Şimdi Ara

Memeleri nasıl eritebilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zayıfladım ve meme kaldı tsort gıyınca belli oluyor. Eritmek için ne yapmalıyım ? Şınav çekiyorum fakat memede kas olunca daha da şişiyor. Bunu istemiyorum eritmek için bi öneriniz var mı ?
  • ''meme''denilince bir ümit girdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anypeopl.. -- 14 Ekim 2012; 11:31:03 >
  • Eger kilo verdigin halde goguslerin senin ifadenle memelerin kaldiysa doktora gorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: anypeopl..

''meme''denilince bir ümit girdim...
    bilinçsiz kilo vermişsin,derin sarkmış.bu saatten sonra zor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Eger kilo verdigin halde goguslerin senin ifadenle memelerin kaldiysa doktora gorun

uçlarında dolgunluk varsa arkadaş haklı bir genel cerraha görün jinekomasti olabilir
  • Beyler bilinçsiz değilde istemsiz kilo verdim. Jinekomasti yok. Öyle memeler çok kalmadı. Çoğu kişide benim kadar var. Fakat ben daha estetik görünmek için eritmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogi

Beyler bilinçsiz değilde istemsiz kilo verdim. Jinekomasti yok. Öyle memeler çok kalmadı. Çoğu kişide benim kadar var. Fakat ben daha estetik görünmek için eritmek istiyorum
    oradaki yağı tamamen kasa çevirmelisin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

Bence kasa çevirmesin. Ben geçen biraz yağ çeviriyim dedim kasa. Proteini fazla mı koymuşum ne olduysa artık kulak oldular. Şimdi kulakları saça çevirmeye çalışıyorum kötü durmasınlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samplus

quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

Bence kasa çevirmesin. Ben geçen biraz yağ çeviriyim dedim kasa. Proteini fazla mı koymuşum ne olduysa artık kulak oldular. Şimdi kulakları saça çevirmeye çalışıyorum kötü durmasınlar diye.

Alıntıları Göster
    hamamotu ile memelere son
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

hamamotu ile memelere son

Alıntıları Göster
    Em onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Eger kilo verdigin halde goguslerin senin ifadenle memelerin kaldiysa doktora gorun

uçlarında dolgunluk varsa arkadaş haklı bir genel cerraha görün jinekomasti olabilir

Alıntıları Göster
    Em onları
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnmeyen Torrent

Em onları

Alıntıları Göster
    liposakşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnmeyen Torrent

Em onları

Alıntıları Göster
    bizim motor hocası meme yapınca ince zımpara ile zimparalayın demişti
  • Bende ergenlikte kiloluydum ama sağlıklı besleniyordum. Sonra boyum birden uzadı kilom aynı kaldı ama bende de göğüs var hala.

Boy:1.82
    Kilo:68

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43F737972

liposakşın

Alıntıları Göster
    Meme derken böyle bir şey değilse hiç uğraşma
  • Valla maskara oluyoz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Valla maskara oluyoz ya
    bende de var biraz ya doktora mi gorunsem ki kilo versem de pek gidecege benzemiyo.surf o yüzden t-shirt giymiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Valla maskara oluyoz ya
    http://www.bod****tr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?s=c454ceb0d4a284d095e42cad6b81c294&

Şurdaki göğüs hareketlerini haftada 3 gün yap. 1 ay boyunca devam et farkı görürsün. Göğüs bölgesindeki kasları bir tek bu hareketlerle çalıştırabilirsin. Bu hareketler dışında çalışmadığı için eritilmesi çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogi

Beyler bilinçsiz değilde istemsiz kilo verdim. Jinekomasti yok. Öyle memeler çok kalmadı. Çoğu kişide benim kadar var. Fakat ben daha estetik görünmek için eritmek istiyorum

Karnın ne durumda ? Karın kasların belli oluyor mu ? Yani demek istediğim yağ oranın %10-12 ise karın kasların belli olur (tabi belli ölçüde çalışmış olmak lazım) eğer karnın o kadar yağsız olduğu halde göğüslerin iriyse jinekomasti falan olabilir. Yani herkesin genetiği farklıdır en son göğüs bölgendeki yağlar eriyecek olabilir, yağ olarak sonlara geldiğini de karnında yağ kalmamasından alarsın. Göbek bölgende yağ kalmayacak kadar yağ yakmayı başarırsan göğüslerinde hiç birşey kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandalenaa

Meme derken böyle bir şey değilse hiç uğraşma

Oyşşşşşş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.