Şimdi Ara

Mercedes c200d vs Bmw 520i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu akşamki ikinci konum bu.
    Önceden de buna benzer bir konu açıp siz değerli arkadaşlardan gelen tavsiyeler üzerine bacanağıma 320 i almıştık.Şimdi ise elindeki diğer aracı olan Dizel Passat Variant'ı satıp ocak ayına kadar kendisine yeni bir araç alacak.
    Evet 520 ile C 200 aynı sınıf değiller ama Mercedes ağzına kadar doldurularak alınacak ve diğer artısı dizel olması. Bmw ise benzinli ve dolu değil.Ama bir üst sınıf.
    Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?Arkadaşlar değerli yorumlarınızı esirgemezseniz çok mutlu oluruz.
    Not: Son üç günde yaptığı kilometre 900 km'ye yakın.Ayda ortalama 4000-5000 km yol yapıyor.
    Edit :Arkadaşlar tercihimizi 520'den yana kullandık.Yardımcı olan Arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMOZA45 -- 17 Kasım 2016; 19:46:20 >

• Gider joy paket 320d xdrive alırım keyfime bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Gider joy paket 320d xdrive alırım keyfime bakarım.

Neden Hocam?
  • Çok km yapıyormuş dizel şart.arkadaşımda var c200 amg yakıtından falan memnun.

Ama 190 bin tlye yakın para verip 136 beygirlik arabaya ben binmek istemezdim

320 d xdrive en mantıklısı gibi duruyor

• C200 6 yıl daha güncel bir araç olacak yeni gibi binecesiniz 6 koca yıl daha... ama 5 serisi 3 ay sonra ''eski'' olacak, yakıt olarakta dizel c serisi ile 520i arasında tl bazında 2 kata kadar fark cıkabilir. Benim için aracın güncelliği ve yakıt önemli olduğu için 2 araç arasında şuanca c200 derim. ama yakıtı umursamayan, kasa değişimini umursamayan biri için 520 daha konforlu daha performanslı daha özel hissedeceği bir araç.
  • O km ye benzinli arabaya binilmez.

Yılda 60.000km

Her türlü c200d

520i ocağa incir ağacından fazlasını diker emin olun 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 serisi varken C serisi halt eder

Bunu diyenin de kıytırık Seat'ı var

• c200 D bulaşmayın derim.Sebebini ise mbclubtrde bolca yazdılar.Malum site ilanlarına bakım daha 10 bn km yapmamış bir sürü c200d görebilirsiniz..
  • C ile 5 i karşılaştıran biri 5 almasın zaten

• İkiside değil 320d
  • C'nin arka yaşam alanı epey sıkıntılı, 3 de bu konuda çok da farklı değil ama daha iyi.
    C'de performans aramak mümkün değil.320d ile kıyaslanması dahi saçma olur.
    C'nin iç mekanını başarılı buluyorum 3'e göre çok daha göze hitap ediyor.
    Ben 3 ile karşılaştırdım çünkü 5 yakıt dışında diğer her türlü hususta C serisinden daha iyi tabii ki.
    Bu arada yerinizde olsam 320d alırdım.
  • 5 eski kasa olacaksa almam ben şahsen.
    İç hacim çok önemli değilse merco olabilir.
    Ha 3.20 d de aralarında fazla fiyat farkı yoksa tercih edilebilir.

• Konuyu açtıktan sonra cevap verme şansı bulamadım.
    Arkadaşlar zaten diğer aracı 320i.O sebeble tekrar 3 kasa almak istemiyor.
    O yüzden seçimimiz 5 kasa ile C arasında olacak gibi.
    Ama alternatif olarak 2015 model Audi A4 2.0 TDI düşünülebilir.
    Ek: Audi'nin dezavantajı sıfır değil ve 2.000 cc vergisi.Ayrıca 2.0 Tdi'nin 1.6 benzinli kadar Yakıt tüketme durumu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMOZA45 -- 8 Kasım 2016; 13:10:46 >
  • 2. el 520d alırdım, eğer bütçe yetiyorsa. 5 serisi varken c serisi alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 8 Kasım 2016; 17:19:6 >
  • Arkadaşlar bugün itibari ile BMW 520i alındı.Cumartesi günü araç teslim alınacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.