Şimdi Ara

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi) (316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.399
Cevap
82
Favori
566.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. el cla bakmaktayım. 2016 model cla almayı düşünüyorum. Makyajlı kasa ile makyajsız kasa arasında yaklaşık 15000 civarı bir fark oluyor. Makyajlı kasa farkına baktım, Tamponlar makyajlanmış, led farlar yenilenmiş, birde ana ekran kibarlaştırılmış. bunun dışında malzeme kalitesi gibi farklar var mı, kullanılan malzeme de bir farklılık oldu mu? ya da bu fiyat farkına değecek bir fark var mı benim gözden kaçırdığım. ne dersiniz sizce hangisini almalıyım.
  • F30 3.20ied ile cla200 arasında kaldım. Kullanan arkadaşların fikir ve düşüncelerini bekliyorum. Performans olarak 2016 Leon fr 150 bg in gerisinde kalırmı sizce? Yazılım isleri falan uygulayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda göremedim. Belki üst mesajlarda vardır. CLA'larda airplay ve android için bir aktivasyon işlemi varmış. Aparat aliexpress'te 70dolar, sahibinden'de işlemi 100 liraya yapanlar var. Servis bu işlem için 1500-1600 tl istiyormuş. Airplay ile navigasyonu vs. çalıştırabiliyorsunuz araç ekranından.
  • 225/40/18 yerine 225/45/18 lastik kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6177DB52

225/40/18 yerine 225/45/18 lastik kullanan var mı?
    kullanırsın ama km saati dogru göstermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

kullanırsın ama km saati dogru göstermez.

Alıntıları Göster
    Deneyen var mı diye, kasiste, tümsekte çamurluk davlumbazına sürtme yapıyor mu anlamında sordum.
  • Cla200 Amg paket aldım sonunda fakat difizör ve spoiler tamak istiyorum. Tuningcilerde fahiş fiyatlar var. İnternette alıp kalıbından memnun kalan varmı?
  • Arkadaşlar cdi 180 ile cla 200 dış görünüş tamamen aynı gibi arada ne fark var bu bu araçların biri dizel biri benzinli mi fark bu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkadaşlar cdi 180 ile cla 200 dış görünüş tamamen aynı gibi arada ne fark var bu bu araçların biri dizel biri benzinli mi fark bu mu
    Evet tek fark 180 cdi ya da 180d gördükleriniz dizel motor 1.5 109hp. Cla 200 ise benzinli 1.6 ve 156hp.

• maho1907 M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cla 180 cdi ve 180d arasinda bir fark var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cla 180 cdi diye bir model yok. Sadece CLA 180d modeli CLA 200 modeli ve CLA 45 modellerinden ibaret. Türkiyede az olmakla beraber CLA 220d modeli ve CLA 250 modelleride mevcuttur.
  • Hocam yeni gördüm mesajınızı. Uzun süre girememiştim. İkisinin de motoru aynı dizel model. 180cdi 2016 öncesi verilen isimdi yani bagaj kapağında öyle yazıyordu. Kasanın makyajından sonra 180cdi yerine 180d yazmaya başladılar. Makyajdan sonraki isim değişikliği yani. Şuan 180d satılıyor o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho1907 -- 8 Kasım 2018; 14:5:5 >
  • İyi günler,

2017 model CLA 45 AMG satın alarak forumu takip etmeye başladım ben de. Soruları olan varsa cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conradi

İyi günler,

2017 model CLA 45 AMG satın alarak forumu takip etmeye başladım ben de. Soruları olan varsa cevaplayabilirim.
    Hayırlı olsun. Lastikler runflat ise ilk değişimde runflat olmayanı deneyin çok şaşıracaksınız.
  • Bugün tesadüf yeni bir özellik öğrendim. Işıklarda filan duraklama yaptığınızda fren pedalına sert basarsanız hold fonksiyonu devreye giriyor. Ekranda hold yazıyor. Ayağınızı frenden çekseniz de araç kaymıyor. Gaza yeniden dokunduğunuzda devreden çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: conradi

İyi günler,

Hayirlisi olsun. Cok guzel f/p araci almissiniz.

• Çok teşekkürler, herkese kazasız belasız kullanımlar.

Araçta 19inch opsiyon jant var. Amg araçlarda 19inchte rft yok :) bu tüm amgler böyle. (cla, c, e, s VS dahil)

• Doggymania kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😊

• 120 bin liraya temiz cla 180 amg alınabilinir mi? Genelde fiyatlar 140 bin civarında 2014-2015 modeller normalde piyasası nedir? Şuan bende Nissan Quasqai var.Takas veya satıp CLA almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı ?Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Aylardır cla sahibi olup stepne alan var mı diye araştırıyorum. Bagajdaki stepne çukuruna sığar mı sığmaz mı diye tereddütlerim vardı. En sonunda sipariş geçtim. Mini stepne aldım, bagaja tam sığdı. Genişlik kalınlık vs. herşey okey. Almayı düşünenler için fotoğraf ekliyorum.

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D6177DB52 -- 21 Aralık 2018; 12:33:58 >
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.