Şimdi Ara

Meizu MX4 teknik yardım-destek ana konusu[LOLLİPOP BETA GÜNCELLENDİ!][LOLLİPOP BETA FLYME 4.5.3.1A OTA] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
14
Favori
28.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.2.8.2 de kamera eski sürüme göre biraz kötü gibi geldi onun dışında herşey güzel bence bunun bir çözümü varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam saolun, şuan dışardayım galeri ve durduruldu hatasını en kısa sürede ekleyeceğim.

• ceran46 C kullanıcısına yanıt
    bu yazıdan sonra bu romu kurmaktan vazgeçirdin sağol :) ... kamera müzik benim için vazgeçilmez.... o yüzden g4 bekliyor olacağım :)
  • Lollipop dan haber varmı beyler bu arada alarm çalmıyordu hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 12 Mayıs 2015; 8:09:02 >
  • iyi günler telefonu ilk aldığımda pil performansı iyidi fakat hiç çok kötü durumda resmen bezdirdi beni hiçbirşey yapamaz olduk. benim gibi sıkıntı yaşayan var mı servise göndermeyi düşünüyorum

• Hocam tam olarak nasıl bir sorun, ısınması var mı? Ram kulanımı kaç? Cihaz leaka girmiş olabilir yeni yazılımla hallolabilir belki.

@barisx3 28 mayısta lollipop betası yayınlanacak hocam

• valla cihazı şimdi en son sürümü yükselttik. fakat cihazın pil durumu beni rahatsız ediyor çok çabuk düşüyor batarya ile ilgili programlar varsa yazarsanız. 3g yi otomatik açan falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Garlinger

valla cihazı şimdi en son sürümü yükselttik. fakat cihazın pil durumu beni rahatsız ediyor çok çabuk düşüyor batarya ile ilgili programlar varsa yazarsanız. 3g yi otomatik açan falan

Hocam cihaz yeni mi? Eğer yeniyse normaldir. Batarya daha açılma sürecinde. Eğer 1-2 ay olduysa bir bakmak gerek. Ortalama ekran süresi ve pil değeriniz nedir?

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Hocam size hazır aklımdayken şunu da sorayım bu fransanın 4.2.2.2I romu nedir bizimkinden farklı olarak bir şeyi var mı ?
    Birde hocam bu dg'nin romu nasıl bulabiliriz :) 4.0.4.2I idi galiba yanlış hatırlamıyorsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyasinakturk -- 12 Mayıs 2015; 11:57:02 >
  • Tam olarak benimde bilgin yok hocam hiç denemedim fransa romunu bi changeloga bakmak gerek :D dg romu 4.0.4.2 dir evet, ilk mesaja linki ekli hocam meizunun orjinal sitesi

• Garlinger kullanıcısına yanıt
    kesınlıkle katılıyorum. pil konusunda felaket sorun var . telefonu satacam
  • Galeri sorununun çözümünü de ilk sayfaya ekleyebilir misiniz acaba?...

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    2. Mesajda yazıyor.

• Dikkat etmemişim, teşekkürler...

• zaferkaya1 kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun biraz sıkışıktım düzenleyemedim, izniniz olursa ilk mesaja ekleyebilir miyim çözümü?

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam zaten onun için paylaşıyoruz. Allah senden razı olsun.
  • zaferkaya1 kullanıcısına yanıt
    Asıl forum ruhu kardeşliğinin bu olduğuna inanıyorum üstadım. Hep beraber, hepimiz için birşeyler yapmak, faydalı olmak. Tekrardan çok teşekkür ederim

• Konu için teşekkürler, ilk mesajın güncel olması çok önemli bilgilendirme için..

şimdi 4.2.8.2I ile 4.2.2.2 sürümleri arasındaki farklar neler?
    4.2.8.2I'nın avantajları neler?
  • Arkadaşlar şarjın %7 ye geldiğinde telefonun otomatik kapanması herkeste oluyor mu oluyorsa sebebi nedir

• @mremre pek çok değişen listesi var fakat özetleyecek olursak, batarya performansı geliştirilmiş, ısınma problemi en aza indirgenmiş, alternatif pil tasarrufu modları(gerçekten muazzam) gelmiş, genel sistem bugları düzeltilmiş, arayüz hızlanmış gibi gibi şeyler. Bu lollipopa geçiş sürümü, bir sonraki sürüm lollipop olacak.

@umitcicek hocam cihazınız yeni mi? Bataryanın oturmadığından kaynaklı bir problemdir endişelenmeyin. Yaklaşık 1 hafta verin batarya otursun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.