Şimdi Ara

Mercedes E 250 CGI Coupe ~ Test - İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
28.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun gibi C sutununda direk olmayan başka araç var mı?
  •  Mercedes E 250 CGI Coupe ~ Test - İnceleme

Dananın kuyruğunun koptuğu yer sert plastik. Bunları bir kenara atarsak coupenin tasarımı 10 numara.
  • Mercedes motoruna ve sağlamlığına ne kelam! Kendimde potansiyel mercedes alıcısıyım.Sadece hayal kırıklığımı dile getirdim.Bir önceki e serisi çıktığında vay be demiştim.İçi ve dış tasarımı özenle yapılmıştı.Bu varken S klas alınmaz artık.Kıyas yaparken de motor hacmini değil fiyat aralığı olarak kıyasladım.E coupe yi alan A5 i de alabiliyor sonuçta.Audi de A5 ile ilk defa gönlümü çeldi.Mükemmel bir işçilik ve malzeme kalitesi var araçta.A5 te E coupe nin rakibi olduğuna göre o sert plastik ve sıradan özensiz orta konsol mercedes sever olarak üzdü beni.Şu an 2.el E320 ev S350 favori aracım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

quote:

Orijinalden alıntı: pavuryas

Mercedes i ilk defa bu kadar başarısız gördüm.E coupe tasarımı itibari ile cl 500 e benzeyen ön kaputu sayesinde kurtarıyor biraz ama sedan versiyon taklitcisi leksus gibi olmuş! 80 bin avro para sayıcam çakma tasarım plastik ön konsol alıcam! Düşük hacim turbo motor güzelde 1,8 litreye e250 ibaresi neden onuda anlamadım! A5 3litre dizel quatro bu aracı her açıdan 10 a katlar!

Mercedes fark ettiyseniz artik motorun cc sine gore yapmiyor arkadaki model ibaresini. Ornegin c180 komp lar 1600cc c200komp lar 1800cc E250 CGI 1800CC iken CDI versyonu 2200cc..

Ayrica kusura bakmayin da A5 3.0TDI ile (3000cc) 1800cc lik E250 yi kiyasliyorsunuz.. Hiz degerleri olarak tabi ki daha iyi olacak fakat Mercedes her zaman Mercedes dir. Bir bakin isterseniz eski araclara da. w126 kasa mercedes ler hala tas gibi dururken ayni modeldeki 5.25 ler 5.23ler dokuluyor. Yanlis anlamasin kimse fanatiklik falan yapmiyorum. Kiyaslama yapacaksaniz ayni motor buyuklugunde ayni klasmandaki araclari karsilastirin..

Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur bende sana dökülen bir sürü Merso gösterebilirim bakımla alakalı işler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 1 Mart 2010; 20:20:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

bu aracın amg paketlisine çift egzos koymayıp gidip sedan versiyonuna çift egzoz koyan ,

bunun gibi bir motora sahip araca 5 ileri vites koyan mercedesi siddetle kınıyorum..(!)

Bir dip not eklemek ıstıyorum...

Aslında 7 ileri olması pek bi eksıklık gozuyle bakmamak lazım..

7 Vitesli şanzımanların hıc bırınde 7 viteste top speed yapamıyorsun.. Belli bir süratten sonra 7. vitese gecmıyor araç

7. vites sadece ekonomi yapmak ıcın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Mercedes E 250 CGI Coupe ~ Test - İnceleme

Dananın kuyruğunun koptuğu yer sert plastik. Bunları bir kenara atarsak coupenin tasarımı 10 numara.

2 liralık basket topunun da plastiği yumuşacık, bence bu bir kalite kriteri değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

2 liralık basket topunun da plastiği yumuşacık, bence bu bir kalite kriteri değil...

benim anlamadıgım ne var ordaki sert plastikte..o klima kumandası bmw ve audininkilerden daha kaliteli gordugunuz uzere..e serisi kınsol tasarımınun kurbanı oldu sadece..

C seriside ynı sekilde..audi a4 le golf 6nında kalite olarak fark oldugunu dusunmuyorum..ki herkes a4un o sınıfta bu konuda lider oldugunu dusunuyor..

• quote:

quote:

Basketbol topu 2 Lira ama Mercedes E250 75.000 Euro ve o 2 liralık basketbol topu kadar yumuşacık plastiğe sahip değilse ne olacak.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 1 Mart 2010; 21:16:02 >

• Resimlerden o kadar etkileyici gelmemişti bana bu araba ama showroomda bir gördüm görüş o görüş...Hiç resimdeki gibi durmuyor, gerçekten tasarımı baya güzel olmuş.Bu arada iç kaliteside heyecandan mıdır nedir sedan E den bile daha iyi geldi:)Ama bu 5 vites ve esp nin sürekli açık tutulma fikri bir coupe de ne kadar mantıklı bilemiyorum.7g-tronicin opsiyon olarak 250cdi ve cgi da sunulduğu hakkında hala şüphelerim var, sunulmuyorsa yazık olur bence.
  • Araba şahane. Nede olsa Mercedes. Bir sorum olacak. CGI motorlar dizel mi yoksa benzinli turbo gibi bir motor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

Araba şahane. Nede olsa Mercedes. Bir sorum olacak. CGI motorlar dizel mi yoksa benzinli turbo gibi bir motor mu?

Buldum sorumun cevabını.
  • quote:

quote:

quote:

Basketbol topu 2 Lira ama Mercedes E250 75.000 Euro ve o 2 liralık basketbol topu kadar yumuşacık plastiğe sahip değilse ne olacak.....

kalite yumuşaklıkta olsaydı tuvalet kağıdıyla kaplarlardı
    ya da basket topunun dışıyla.

• quote:

offf off bu yapılır mı be Mercedes.Ben o sert kısmı okşuyacaktım her arabaya bindiğimde şimdi oldu mu bu.Hayallerim suya düştü artık MB firması ağzıyla kuş tutsa yaranamaz..
    Esefle kınıyorum MB'i..

• öldürdünüz la öldürdünüz yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinite

beni hiçbir zaman çekemedi bu marka...soğuyum ona karşı...hah olmuş dediğim olmadı...sanırım BMW ci olduğum için...

Aynısı benim içinde geçerli.Farklı geliyor ne bileyim.
    Futbolda da aynısı oluyor Galatasaray'dayken Emre Belözoğlu'ndan nefret ederdim artık sevmeye başladım.
  • ön kısmı biraz daha ileri sivri olsaydı güel olurdu

bıçakla kesilmiş gibi duruyor
  • Ya napacaksınız plastik kalitesini?Sapık mısınız nesiniz?Şu arabayla ortamdaki en güzel hatunları ayarladıktan sonra eliniz hala ön konsoldaysa bi doktora görünün bence.
  • Araba on numara kim ne derse desin. Tam uzun yol aracı, İstanbuldan kaptıracaksın Ankaraya ordan doğru Adana'ya
  • Dışı güzel fakat içi bence eski E kasadan kötü...
  • Güzel araba ya kim istemez ki..

Gerçi 3 coupe ile karşılaştırınca biraz ağır görünüyor Mercedes bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.