Şimdi Ara

Mercedes C180 Komp. mü Chevrolet Cruze mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabamı değiştirmeyi düşünüyorum iki araç arasında kaldım. 2000 model 130000 km Mercedes C180 Komp. Avantgarde mi (39 bin tl) yoksa 2001 model sıfır km Chevrolet Cruze LS Plus mı ( 41 bin tl) almalıyım? Birbirinden alakasız arabalar ama ikiside harika, sürüşleri mükemmel Mercedes konusundaki çekincem km si ve model yılı, kasko pahalıya geliyor vb. Cruze ise O km fakat benzini bir kamyon edasında içiyor Kullananların fikirlerine ihtiyacım var özellikle mercedes C konusunda. Hepinize şimdiden teşekkürler.

• biraz daha katip latitud dusunmez misiniz
  • ben olsam sıfır alırım mercedes değil tank olsa bir müddet kullanılan bütün araçlar gacırdamaya başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontekhasan

Arkadaşlar arabamı değiştirmeyi düşünüyorum iki araç arasında kaldım. 2000 model 130000 km Mercedes C180 Komp. Avantgarde mi (39 bin tl) yoksa 2001 model sıfır km Chevrolet Cruze LS Plus mı

2001 sıfır derken 2011 mi demek sitediniz?

sıfırın tadı başkadır tabi ama karşılaştırdığınız araçta merseder onuçsa. Eğer temiz bulursanız mersedesi düşünün derim
  • şakamı bu?
  • Bence de şaka olmalı. Sıfır Cruze varken müzelik C180K alınmaz haliyle.
  • 11 senelik 130.00km'deki herhangi bir araç yerine 2011 model naylonlarını kendi yırtacağım (yani 0km) bir Cruz'u yeğlerim.

şimdi; burdan c180 daha kötüdür demiyorum... ancak ben tercihmi gönül rahatlığıyla binebileceğim bir chevrolet cruz dan yana kullanırdım
  • bence 1-2 yaşında 30-40 bin civarı bir cruze bulun en az 8 bin cebinizde kalır
  • o mercedes benzini daha çok içer.
  • Fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim :) Kısmetten öte yol gitmezmiş, hangi arabayı alsam derken 40 bin Tl ön ödemeli bir eve yatırdım parayı şimdilik yine almera ya binmeye devam. Tekrar herkese çok teşekkürler umarım bir gün yeniden bu ikilemde kalma zevkini yaşarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontekhasan

Fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim :) Kısmetten öte yol gitmezmiş, hangi arabayı alsam derken 40 bin Tl ön ödemeli bir eve yatırdım parayı şimdilik yine almera ya binmeye devam. Tekrar herkese çok teşekkürler umarım bir gün yeniden bu ikilemde kalma zevkini yaşarım

En iyisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.