Şimdi Ara

Mercedes Benz w211 - Toyota Coralla 1.6 sol - Opel Corsa B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalar arkadaşlar. ben onur ergin. Kastamonuluyum ve 19 yaşındayım. Foruma yeni katıldım. araçlara olan merakım bu bölüme katılmama neden olmadı değil :) öss ye hazırlanmam nedeniyle facebook hesabımı kapattım. Ona göre daha neşeli , en azından 2-3 günde bir ziyaret edebileceğim başka birşeyle ilgilenmem gerektiğine karar verdim :) Şu an bulunan 3 adet aracımız var. Ehliyetimi yeni almanın heyecanıyla hepsiyle ayrı ilgileniyorum. Orjinallik hastasıyımdır. Bir araçla ilgilenirken özellikle orjinal olup olmadığını sormadan edemem :) Aileden gelen bir alışkanlık sanırım.
    araçları sıralayacak olursak :

2004 model E200 Kompressor Avantgarde ( Gümüş gri, 89bin km )

2004 model Toyota Corolla 1.6 sol vvti motor ( Buz mavisi, 74bin km )

1999 model Opel Corsa B 1.2 16v motor ( Kırmızı, 127bin km )

bana burda en çok hitap eden aracın hangisi olduğunu anlamışsınızdır heralde :) yaş itibariyle opelle ilgilenmek zorundayım. Mercedes'i kullanmaya pek fırsatım olmuyor babamdan dolayı. Zaten onu alalı daha 2 hafta olmadı. ondan önce 1996 model w210 e200 classic aracımız vardı. Ona da aşıktım tam bir orjinallik abidesiydi. elimden geldiğince çektiğim fotoğrafları, aklıma takılanları, tavsiyelerinizi dikkate almak için sık sık takip edicem , fotoğraf ekliycem. herkese iyi forumlar

Not: Fotoğraf makinemin tarih ayarı bozuldu nasıl yapıldığını bilmiyorum idare edin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurergin37 -- 11 Ağustos 2012; 19:52:10 >

• Araç: Mercedes Benz E200 Kompressor Avantgarde (Gümüş gri)

arkadaşlarım ve abimle arabayı aldığımızdan 3-4 gün sonra yaptığımız ciladan bi kaç fotoğraf.

Soldaki araç E320 4matic'tir.

beyaz yakaları dik olan benim :D

aracın iç aksamlarınıda yeni çektim:

hafızalı deri koltuklar

ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar ve 6lı cd çalar

panoramik cam tavan ( arabaya ayrı bir hava kattığı görüşündeyim)

birbirinden bağımsız 4 bölge dijital klima

yan makam perdeleri

son olarak arkadan görünüm

mercedes için şimdilik bu kadar . diğer arabalarında fotoğraflarını çektikçe sizlerle paylaşıcam. beğendiyseniz en azından belirtinki hemen sıkılmayalım :) herkese iyi forumlar.

• Arkadaşım hoşgeldin aramıza. En sevdiğim e kasa budur özelliklede spor paketlilerini çift çıkış egzost ve çok kollu jantlarıyla. Hepsinide güle güle kullan.

Ehliyete almanla birlikte merakın farklı bir hal alacaktır emin ol.

Not: Fotoğraf eklerken [simage]...[/simage] şeklinde eklersen hem sayfa kolay açılır hemde kotalı arkadaşlar zorlanmaz.
  • Aracınız Temizmiş Maşşallah. Facelift Olsa Tadından Yenmezdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Arkadaşım hoşgeldin aramıza. En sevdiğim e kasa budur özelliklede spor paketlilerini çift çıkış egzost ve çok kollu jantlarıyla. Hepsinide güle güle kullan.

Ehliyete almanla birlikte merakın farklı bir hal alacaktır emin ol.

