Şimdi Ara

Mercedes - Bmw Alabilecekken Audi Alırmısınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a3 ve 1 serisi varken mercedes a serisinin yüzüne bile bakmam. F sınıfında da a8 ve s serisinin 7 serisine göre çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside sol serit arabasi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C- 1 serisi BMW (sadece aile arabası olursa üzülerek a3)
    D- 3 serisi BMW tartışılacak çok bir şey yok
    E- E serisi Mercedes yine çok bişi yok tartışılacak 5 serisi 3 ün imajıyla yürüyor sadece
    F- kral belli S serisi
    Suv- Mercedes G serisi ezici üstün, Bmw suv u daha çözememiş gibi

Bu 3 marka içinde benim algım böyle. A8 i de 7 serisinden çok daha iyi buluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a7

• Bmw varken diğerlerine bakmam sahsen ama bmwden sonra aklım mercedese kayardı şahsen benim sıralamam bmw\mercedes\audi

• a3 a serisinden daha kaliteli bir arac.ama bmw 1den degil.a6 da guzel araba ama quattro olmak kaydiyla yoksa bmw merc in karsisinda sansi yok.audi alirim diyebilecegim araba a7 veya a3 sedan olurdu

• a3-a7 harici tercih edilecek bir tarafı yok bence.
  • Madem tüm modeller için konuşuyoruz s8 ve rs6 alabilecekken diğerleriyle işim olmaz, ama diğer modeller için çoğunlukla mercedes ya da bazı durumlarda bmw varken audi ile işim olmaz.

Lafı uzatmadan benim için rs6 ve s8 rakipsiz araçlar. m3, m550d ve m135'i de çıkarırsak geriye kalan herşey için mercedes tercih ederim. Bir cl alıp otomobil olayını kapatmak var parası olana.
  • Alırım. A3 sedana bindim aşık oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

A4 belirgin bir şekilde C ve 3 serisinden kötü diyebilir miyiz?Hayır.Peki A6 belirgin bir şekilde kötü diyebilir miyiz, elbette hayır.A3 zaten segmentinin en iyisi.Ek olarak ortada A7 gibi bir sanat eseri var.

3 marka arasında makasın açıldığı yer F segmenti.Orada S-class bariz bir şekilde en iyisi.Ancak bu demek değilki A8 veya 7 serisi kötü.

Audi'nin sorunu tasarım.Mercedes veya Bmw'ye göre biraz daha sıkıcı kalıyor tasarımları.

Tabi bana kalsa Jaguar varken ki özellikle Xe gelmişken ve Xf varken, dönüp bakmam bu 3 markaya ama Audi'nin geride olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.Tercih meselesi.

A3 segmentinin en iyisi mi?

• İlk tercihim Bmw ikinci tercihim Mercedes tir her zaman, kolay kolay da değişmez. Audi nin bu iki marka kaşısın da ekstradan verebildiği hiç bir şey yok.
  • Ben her şekilde BMW'yi eleyerek konuşuyorum.

A4-C tercihim: Mercedes C Serisi
    A6-E tercihim: Audi A6
    A7-CLS tercihim: İkiside gayet ön planda
    A8-S tercihim: Mercedes S Serisi

Mercedes'te A,B,CLA serilerinden bir araç tercih etmem.
    A ve B fiyatı yerine Audi'den A3 hatta A3 Sedan tercih ederim.
    CLA yerine ise C serisi tercihim olur.

Mercedes (benim için) tabikide her iki markadan (BMW ve Audi) daha öndedir. Yıldız yeterlidir.
    E serisine gelecek bir makyaj ise benim A6-E fikrimi kesin değiştirip ibreyi Mercedes'e gönderecektir. E serisini çok seven biri olarak tekrar düşününce bir değişime ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
  • Yeni TT , RS6 ve Allroad isin icindeyse tercihimi Audi'den yana kullanirim.

• ben aldım

istediğim mercedesin dizeli pahalı gelmişti onu direkt elemiştim.
    bmw ile audi arasında kaldım burayada konu açtım ve a6 aldım.

konu :http://forum.donanimhaber.com/m_99636773/f_//tm.htm#99636773

bir kere audi ye binin. bütün fikirleriniz değişiyor.
  • BMW vs Audi desen anlarım ama Mercedes alacak param varken Mercedes'ten başka bir şey almam...
  • Asla

• Porsche u unutmuşsun...
  • bence mercedes ve bmw daha iyi audiden.audi eskiden iyiydi ama artık dış görünüş hep aynı fazla değişiklik yok.birde vw de kullanılan dsg audide kullanılıyor.dsg de sorunlu arıza cıkaran bir otomatik vites türü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Yeni a3 bence c segmentinin en basarilisi. Yeni a4 de d segmentinde fark yaratacak. Ancak E segmenti icin bence hala en basarilisi f10 5 serisi. F segmentide tartismasiz S class. Yani burda Audi bmw Mecedes i genel olarak kiyaslamaktan ziyade siniflara ayirip kiyaslamak lazim.. misal bir a3 genel kalite anlaminda bmw 1 serisinden 2 gomlek ustunken ayni sey 5 serisinde tam tersi 5 serisi a6 dan daha kaliteli. Tabi bunda a6 nin eskiyen dizayni da var..

A3 en son kasayla üstünlüğünü kaybetti hele o berbat iç mekanla..makyajlı 1 serisi her türlü akar,arkadan çekiş farkı da var.a3 tasarım olarak ta en zayıfı sınıfında..

5 serisi de a6 dan kaliteli felan değil hatta bu sınıfın kalite olarak en düşüğü 5 serisi. E class ile a6 kalitede kapışır.nette 5 serisinin iç mekan eleştirileri var kalitesine dair

• Asla almam. VW bile Audiden daha tercih edilesi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.