Şimdi Ara

Meizu pro 6 hakkında ki düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baya araştırdım fazla bilgi bulamasamda almaya karar verdim. Bataryası biraz dezavantaj gibi gözüksede sizin düşünceleriniz ve tavisyeleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meizu MX5 kullandım, harika telefondu. Meizu pro 6 Plus ' ı incelemeni tavsiye ederim. Zarif ve kuvvetli.

• Güzele benziyor kağıt üzerinde.

• O fiyata daha iyileri var, düşünmeye bile gerek yok.
  • Aldım kullandım inanılmaz keyifli bir telefon herkesede tavsiye eferim. Sadece Apple alışkanlıkları beni zorluyor

• 4 senedir MX2 kullanıyorum. çinden getirtmiştim. son 3 aydır pro6 kullanıyorum. harikulade. fiyat/performansçı olarak söyleyebilirimki hiçbir eksiği yok. pil dezavanyaj diye geçiyor.oyun oynayan biri değilim. telefonu 3G de kullanıyorum. bütün gün iş icabı whatsup kullanıyorum. sabah 7 de şarjdan aldığım telefon gece yatarken min yüzde 40 oluyor. daha gün içinde hiç sarj etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon1903

4 senedir MX2 kullanıyorum. çinden getirtmiştim. son 3 aydır pro6 kullanıyorum. harikulade. fiyat/performansçı olarak söyleyebilirimki hiçbir eksiği yok. pil dezavanyaj diye geçiyor.oyun oynayan biri değilim. telefonu 3G de kullanıyorum. bütün gün iş icabı whatsup kullanıyorum. sabah 7 de şarjdan aldığım telefon gece yatarken min yüzde 40 oluyor. daha gün içinde hiç sarj etmedim.

Evet banada pil dezavantaj gibi geldi araştırdığımda falan ama bir günü çıkarıyor wifi 4g sürekli açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.