Not: Fotoğraf eklerken [simage]...[/simage] şeklinde eklersen hem sayfa kolay açılır hemde kotalı arkadaşlar zorlanmaz.

teşekkür ederim. çift egzost ve amg jant bende istiyordm ama babam daha çok sade şeklini sevdiği için şimdilik böyle kalıyo araba :) fotoğrafları eklerken onlara dikkat edicem daha acemiyiz bakalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Aracınız Temizmiş Maşşallah. Facelift Olsa Tadından Yenmezdi :)

teşekkür ederim :) bakalım şimdilik böyle bakarsınız 1-2 sene sonra sıkılır 2008-2009 geçeriz :))
  • w211 den memnun musunuz kronik problemleri varmı-kasko ücretleri uçuk mu 2009 60binde bir w211in ortalama değeri ne kadardır?

bide size bir önerim olacak forumun laneti var koyulan arabalara birşeyler oluyor kaldırmanızı öneririm(ciddiyim)
  • hoş geldin foruma öncelikle. Araba gerçekten çok güzel nazar değimesin güle güle kullanın. Bence mercedesin son 10 yılda yaptığı en iyi işlerden biri bu araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

w211 den memnun musunuz kronik problemleri varmı-kasko ücretleri uçuk mu 2009 60binde bir w211in ortalama değeri ne kadardır?

bide size bir önerim olacak forumun laneti var koyulan arabalara birşeyler oluyor kaldırmanızı öneririm(ciddiyim)

W211 Kasanın Facelift Olmayan Modelleri 2002-2006 Arası Sorunlu Araçlardır.

Sorunsuz W211 İstiyorsanız Kesinlikle Facelift Olanlara Bakın 2007-2009 Arası.

Hele Facelift Olmayanlarda SBC Denen Bir Fren Sistemi Uygulandı Ve Başarısız Olundu. Sistem Arıza Çıkardıgı Zaman Frenler Zayıflıyor ABS Devreden Çıkıyor.

SBC Fren Sistemi Arıza Verdigi Zaman Bildiğiniz Tüm Duaları Okumaya Başlıyorsunuz.

Neyseki Mercedes Hatasını Farketti Ve O Yıllarda SBC Fren Sistemli W211 Kasaları Servise Çagırıp Fren Sistemini Degiştirdi.

Eger SBC Fren Sistemi Degişmemiş Bir W211 Kasaya Denk Gelirseniz Kötü Olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

quote:

w211 den memnun musunuz kronik problemleri varmı-kasko ücretleri uçuk mu 2009 60binde bir w211in ortalama değeri ne kadardır?

W211 Kasanın Facelift Olmayan Modelleri 2002-2006 Arası Sorunlu Araçlardır.

Sorunsuz W211 İstiyorsanız Kesinlikle Facelift Olanlara Bakın 2007-2009 Arası.

Hele Facelift Olmayanlarda SBC Denen Bir Fren Sistemi Uygulandı Ve Başarısız Olundu. Sistem Arıza Çıkardıgı Zaman Frenler Zayıflıyor ABS Devreden Çıkıyor.

SBC Fren Sistemi Arıza Verdigi Zaman Bildiğiniz Tüm Duaları Okumaya Başlıyorsunuz.

Neyseki Mercedes Hatasını Farketti Ve O Yıllarda SBC Fren Sistemli W211 Kasaları Servise Çagırıp Fren Sistemini Degiştirdi.

Eger SBC Fren Sistemi Degişmemiş Bir W211 Kasaya Denk Gelirseniz Kötü Olur :)

yok hocam biz 2008-2009lara bakıyoruz fena olmayan birtane buldum bayramdan sonrayı bekliyoruz piyasa için

• herkese teşekkür ederim arkadaşlar :) eğer böyle bir araç istiyorsanız gerçekten çok araştırıp (bence bildiğiniz bir aracı alın) yorulmamış hor kullanılmamış bir araba bulmaya çalışın. şu anda herhangi bir sorunu yok aracın Allah'a şükür. :) yeni fotoğrafları yakında koyucam herkese iyi forumlar
  • quote:

Arabada boya yoksa 50-55 bin euro edebilir.
    Bu arada kronik sorun olarak birtek 80bin km'de zincir'de bir sıkıntı oluyormuş.O kadar başka birşey'i yok diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.