Şimdi Ara

Meizu MX5 ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
7.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109336942&p=1 buradaki konuyu aynen uygulayın 7i sürümünü yükleyin %100 e yakın türkçe oluyor. Ben uyguladım gayet açık ve güzel anlatmış arkadaş ellerine sağlık tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Kaç para olur fiyatı, kesinleşti mi?

aynen bi bilgi var mı?
    umarım hep yaptıkları gibi 16gb getirip alın bunu demezler sdkart girişi olmayan telefona
  • Galaxy s5 takas isteyen yazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu, "Eylül sonlarında" geliyordu telefon?

• meizu mx 5 de SD kart slotu var mı yok mu ? Bulduğum kaynakların yarısı var yarısı yok diyor
  • 16gb modellerde yok diğerlerini bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, bende flyme os 4.5.2.4A Var türkçe dil seçeneği mevcut. A romu olmak kaydıyla türkçe dil desteği olan daha yüksek bir versiyon var mıdır ? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • Hocam ekranın sağ sol kenarlarında 3-4mm kadar kısımlarda dokunmatiğin algılamaması yada geç algılaması gibi bir problem varmı? Mesela klavyede yazı yazarken q ve p tuşlarına bastığınızda (tr klavyede q ve ü) algılamama yada geç algılama gibi bir durum yaşadınızmı?

m2 note serisinin genelinde böyle bir sorun var, mx4 kullanıcıları lolipop güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabilgic -- 8 Ekim 2015; 22:33:11 >
  • mmaavii M kullanıcısına yanıt
    selam, telefonu güncellemek için son sürümü zip halinde atıyorum telefondan dosya yöneticisinden dosyayı açmaya çalıştığımda ''göster'' ve '' ihraç et'' secenekleri çıkıyo nasıl çalıştırırım update dosyasını.
  • İyi günler arkadaşlar mx5 deki 4.5g desteginde 800-900 bantlari yokmus türkiyede 4g de o bantlardan verilmeyecek mi mx5 de bu 4.5g yi kullanamayacak mıyız türkiyede?

• Bu telefonu nasıl rootladiniz. Link yada anlatım yapabilecek arkadaş var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Mx4 Pro ile kıyaslayan oldu mu?
  • Beyler bu meizu telefonlarin guncellemeleri nasil , sik yapiliyor mu ? Mesela bu cihaz icin kac yil guncelleme bekliyorsunuz ? Yardimci olur musunuz ben de almak istiyorumda .

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Beyler bu meizu telefonlarin guncellemeleri nasil , sik yapiliyor mu ? Mesela bu cihaz icin kac yil guncelleme bekliyorsunuz ? Yardimci olur musunuz ben de almak istiyorumda .

Hocam bunu bende merak ediyorum şu an discovery elite kullaniyorum yazilim destegi kotu ve cift hatli telefon ihtiyacim var diye meizu mx5 ya da asus zenfone 2 düşünüyorum asusun kamera falan kotu de guncelleme destegi cok iyi meizuda ayni durumdaysa direk meizuyu alırım.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Hocam meizu cihazlar bir 3 yil guncelleme aliyormus , yeni cihazlar donanim olarak guclu baya bu sure dahada artabilir belki

• quote:

Hocam meizu cihazlar bir 3 yil guncelleme aliyormus , yeni cihazlar donanim olarak guclu baya bu sure dahada artabilir belki

yani yazılım konusunda güvenebiliriz o zaman android 6.0 falan alır herhalde general mobile da yaşadığım güncelleme sıkıntısını yaşamak istemiyorum.
    Hocam güncelleme konusunda kafam rahat olsun diyorsan nexus al kafanı yastığa 4 sene daya :D . Ama meizu gm kıyaslamasında meizu o sorunları yaşatacağını sanmıyorum .
  • quote:

Hocam güncelleme konusunda kafam rahat olsun diyorsan nexus al kafanı yastığa 4 sene daya :D . Ama meizu gm kıyaslamasında meizu o sorunları yaşatacağını sanmıyorum .

Peki hocam meizuyu alacagim o zaman :) asus meizu arasindadim zenfone 2 nin de kamera fln dusuk cift hat lazim tek secenek meizu :)

Ven de bir gm kullanicisi olarak seni anliyorum . Asus guncelleme konusunda daha iyidir adamlar surekli guncelliyor cihazi diye duyuyorum ayrica islemci , ram ve fiyat/performans konusunda da cok iyi bir cihaz ama meizunun premium ozellikleri daha fazla . Ben de arastiriyorum su an , meizu hakkinda cok fazla bilgi yok iyi arastirmak lazim

• quote:

Ven de bir gm kullanicisi olarak seni anliyorum . Asus guncelleme konusunda daha iyidir adamlar surekli guncelliyor cihazi diye duyuyorum ayrica islemci , ram ve fiyat/performans konusunda da cok iyi bir cihaz ama meizunun premium ozellikleri daha fazla . Ben de arastiriyorum su an , meizu hakkinda cok fazla bilgi yok iyi arastirmak lazim

Aynen işte çift hatli telefon lazim olunca fazla secenek yok asus meizu arasinda kaliyorum.dedigin gibi meizunun özellikler daha iyi asus güncelleme süper daha çok mx5 gelsin fiyata o anki bütçeye göre hareket edeceğiz artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.