.

Teşekkürler arkadaşlar.Aracı çok kullanamadım henüz test edeceğim bir çok özelliği var.

Şu an karma tüketim 10 lt lerde dolaşıyor ama zamanla altına düşecektir , kesinlikle yakıt konusunda x1'in rakibi olamaz :)

• İnanın bu araçlardan alacağınız keyif yakıtla asla ölçülemez, ben X1'i artık genelde sport modda kullanıyorum, sizin yakıt sarfiyatı biraz daha fazla olur fakat aracınız uzun yıllar keyifle kullanacağınız nitelikte olmuş, kesinlikle değer, iyi sürüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: esOess

İnanın bu araçlardan alacağınız keyif yakıtla asla ölçülemez, ben X1'i artık genelde sport modda kullanıyorum, sizin yakıt sarfiyatı biraz daha fazla olur fakat aracınız uzun yıllar keyifle kullanacağınız nitelikte olmuş, kesinlikle değer, iyi sürüşler.

teşekkür ederim tekrar.

bakalım haftasonu bir uzun yolda deneyeceğim artık trafikten aracı keyifle sürme imkanı henüz olmadı dur kalk dur kalk :)
  • Distronic plus opsiyonunu merak edenler için yoğun trafikte bir video çektim.

Hızlı trafikte de tekrarlayacagim.

https://youtu.be/uUMjEd5GAPU

Şimdilik ufak videolar eklemeye devam edeceğim .güneşli bir gün deggetirirsem uzun bir inceleme videosu aklımda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırsat buldukça yazıyorum ..

araç ile gelen run flat lastiklerhttp://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/Sport-Contact-5-SSR-Runflat.htm

ortalama bir lastik, kuru zeminde başarılı ama konfor açısından sıkıntılı görünüyor.desibel oranı da yüksek diyebilirim.
    Yakıt tüketimi hangi seviyelere geldi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.