Şimdi Ara

menzil artirici hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

salondan odaya 1 dis ceken modeme soyle bir sey alayim dedim ama hangisini tavsiye edersiniz. baska onerilere de acigim yeter ki f/psi iyi olsun.

su ikisi arasinda ne fark vardir usb olani adaptorle fise taksam cok isinir mi tesekkurler iyi aksamlar.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-p-HBV00000AQJXO?magaza=cep%20port
    https://www.akakce.com/siparis/?p=405651532&ref=akakce&v=1.24.91

• Yok mu Allah aşkına yardım edecek birisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu sorundan muzdaribim yatak odasında modem oturma odasında çekmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

bende bu sorundan muzdaribim yatak odasında modem oturma odasında çekmiyor
    Bilen biri gelip akıl verse diye bekliyorum. Baktım olmuyor büyükten alıp geçerim diye düşünüyorum.

• alacagınız cihazı kullandıktan sonra önerilerini yazabilirseniz sevınırız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

alacagınız cihazı kullandıktan sonra önerilerini yazabilirseniz sevınırız hocam
    Tabi ki hocam.

• kullandığınız modem ile aynı marka olursa daha iyi haberleşirler.
    mesela bende zyxel modem var ama tp link range extender var. bazen sapıtıyor. aynı marka olmasında o yüzden fayda var ama yine de %100 verimli olur mu onu bilemem.
    bu arada modeminiz adsl mi yoksa fiber mi?
  • tplink re200 tavsiye ederim. huawei, zte ile farketmiyor. 2,4 de 5 ghz de de istikrarlı çalıştı, çalışıyor hala. kurulumu da oldukça basite indirgenmiş. tavisye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

kullandığınız modem ile aynı marka olursa daha iyi haberleşirler.
    mesela bende zyxel modem var ama tp link range extender var. bazen sapıtıyor. aynı marka olmasında o yüzden fayda var ama yine de %100 verimli olur mu onu bilemem.
    bu arada modeminiz adsl mi yoksa fiber mi?
    Fiber hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

tplink re200 tavsiye ederim. huawei, zte ile farketmiyor. 2,4 de 5 ghz de de istikrarlı çalıştı, çalışıyor hala. kurulumu da oldukça basite indirgenmiş. tavisye ederim.
    Hocam sağolun tavsiye için ama biraz pahalı sanki. Çok çok zorunlu olmadığı için ucuza halletmek istemiştim.

• Bu yaziyi yazmadan once umarim modemin ic ayarlarindan 100de100 gucte calistigindan wireless kanal ayari yapildigini kontrol etmissinizdir bir cok sikintiyi bu iki konu cozuyor bir sonraki asama modemin duzgun konumlandirilmasi evin orta noktasinda olabildigince yuksek bir yerde duvarlardan uzak konumlandirilmasi onemli bir sonraki asama modemin altina modemi koydugunuz zemine aliminyum folyo koymak bu modem antenine ayna etkisi yapacaktir tabi bunda modem antenlerinin konumuda cinside onemlidir hepsinde olacak diye birsey yok denemek lazim birsonraki asama elektronikten anliyorsaniz ve modeminiz antensizse ona anten takmaniz bu imkaniniz yok ise yeni daha iyi cekecek cok antenli modemlerden almaniz en son asama ise extenderdir cunku bu cihazlarin iyumluluk ve veri paketi gecikmesi gibi sorunlari vardir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakdc B kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık ne güzel uzun uzun yazmışsınız. Antensiz tt netin verdiği modem var. Kablosu kısa olduğundan duvara yakın bir dolap üzerinde. Dediğiniz ayarlara bakayım. Tekno mağazadakiler hiçbir şey demiyor fark etmez düşüncesindeler. Dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler iyi günler

• Sizde sagolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.