Şimdi Ara

Mercedes E180 Elite Hakkında? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
21.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba 2014 model e180 elite sahibiyim.

2013 ve 2014 arasi bir fark yok. 2015 modellerde bilgilendirme ve radyo ekraninin yazilimi daha farkli guncel kasalardakine benziyor.

Donanim olarak yeterli olacagini dusunuyorum bana eksik gelen tek onemli donanimsal eksiklik elektrikli koltuklar. Onun harici bence gayet yeterli. Ahsap ic trimleri olan elit paket bircok arac var o yuzden ahsap ic trime onem veriyorsaniz illaki premium almaniza da gerek yok.

Ben ocak 2017 de aldim. Cok memnunum gonul rahatligiyla da tavsiye ederim. Akliniza takilan ne varsa sorun yanitlayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crea1903 C kullanıcısına yanıt
    Görüşlere saygım sonsuz

• kayra39 kullanıcısına yanıt
    Babama profesyonel sürücü diyebilirim. 2.0 tdci mondeo nun yakıt tüketimini bayağı aşağıya çekmişti. Ben yapamamıştım

• Abruzzi kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Elektrikli koltuk babamın da canını sıkacaktır. Bir de kaputtaki Mercedes amblemini kaputa yapışan değil de hareket eden şekilde istiyor. Ancak bu iki özelliğin 10.000 TL ye değeceğini düşünmüyorum.

Ahşap kaplama olan araçlar dikkatimi çekti. Bazı araçlarda elektrikli koltuk da var sanırım. Kişisel fikrim ön konsol da ağaç kaplama mutlaka olmalı. Çok değişik bir hava katıyor. Analog saate ise gerçekten hayran kaldım.

Takıldığım bir nokta olursa sizinle iletişime geçeceğim. Tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: basketbol6

Cevabınız için teşekkür ederim. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Elektrikli koltuk babamın da canını sıkacaktır. Bir de kaputtaki Mercedes amblemini kaputa yapışan değil de hareket eden şekilde istiyor. Ancak bu iki özelliğin 10.000 TL ye değeceğini düşünmüyorum.

Ahşap kaplama olan araçlar dikkatimi çekti. Bazı araçlarda elektrikli koltuk da var sanırım. Kişisel fikrim ön konsol da ağaç kaplama mutlaka olmalı. Çok değişik bir hava katıyor. Analog saate ise gerçekten hayran kaldım.

Takıldığım bir nokta olursa sizinle iletişime geçeceğim. Tekrar teşekkür ederim.

Elektrikli koltuk hepsinde standart diye biliyorum ben. Fakat koltuk hafıza olan üst paketlerde yerleşimi ve düğmeleri farklı.

Elite ve koltuk hafıza opsiyonu alınmamış bazı Edition, Edition E'lerde kapı içleri boş düz panel, koltuk ayar tuşları koltukların yan tarafında :

Mercedes E180 Elite Hakkında?

Premium'larda standart ve Edition donanımlarda opsiyonel sunulan koltuk hafıza paketi alınınca düğmeler kapı içine geliyor ve bence bu haliyle kapı içleri daha hoş bir görünüme kavuşuyor :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 13 Aralık 2017; 13:40:27 >

• basketbol6 B kullanıcısına yanıt
    Süper, o zaman lpg de 11-12 yi geçmez. Hatta benzinde 9 falan yakabilirde. Hatta lpg ye gerek kalmayabilir. Bence ilk önce bakın benzin ne kadar yakıyor diye. Bence gerek kalmaz.

Bende babam için bakmıştım, ancak testler ve araştırmalarım sonucu istanbul trafiği ve gazlamalarla (bizim ihtiyar hızlı ) 14 gibi yakacağını düşündüm. Ayrıca performans tatminkar gelmemişti (bize göre tabii)

• quote:

Orijinalden alıntı: rst78

quote:

Elektrikli koltuk hepsinde standart diye biliyorum ben. Fakat koltuk hafıza olan üst paketlerde yerleşimi ve düğmeleri farklı.

Elite ve koltuk hafıza opsiyonu alınmamış bazı Edition, Edition E'lerde kapı içleri boş düz panel, koltuk ayar tuşları koltukların yan tarafında :

Premium'larda standart ve Edition donanımlarda opsiyonel sunulan koltuk hafıza paketi alınınca düğmeler kapı içine geliyor ve bence bu haliyle kapı içleri daha hoş bir görünüme kavuşuyor :

Bahsettiginizi anladim. Sirt ve yukseklik ayari koltugun yanindaki dugmeden yapiliyor ancak koltugun ileri - geri ayari manuel olarak yapiliyor.

• quote:

Cok tesekkur ederim.

Yildizin kaputta oldugu elite exclusive paketlerde mevcut hatta onlarin cogunda ahsap trimlerde standard sunuluyor. Direksiyon ve jantlari da daha farkli.

• Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. Biraz hedef saptırdık ve superb almaya karar verdik. Arabayı alınca bir kaç fotoğraf atacağım.

• isyankar97 kullanıcısına yanıt
    Tip taktım mı tamamdır 👌🏻

• Aracımızı aldık. Mercedes diye çıktığımız yolculuk 2016 model skoda superb prestige donanım 1.6 d dsg alarak sona erdi. Yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basketbol6 -- 18 Aralık 2017; 17:52:51 >
  • basketbol6 B kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Gule gule kullanin. Allah kaza bela vermesin.

• Abruzzi kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

• E180 le yola cikip skoda superb almissiniz, millet ilk mesaj atip cerato oneren arkadasa laf soyleyip durmus, o paraya sifir full dizel otomatik cerato da alinabiliyor cunku, forum ahalisi biraz sıkıntili herhalde su aralar.

• Valla tercih meselesi ama Mercedes E serisi bakan adam Superb almaz. İnsanların boşa vakti alınmış. Cerato öneren arkadaşa laf denmiş ama genelde bu forumda 3 serisi alacağım diyenlere Jetta al demelerinin bir sebebi varmış. Tercihtir Superb ile E serisi arasındaki vizyon farkı fakat benzinli araba alıyorsan yakıtına bakacaksın ama ne olursa olsun memlekette benzin fiyatı yüksek. Benzinden önce gelirine bakacaksın kaç kilometre yol yapıyorsun ona bakacaksın ve bütçene bakacaksın sonra E serisi yolculuğuna çıkacaksın. Passat diye çıkıp Egea almak olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.