Şimdi Ara

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi) (315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.398
Cevap
82
Favori
566.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eminmisin hocam cla 45 ama 400.000 tl civari 😎

Bu kadar buyuk butce ayirabiliyorsan yakiti da sorun etme 2 litre benzinli 380 bg arac elbette tuketir, hakkidir ...

Bu arac konfor dan ziyade spor kullanmak icin tasarlanmis cla 180d amg kullandim face lift bence cok rahatsiz etmiyor artik ama 45 amg safkan amg daha serttir test surusu yapmak lazim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Mercedes yetkili bayi den alınma orijinal hiç kullanılmamış siyah kauçuk paspas takımı var elimde. Arkadaşım hediye almıştı ama ben aracı satınca hiç takamadım ve elimde kaldı.

Mercedeste fiyatı 550 TL sorabilirsiniz. Almak isteyen arkadaşların teklifini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euustun -- 23 Ekim 2017; 18:20:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 110 bine kadar cla 200 amg ariyorum 2013 model km 70 80 bin olabilir. Golf 7 takasli varsa satan istanbul ici alabilirim

• arkadaşlar, style, urban ve amg arasındaki farklılıklar nelerdir? bunları nasıl ayırt edebiliriz yardımcı olabilecek olan yok mu?
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    O fiyata buldun mu ustat

• Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Dizelini buldum hemde

• euustun kullanıcısına yanıt
    250 tl alabilirim

kaç binde kaç model hasar durumu nasıl :) ben de arayış içindeyim. tavsiye ediyor musun beklentilerini karşıladı mı?
    özelden görüşelim yazın bana. ben yazıyorum ama hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euustun -- 11 Ocak 2018; 9:17:36 >
  • arkadaşlar 100 Bin'e CLA serisinden 180 yada 200 bulma şansım var mı ?
  • Bulunabilir gibi ama haşatı çıkmıştır muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cla 180 d aracımın camlarına film çektirdim ve şu an anahtarsız çalıştırmaya çalıştığımda 'anahtar tanınmadı' hatası alıyorum bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

arkadaşlar 100 Bin'e CLA serisinden 180 yada 200 bulma şansım var mı ?

50 bin hasar kayitlisini bile 120 bine satiyoar sitede

• 2017 CLA 180D Amg arayışındayım ama fiyatlar efsanevi yükselmiş. 180-190'lar havada uçuyor. Ne yapsam bilemedim.
  • sıfırı şu anda 239.300 TL olduğu için 180-190 bin tl 2017 az km de bir araba için çok uygun kalıyor. Şu anda benzinlisinin sıfırı bile 221.600 TL den satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

sıfırı şu anda 239.300 TL olduğu için 180-190 bin tl 2017 az km de bir araba için çok uygun kalıyor. Şu anda benzinlisinin sıfırı bile 221.600 TL den satılıyor.

5-6 bin km'de dolu araç var mengerler ve koluman tarafından satılan. Tabi hepsi kırmızı ve beyaz renk. Ben duman grisi bakıyorum. + 2 aya beklediğim bir param var. Aracımı satmamla beraber nisan sonu mayıs başını bulacaktır araç alımım.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Ben şuan 116d kullanıyorum,değişiklik olsun mercedes geçeyim diyorum 2016 fl cla lara bakıyorum ama fiyatlar cidden çok yüksek geldi bana ,o fiyatlara çıkarsam 320i 40. Yıl almak daha mantıklı geliyor yine de çok kararsız kaldım..

• Merhabalar.

Çok geriye gidemiyorum ama bir sorum olacak.

2 yaşında kızım var, araç koltuğunu arkaya sığdırdığımızda annesi ve kendisi de rahat edebilir mi? Gittim bayide baktım ama emin olamıyorum. Bebek koltuğu kullanan veya kullanmasa da görüşü olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Merhabalar.

Çok geriye gidemiyorum ama bir sorum olacak.

2 yaşında kızım var, araç koltuğunu arkaya sığdırdığımızda annesi ve kendisi de rahat edebilir mi? Gittim bayide baktım ama emin olamıyorum. Bebek koltuğu kullanan veya kullanmasa da görüşü olan var mı?

Merhaba. Bizim de 2 yasinda bebegimiz var. Bizde esim onde oturuyor. Bebek onun arkasinda hic sikinti olmuyor. Siz sanirim sofor tarafina arkaniza koyacaksiniz. Esiniz bebegin yaninda oturacak. Koltugu cok geride kullanmiyorsaniz sigiyor. Ben sadece bebegi koltuktan oturtup cikartirken zorlaniyorum biraz. Kaldirimin ustunden baya bir egiliyorum kafasi carpmadan sokabilmek icin. Diz mesafesi olarak sorun olacagini zannetmiyorum ama indirip bindirirken arka tarafin tavaninin egimli olmasi sebebiyle biraz rahatsiz olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho1907 -- 11 Mart 2018; 21:7:38 >

• maho1907 M kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Sanırım ben de bir araçta tam olarak denemeliyim. Kararımı ondan sonra vereceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.