Şimdi Ara

Meizu MX5 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
7.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmaavii

quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

quote:

Genel anlamda güzel kullanımı var alıştığımız androidden biraz faklı malum tek tuş var ve geri tuşuda yine aynı home tuşuna dokunarak yapıyosunuz kamera tartışılmaz sony 20.7 MP, Ben çinden aldım TL olarak 850-900 (kur farkı hesaplamadım) civarına aldım. Tek sorunla karşılaştım cihazda normalde wcdma var ancak 3G bağlantı sağlayamadım muhtemelen modem dosyalarıyla ilgili çözüme ulaşırsam bu konudada paylaşımda bulunurum. Çetiğim bi fotoyu ekledim merak edenler için.
     Meizu MX5 ANA KONU

Çin'den nereden aldınız? Ben de yakında yine gideceğim, almak istiyorum.

Ayrıca Türkçe Rom nasıl yüklettirdiniz?

Pekinden aldım isterseniz adresi özelden atabilirim.

dostum arkadaş honkonga gidecek mx5 i burda bulabileceğim bir adres var mi? ayrıca alırken nelere dikkat etmem gerekir

• Hong kong da satışı olan bir yer varmı bilmiyorum Türkiye'de satışını yapan bir firma var onlarda mx5 getirmediler diye biliyorum.
  • Hayırlı olsun bende mx5 sahibiyim meizu ilk defa kullanıyorum. klavye sorununu hallettim. Daha önce huawei ve zopo kullandım, meizu daha kaliteli hissi verdi ..
  • Sizede hayırlı olsun bende daha önceleri lenovo kullanıyordum bendede daha kaliteli hissi uyandı, Fiyata baktığımızdada önceki telefonlarıma göre pahalı bi telefon burdanda pay çıkarmak gerekir. BEn touchpal klavye ile çözdüm siz ekstra uygulamamı kurdunuz mevcut klavye ile mi?
  • A sürümü yükledim. Google klavye türkçe seçeneği kullanıyorum.

Flyme şifremi unuttum günde 10 deneme şansı veriyor.Pekte uğraşmadım

Ayarlar Gesture wakeup seçeneği ile cihaz daha cazibeli oldu yönergeler mevcut ben şuana kadar memnunum ama kılıf olmadığı için de çok kullanmak istemiyorum.
  • Bu telefonun hem MT6795 hem de MT6595 işlemcili modelleri mi var?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    mtk6595 cipsetini mx4 de kullandı mx5 de 6795 kazanıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmaavii M kullanıcısına yanıt
    A sürümü yükledikten sonra kok dizinde uptade zip dosyası silinebilir sanırım ne dersiniz ?
  • Ön kamera nasıl

• İşiniz biten update dosyasını silebilirsiniz, ön kamerada başarılı geldi bana uygun foto çekip ekleyebilirim

• MX5'te;
    Akıllı bekleme (Ekrana bakıldığı sürece açık kalması),
    Çift tıklayarak ekranı açıp kapama,
    özellikleri var mı?
  • Arkadaşlar a romunda turkcell hat çalışıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bir inceleme videosu çekseniz süper olur :)
  • mmaavii M kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

İnternette okuduğum bazı yorumlarda, telefonun arayüzünün bir süre sonra yavaşladığını ve çok fazla ram kullandığını söylemişler?
    Kişi listesinde sadece telefon numarası olanları göster veya sadece telefondaki kontakları göster gibi seçenek olmadığı ?
    Zaman zaman telefonda menüsünde hata verdiğini ve kapandığını söylüyorlar ?
    Telefon zmaan zaman boştayken bile ısınıyormuş, ısınma sorunu var mı ?
    Telefon kullanılmadığında bile pil tüketiminin fazla olduğunu, hatta akşam %100 bırakıldığında, sabah %80 e düştüğü söylenmiş ?

Bu problemler konusunda bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veron

Hocam selam,

İnternette okuduğum bazı yorumlarda, telefonun arayüzünün bir süre sonra yavaşladığını ve çok fazla ram kullandığını söylemişler?
    Kişi listesinde sadece telefon numarası olanları göster veya sadece telefondaki kontakları göster gibi seçenek olmadığı ?
    Telefon kullanılmadığında bile pil tüketiminin fazla olduğunu, hatta akşam %100 bırakıldığında, sabah %80 e düştüğü söylenmiş ?

Sorularınıza kullandığım kadarı ile cevap vereyim
    telefonun arayüzü ile ilgili şuan yavaşlama olmadı gayet stabil çalışıyor
    Telefon rehberini istediğiniz kontakları kullanabilirsiniz ben telefonda numara tutmuyorum google rehber kullanıyorum ve aktif çalışıyor.
    şuana kadar kendiliğinden telefonum hiç kapanmadı sadece 1 defa yeniden başlatma itiyacı duydum uygulama hatasından dolayı
    evet telefon performans modunda ise ve arka planda uygulama çalışıyorsa ısınıyor arka plan uygulamaları ve ram temizliği ile çözülebiliyor
    Batarya tüketimi performans modunda söylediğiniz gibi yüksek balance modda bile tüketim fazla ancak power save(tüm uygulamaları kapatmayan bi modu) modunda 3G wireles açık ve günlük kullanımla 1 gün rahatlıkla kullanabilirsiniz performans modda sizi üzebilir.
    elimden geldiğimce cevaplamaya çalıştım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veron

Hocam selam,

Sorularınıza kullandığım kadarı ile cevap vereyim
    telefonun arayüzü ile ilgili şuan yavaşlama olmadı gayet stabil çalışıyor
    Telefon rehberini istediğiniz kontakları kullanabilirsiniz ben telefonda numara tutmuyorum google rehber kullanıyorum ve aktif çalışıyor.
    şuana kadar kendiliğinden telefonum hiç kapanmadı sadece 1 defa yeniden başlatma itiyacı duydum uygulama hatasından dolayı
    evet telefon performans modunda ise ve arka planda uygulama çalışıyorsa ısınıyor arka plan uygulamaları ve ram temizliği ile çözülebiliyor
    Batarya tüketimi performans modunda söylediğiniz gibi yüksek balance modda bile tüketim fazla ancak power save(tüm uygulamaları kapatmayan bi modu) modunda 3G wireles açık ve günlük kullanımla 1 gün rahatlıkla kullanabilirsiniz performans modda sizi üzebilir.
    elimden geldiğimce cevaplamaya çalıştım..

Cevaplarınız için teşekküre ederim.

• Rica ederim.
  • Eylül sonunda çıkıyor Meizu Türkiye açıkladı.

• bu cihazda imei tamir işini nasıl yapıyoruz.

"This command is not allowed in Userbuild" deyip duruyor.

cihazın USB driverını bulamadım nette.. bir yardım pls.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangunes

bu cihazda imei tamir işini nasıl yapıyoruz.

"This command is not allowed in Userbuild" deyip duruyor.

cihazın USB driverını bulamadım nette.. bir yardım pls.

sorunu çözdüm, AT ile + arasını boşluk koyunca imei işi halloldu...

kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.