Şimdi Ara

Meizu MX4 teknik yardım-destek ana konusu[LOLLİPOP BETA GÜNCELLENDİ!][LOLLİPOP BETA FLYME 4.5.3.1A OTA] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
14
Favori
28.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba,
    cihazı dün aldım ve gerçekten sevdim, fakat internete girerken bile özellikle sağ üst köşesinde daha fazla olmak üzere ekranda bile bir sıcaklık var,aynı anda download yaparken internete girersem sıcaklık daha da artıyor.Daha önce samsung galaxy alpha kullandım bu tür bi ısı olmamıştı, Antalya'dayım açıkçası ısı rahatsız etti, ayarlardan ingilizce dile dönüp görünen son güncellemeyi yaptım, sanırım bir güncelleme daha varmış acaba bilginiz var mı ısı hissedilir derecede düşüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 15 Mayıs 2015; 0:01:00 >
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sürümünüz 4.2.2.2I ise evet onda da ısınma sorunu mevcut. İlk sayfadaki yönelgeleri izleyerek 4.2.8.2 sürümüne yükseltebilirsiniz. Isınma yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyip sonucu yazarım.

• Arkadaşlar bugün WhatsApp da sıkıntı oldu mesaj gelince ses geliyor ama bildirim çubuğunda gözükmüyor sebebi nedir bi de çözümü var mıdır

• Mi Band kullanan arkadaşlar, 4.2.8.2 sürümüne geçmeyin. Whatsapp bildirimleri gelmiyor.
  • Arkadaslar flyme os 4.5 surumundeyim amabtitresim yokbgibi geliyor acaba telefonu test edebilecegimiz bir test koduvvs var mi

• Arkadaşlar 4.2.8.2 ye geçenler. Bildirim konusunda sorun yok. Bildirim alamayanlar

Güvenlik--> güç tasarrufu--> uygulama yönetimine girsin. Gerekli uygulamanın bekleme iznini aktif etsin, yoksa sistem 3dk sonra otomatik olarak kapatır. Bu yüzden bildirim gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 15 Mayıs 2015; 0:10:19 >
    WhatsApp bildirimi zaten açıkmış bende. Bildirim geliyor ama sadece sesi geliyor bu farklı bir sıkıntı sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Arkadaşlar 4.2.8.2 ye geçenler. Bildirim konusunda sorun yok. Bildirim alamayanlar

Güvenlik--> güç tasarrufu--> uygulama yönetimine girsin. Gerekli uygulamanın bekleme iznini aktif etsin, yoksa sistem 3dk sonra otomatik olarak kapatır. Bu yüzden bildirim gelmez.

Yok hocam,telefona gelen bildirimde sorun yok. Mi band'a gelende sıkıntı var. O yüzden yazdım.
  • Evet hocam sonradan farkettim

@umitcicek hocam peki güvenlik izinlere girdiğinizde whatsappta bildirim verme izni açık mı?

• arkadaşlar ben telefonu çinden aldım. mx4 32gb 460 modeli. üzerinde 4.2.2.2a ile geldi. a serisi yazılımları alıyor. I serisi yazılımlarda corrupt..diye bi hata veriyor yüklenmiyor.İngilizce diline de çevirdim çözüm olmadı. yükleme prosedürünü aynen uyguluyorum. Sorun nedir? yrdımcı olursanız sevinirim?
  • mrmim M kullanıcısına yanıt
    Çin romlarına yani Çinden alınanlara I yüklenmiyor diye biliyorum.
    Hocam xposed linklerinde sıkıntı var galiba
    Evet açık WhatsApp a dair ne varsa açtım ama olmadı hatta az önce ses dahi gelmedi WhatsApp a girince mesajlar geldi

• umitcicek U kullanıcısına yanıt
    Allahallah o zaman bir sorun olmamalı ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkings

Hocam xposed linklerinde sıkıntı var galiba

Bilgilendirme için teşekkürler hocam, düzeltildi

Aynen ben de anlamadım

• Verileri sıfırlayarak mı kurulum yaptınız hocam?

Sözünü ettiğiniz sürümü yükleyince ısınma sorunu halloldu, teşekkür ederim

Güncellemeden bahsediyorsanız evet

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.