Şimdi Ara

Melik Gökçek Twitterdan Tehdit Yağdırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoluğuna çocuğuna tüfek almış nedir ya? Sanki çocuğa bayramlık almışlar gibi bahsediyor.Ben o tüfeklerin, sadece darbeciler için alındığını düşünmüyorum.

• Siyasi bir insan en fazla bukadar boş olur ya. Troll yemin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niyetleri gayet net. Neden pompalı tüfek edinmeye başladıkları da.

• 7 numaralı tweet nasil bir tweettir

• Tüfekleri bunlarmı dağıttı acaba asker gercek darbeye kalkışırsa bizi korumak için vurun diye

• Millet işsizlikten ve açlıktan kırılmaya başladığında o tüfekler kime dönecek ?
  • Devon Jade kullanıcısına yanıt
    Bunun ki trollüğü de geçti.Darbecilerin alayı hücrede.Daha ne diye bu açıklamayı yaparsın ki yani?Amaç nedir?
  • Kaç seçimdir bunu başkan seçenler varken bana laf düşmez. Meydanı boş bulunca sallayan başkente yakışmayan bir başkan.
  • Bir şey sormak istiyorum. İnsanlar "ÇOLUĞUNA ÇOCUĞUNA" lafını görünce normal karşılamayacak mı? Bu politika insanları iç savaşa sürükler. Biz hep bizim ülkemizde iç savaş çıkmayacağını düşünürüz, "bizim millet ne kadar sevmese de birbirini düşmana karşı birleşir" diyorduk -ki ben de öyle düşünüyorum şuanki bir durumda bile- ancak bu söylenen sözler, Özellikle hükumetin sürekli oluşturduğu CHP'liler terörist algısı, muhalefetin oluşturduğu AKP vatan haini algısı bizi sürekli kutuplaştırıyor. Üstelik şuan bu mesajlar gibi silahlanmaya teşvik eden yazılar baruta ateşle gitmekten başka bir şey değil. Başka bir konuda biri CHP de silahlandırsın seçmeni, Bunlara bırakmayacağız ülkeyi tarzında bir şey yazmış.(İsmini hatırlayamadım mesaj da bire bir değil) Bunun anlamı halk savaşa çoktan hazır. Bu duruma gelmemeliydik. Halkın acilen siyasetten çok birbirini düşünmesi lazım. Siyasiler bizim için var. Siyasiler bir hata yaptığında savunmaya devam edersek, AKP bunu yapıyor, MHP bunu yapıyor gibi yanlışı yanlışla doğru kabul etmeye çalışırsak bizden destek bulur bu yanlışı yapanlar ve zarar gören yine biz oluruz.

• bunu başka partili biri yapsa neler olurdu. hep cezasız kalıyor.
  • Farkındamısınız o silahlar birgün oy verdiğiniz parti tarafından size doğrultulacak ???

Nasıl dün oy verip bugün içerde yatanlar varsa!!!
  • Yeni bir darbe kalkışması olursa erat ve halk gerekeni yapar demiş buradaki postalcıların zoruna gitmiş.Neden acaba
  • Darbeyi önleyen ordu içindeki Kemalist subaylardı,yoksa tankın önüne çöp kamyonu çekmekle o takın çıkması önlenemezdi. çünkü tank ateş etse o kamyondan tek bir parça kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 24 Şubat 2017; 10:41:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Darbeyi önleyen ordu içindeki Kemalist subaylardı,yoksa tankın önüne çöp kamyonu çekmekle o takın çıkması önlenemezdi. çünkü tank ateş etse o kamyondan tek bir parça kalmaz.

Tekrar ayağa kalktığında seni iteni ve tutmayanı da unutma.
    Kemalist subaylar darbeye katılmadı ama önlemek için hiçbir şey yapmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Darbeyi önleyen ordu içindeki Kemalist subaylardı,yoksa tankın önüne çöp kamyonu çekmekle o takın çıkması önlenemezdi. çünkü tank ateş etse o kamyondan tek bir parça kalmaz.

Tekrar ayağa kalktığında seni iteni ve tutmayanı da unutma.
    Kemalist subaylar darbeye katılmadı ama önlemek için hiçbir şey yapmadı.

Allah tan korkun be, o kör gözleriniz inşallah gerçekten kör olur. başka bir şey demiyorum.
  • KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    15 temmuza kadar orduda kemalist subay falan yoktu.Akp ve cemaat el ele verip hepsini tasfiye etti.15 temmuzdan sonra göstermelik bir kaç ergenekon ve balyoz mağduru asker geri çağırıldı o kadar.
  • akplilere acıyorum hala bu fetocuyu destekleyip oy veriyorlar.

fetoya her türlü yardımı yapmış, çocuğunu onun okullarında okutmuş birisini akpliler ölümüne savunuyorlar.hiç mi ölenlere saygınız yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

15 temmuza kadar orduda kemalist subay falan yoktu.Akp ve cemaat el ele verip hepsini tasfiye etti.15 temmuzdan sonra göstermelik bir kaç ergenekon ve balyoz mağduru asker geri çağırıldı o kadar.

650 bin kişilik ordu 500 kişilik subaydan mı ibaret. ne demek TSK da hiç Kemalist subay kalmamıştı. TSK da madem hiç Kemalist subay kalmamışsa bnlar kimden korkuyor ozaman gene darbe söylemleri konuşuyorlar. TSK nın Ana omurgası Kemalist subaylardan oluşur gerisi zaten malum sızıntılardan ibaret.
  • Kemalist Subaylar darbeyi önlemek için bir şey yapmadılar sadece seyrettiler diyen hadsizlere gelsin. bu sadece buzdağının görüben minik parçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 24 Şubat 2017; 11:14:39 >
  • quote:

Kemalist Subaylar darbeyi önlemek için bir şey yapmadılar sadece seyrettiler diyen hadsizlere gelsin. bu sadece buzdağının görüben minik parçası.

500.000 kişilik ordumuz var bunun gibi 5 tane örnek var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.