Şimdi Ara

Mercedes E 250 CGI Coupe ~ Test - İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
28.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cela Soylu

Tipik bir KRROO arabası daha..

Yeni bir sınıf heralde bu ilk defa duyuyorum. Açıkçası böyle saçma sapan yorumlar forumun kalitesine gölge düşürüyor. Biraz daha dikkat edelim lütfen.
  • quote:

Buna katılmıyorum,fakat ben bu araca bineyim de varsın kro desinler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: /Bulut\

quote:

Yeni bir sınıf heralde bu ilk defa duyuyorum. Açıkçası böyle saçma sapan yorumlar forumun kalitesine gölge düşürüyor. Biraz daha dikkat edelim lütfen.

boşver abisi büyümesi lazım daha.adamlar şu dünyada seri olarak üretilen en aerodinamik arabayı yapmışlar uğraşıp.buna bineyim bana kıro desinler umrumda değil.onu söyleyen zavallının kendisi kro haberi yok.
  • Neyse beyler sakin olalım biraz. Sonuçta merso bu. Kalitesi ortada.
  • Resimdeki beyaz araci parkeden kisi neredeyse direge degdirecek kadar yakin etmis, hatta degmis bile olabilir
  • Etrafta dolaşan bir kaç tane gördüm. Hepside beyaz rekliydi.

Tamam iyi güzel hoşta beyaz renkli siyah tavanli araba gormekten gına geldi.
  • AMG si yokmu bunun henuz ??
  • O kadar uğraştım kusur aradım fotoların farklı zamanlarda çekilmesi haricinde birşey bulamadım

Bravo Mercedes...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Mercedes E 250 CGI Coupe ~ Test - İnceleme

hey yavrum hey
  • İnşallah Capacity'deki çekilişten çıkar bana da..
    C180K'ya da razıyım..
  • Dadından yinmez...

Yahu bir anda kırolaşasım tuttu
  • Bu kıro işiyse ben kronun önde gideniyim,bu araç kesinlikle son zamanların en güzel tasarımlı makinalarından.
  • Tasarım olarak CLS benim için neyse E-Coupe'de odur.
  • Bekleyin 3-5 ay sonra bununda müşteri profilini direksiyonda görürsünüz..
  • Mercedes i ilk defa bu kadar başarısız gördüm.E coupe tasarımı itibari ile cl 500 e benzeyen ön kaputu sayesinde kurtarıyor biraz ama sedan versiyon taklitcisi leksus gibi olmuş! 80 bin avro para sayıcam çakma tasarım plastik ön konsol alıcam! Düşük hacim turbo motor güzelde 1,8 litreye e250 ibaresi neden onuda anlamadım! A5 3litre dizel quatro bu aracı her açıdan 10 a katlar!
  • tasarımı gerçekten muazzam
  • beni hiçbir zaman çekemedi bu marka...soğuyum ona karşı...hah olmuş dediğim olmadı...sanırım BMW ci olduğum için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

İnşallah Capacity'deki çekilişten çıkar bana da..
    C180K'ya da razıyım..

Malesef, o bana çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavuryas

Mercedes i ilk defa bu kadar başarısız gördüm.E coupe tasarımı itibari ile cl 500 e benzeyen ön kaputu sayesinde kurtarıyor biraz ama sedan versiyon taklitcisi leksus gibi olmuş! 80 bin avro para sayıcam çakma tasarım plastik ön konsol alıcam! Düşük hacim turbo motor güzelde 1,8 litreye e250 ibaresi neden onuda anlamadım! A5 3litre dizel quatro bu aracı her açıdan 10 a katlar!

Mercedes fark ettiyseniz artik motorun cc sine gore yapmiyor arkadaki model ibaresini. Ornegin c180 komp lar 1600cc c200komp lar 1800cc E250 CGI 1800CC iken CDI versyonu 2200cc..

Ayrica kusura bakmayin da A5 3.0TDI ile (3000cc) 1800cc lik E250 yi kiyasliyorsunuz.. Hiz degerleri olarak tabi ki daha iyi olacak fakat Mercedes her zaman Mercedes dir. Bir bakin isterseniz eski araclara da. w126 kasa mercedes ler hala tas gibi dururken ayni modeldeki 5.25 ler 5.23ler dokuluyor. Yanlis anlamasin kimse fanatiklik falan yapmiyorum. Kiyaslama yapacaksaniz ayni motor buyuklugunde ayni klasmandaki araclari karsilastirin..

• ben begenmedim eskiler daha güzel
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.