Şimdi Ara

MELE A2000 ANDROID TV BOX GENEL BAŞLIĞI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
27.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @eCCo oyunlarda ekran yatırmak için marketten hangi uygulamayı kurcaz tam adı ben bulamadım valla indirdim bir kaç uygulama calışmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem.kolu -- 2 Ekim 2012; 10:37:31 >
  • Siteden bir arkadaş aşağıdaki programdan bahsetmiş. Linki aşağıda...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tools4movies.moviegallery&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnRvb2xzNG1vdmllcy5tb3ZpZWdhbGxlcnkiXQ..

Filmlerinizi posterlerinden seçiyorsunuz. Görsel şölen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

@eCCo oyunlarda ekran yatırmak için marketten hangi uygulamayı kurcaz tam adı ben bulamadım valla indirdim bir kaç uygulama calışmadı

Herhangi bir program indirmedim ;-) auto rotation özelliğini kapattım ayarlardan ve sadece yatay ekran düzeni ni seçtim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mele A2000 - F10 air mouse satın almak isyen olursa..

http://forum.donanimhaber.com/m_66475179/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66475179
  • eCCo arkadaşım merhaba,

Android box (M808 yada UG..) , sadece fat32 olarak formatlanmış hafıza kartını mı kabul ediyor yoksa ntfs olarak formatlıyı da kabul ediyor mu?

Teşekkürler
  • iki sorum olacak:
    1.cihaz türkçeleşe biliyor mu?
    2.cihaza oyun uygulama vs nereye yükleniyor hafıza kartı mı almak lazım 8gb yeterli gelir mi?
  • Cihaz komple turkce...oyunlar dahili hafizaya yukleniyor siz varsa harici karta tasiyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

eCCo arkadaşım merhaba,

Android box (M808 yada UG..) , sadece fat32 olarak formatlanmış hafıza kartını mı kabul ediyor yoksa ntfs olarak formatlıyı da kabul ediyor mu?

Teşekkürler

hafıza kartı için emin değilim, ama usb disklerde ikisinide görüyor, büyük ihtimalle fat dır ama hafıza kartı.
  • Elinde air mouse (f10) olan varsa bir şey rica edebilirmiyim.
    Marketden herhangi bir çizim oyunu-programı (mesala Sketchbook ) indirip deneyebilirlermi: sanki önünde 42" lcd tuval, elindede air fırça varmış gibi mi oluyor? Yani tam bir fırça hissi veriyormu? Yoksa gecikmeli ve ağır çekim hareket eder gibimi çizmek gerekiyor?
    Bunu çok merak ediyorum, deneyip yanıtlarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boffin

Elinde air mouse (f10) olan varsa bir şey rica edebilirmiyim.
    Marketden herhangi bir çizim oyunu-programı (mesala Sketchbook ) indirip deneyebilirlermi: sanki önünde 42" lcd tuval, elindede air fırça varmış gibi mi oluyor? Yani tam bir fırça hissi veriyormu? Yoksa gecikmeli ve ağır çekim hareket eder gibimi çizmek gerekiyor?

Selam,
    Sketchbook hd yi indirdim soruna gelince ikisi de değil , ;-) takılma yada yavaşlık yok ama bir tual gibi de değil , daha çok lazer ile resim çiziyor gibi düşün ama pro ressam isen güzel şeyler çıkarabilirsiniz belki....

• quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

quote:

Orijinalden alıntı: boffin

Elinde air mouse (f10) olan varsa bir şey rica edebilirmiyim.

Selam,
    Sketchbook hd yi indirdim soruna gelince ikisi de değil , ;-) takılma yada yavaşlık yok ama bir tual gibi de değil , daha çok lazer ile resim çiziyor gibi düşün ama pro ressam isen güzel şeyler çıkarabilirsiniz belki....

Çok teşekkürler, ben telefondan elimle çizimler yapıyorum, ama ekran çok küçük. Gecikme takılma gibi şeyler olmuyorsa, televizyonda harika olur diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler...

• quote:

Cihaz komple turkce...oyunlar dahili hafizaya yukleniyor siz varsa harici karta tasiyorsunuz..

çok sağol üstat...

• a9 çift cekırdeklı farklı bir urun cıkmıs G-box Dyno isimli xbmc ile tam uyumlu bundan alınsa cok ıyı olur gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

a9 çift cekırdeklı farklı bir urun cıkmıs G-box Dyno isimli xbmc ile tam uyumlu bundan alınsa cok ıyı olur gibi...

BiraZ bakindim ama gördüğüm kadarıyla çift değil tek cekirdekli bir ürün ;-) ama xbmc çalıştırmasi güzel

• LÜTFEN CEVAP VERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN SLm forumdaşlar bende bu ürünü almayı düşünuyorum da bazı sorularım olacak sizlere

1.iptv özelliğini türk ve yabancı kanalların kullanımında sorun oluyor mu ? kanal ekleme yöntemi veya yöntemleri var mı ?
    2.nmt uyguları özellikle torrent akıcı çalışıyor mu ?
    3.40-50GB blu-ray filmler donmadan çalışıyor mu ?
    4.torrent kayıtını sabit diske mi yapıyor (eski ürünlerde böyleydi) yoksa harici diske de artık torrent indirebiliyor muyuz ? harici diske kayıt yapıyorsa ext3 olarak mı formatlamamız lazım yoksa ntfs de oluyor mu ?

quote:

a9 çift cekırdeklı farklı bir urun cıkmıs G-box Dyno isimli xbmc ile tam uyumlu bundan alınsa cok ıyı olur gibi...

BiraZ bakindim ama gördüğüm kadarıyla çift değil tek cekirdekli bir ürün ;-) ama xbmc çalıştırmasi güzel

A9 amlogic diyor . Zaten a9 lar dual degil mi

• quote:

quote:

@eCCo senin mk802 de hangi frimware yüklü link verebilirmisin test ediyim xbmc android yazılımını... benim cihazda bazen program kendini kapatıyor farklı frimware ile test ediyim diyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Butun a9 lar dual core değil o cihaz da dual core değil, a9 mimarisini belirtiyor işlemcinin benim bildiğim kadarıyla

• quote:

quote:

quote:

@eCCo senin mk802 de hangi frimware yüklü link verebilirmisin test ediyim xbmc android yazılımını... benim cihazda bazen program kendini kapatıyor farklı frimware ile test ediyim diyorum.

Bende uberoid rom yüklü , xbmc nin de mx player patch li olanı yüklü üzerinde gazet güzel çalışıyor ;-)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Butun a9 lar dual core değil o cihaz da dual core değil, a9 mimarisini belirtiyor işlemcinin benim bildiğim kadarıyla

Mk808 cift cekirdek mi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.