Şimdi Ara

Meizu MX5 ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
7.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mx5 cihazımın orjinal şarj aletini kaybettim hızlı şarjı destekleyen 2amperlik bir şarj adaptörü tavsiyesi verebilir misiniz bir de aynı hızı yakalar mıyım teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. Mx5 cihazim var. Yeni aldım. Cihazda abuk subuk %60 türkçe ama eski bi flyme OS surumu var. Su telefonu benim için düzgün stabil çalışan bi hale getirebilecek bir arkadaş varmı. Ben istanbuldayim. Ücreti karşılığı bana bu yardımı yapabilecek biri varsa çok memnun olurum.

• Arkadaşlar mx5 32gb siyah gümüş renk uluslararası versiyonunu çinden yeni aldım. IMEI vs atmadım. Paraya ihtiyacım olduğu için kullanamadan 900tlye satıyorum. İlgilenenler yazsın

• Beyler şuan bu telefonu 0 olarak güvenilir şekilde nerden alabiliriz, heryerde bitmiş stoklar, sahibindende var ama oraya nası güvenilir bilemedim

• Telefon menüsünde grup oluşturma var mı? Baktım bulamadım. Toplu mesaj atabilmem için grup kurmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Telefon menüsünde grup oluşturma var mı? Baktım bulamadım. Toplu mesaj atabilmem için grup kurmam lazım.

flayme 5 sürümü kullanıyorsanız eğer kişiler bölümnde ekran sağ üstte 3 nokta işarati var oradan groups seçeneği ile yeni grup oluşturabilirsiniz.
  • mmaavii M kullanıcısına yanıt
    Flyme 5 değil 4.5... gibi bir şey. Neyse 5 e koymuşlarsa yine iyi. Teşekkür ederim cevabınız için
  • Rica edrim. Elimde flyme 4.5 olmadığı için 5 e göre yazdım. 4.5 te var ise de aynı yerlerde olabilir tekrar kontrol edin.
  • 2 gün önce MX5 32gb cihaz aldım . Cihazın İmei işlemi yapılmamıştı onu hallettim imei yükledim telefonu en son sürüme güncelledim fakat telefon nedense 4g şebekesi haricinde çekmiyor . 4g olmayan yerde telefonu kullanamıyorum . Acaba sorun nedir ? Cihaz TD LTE modeli ama internette okuduğuma göre bunun pek bir önemi yok . Bildiğim her yolu denedim. Yardımlarınızı bekliyorum
  • Hocam hangi sürüm rom kurdunuz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.